خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
هسته گیر خرما صنعتی
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه هسته گیر خرما که به صورت صنعتی می تواند روزانه یک تن خرما را هسته گیری کند یکی از اختراعات گروه صنعتی سهرابی است که دارای پروانه ثبت اختراع می باشد. هسته گیر خرما بر خلاف سایر دستگاه های موجود در بازار، رطب را له نمی کند و به صورت یک تیکه و سالم تحویل می دهد. یک کارگر برای کار با این دستگاه کافی است. لازم به ذکر است پروانه ی اختراع این محصول به فروش می رسد.

دستگاه هسته گیر صنعتی تک نازل
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

یکی از مهمترین ماشین آلات در خط فرآوری و تولیدی محصولات مرتبط با سبزیجات و میوه جات و سایر محصولات مرتبط دستگاه هسته‌ گیر میوه می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی جداسازی هسته از میوه جات هسته دار را برعهده دارد در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد. دستگاه هسته‌ گیر میوه به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم نیروی گریز از مرکز بوده و با ایجاد نیروی گرانش باعث جداسازی هسته از میوه گردیده و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد. هسته گیر صنعتی تک نازل قابلیت گرفتن هسته، بدون ضربه و آسیب به بافت را برای میوه هایی مانند خرما ، آلبالو ، زردآلو ، گیلاس ، زیتون و … به غیر از به را دارد . این دستگاه هسته‌ گیر میوه مجهز به سیستم جداسازی هسته های جداشده از دستگاه در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد. دستگاه از قسمت ورودي، استوانه هسته گيري ، مخزن جمع آوري پوره خرما و نيز مخزن جداگانه جمع آوري هسته و کلاهک تشکيل شده است و بدون پمپ می باشد.. جنس دستگاه هسته گیری از فولاد ضد رنگ و پلاستيک مخصوص مواد غذايي می باشد .  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه هسته گیر هلو و زردآلو مدل  KPT 4002
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه هسته گیر هلو و زردآلو مدل KPT 4002 مناسب برای هسته گیری زردآلو -هلو و با راندمان بالا و زیبا ، سازگاری کامل با محیط زیست است.  

دستگاه هسته گیر آلبالو و گیلاس مدل KPT 1000
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه هسته گیر آلبالو و گیلاس جهت هسته گیری آلبالو و گیلاس کاربرد دارد. سیستم عملکرد دستگاه الکترومکانیک است.

دستگاه دانسیمتر (وان سرکوله)
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه دانسیمتر یا وان سرکوله مکمل عمل هسته گیری توسط دستگاه هسته گیر میباشد و بعنوان نوعی غربال استفاده میگردد. دستگاه دانسیمتر یا وان سرکوله با عمل سرکولیزاسیون محلول آب و نمک, باعث ایجاد جریان سیال شده و با وارد شدن محصول به دستگاه و ته نشین شدن زیتون هسته دار, زیتون بی هسته از انتهای وان خارج میشود.

شهر تامین کننده