فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
مشهد
ظرفیت (کیلوگرم در ساعت)
250 کیلوگرم در ساعت
نوع دستگاه
دستی
صنعتی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  دستگاه هسته گیر

  هسته گیر

  دستگاه هسته گیر یکی از ماشین آلات آماده سازی محصول است که برای جدا کردن هسته انواع میوه ها مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین کاربرد آن برای خارج کردن هسته ی میوه هایی چون آلبالو، سیب، زردآلو و گلابی و برای تولید مربا و کمپوت است.
  یکی از بیشترین استفاده‌هایی که از هسته گیر می‌شود در کنار میوه خشک کن و برای تولید چیپس میوه است.

  هسته گیر دستی

  هسته گیر دستی یکی از انواع پر کاربرد این دستگاه است که برای جداسازی هسته‌ی میوه‌های مختلف در منزل و در کارگاه‌های با ظرفیت تولید کم کاربرد دارد. کارکرد آن بدین صورت است که با فشار دادن اهرم آن که شبیه سرنگ است، هسته از میوه جدا می شود.
  شاید بتوان گفت هسته گیر آلبالو بیشترین استفاده را در بین مدل‌های مختلف این دستگاه دارد که به وسیله آن می توان با فشار دادن سریع اهرم، هسته ی آلبالو را از آن جدا نمود. هسته ی آلبالو پس از جدا شدن به داخل مخزن دستگاه هسته گیر می افتد که با توجه به محدودیت ظرفیتی که دارد، باید پس از مدتی آن را تخلیه کرد. لازم به ذکر است که در قسمت زیری هسته گیر آلبالو چهار پایه تعبیه شده است که از حرکت و سر خوردن دستگاه در هنگام استفاده از آن جلوگیری میکند.

  دستگاه هسته گیر صنعتی

  دستگاه هسته گیر صنعتی نوع دیگری از دستگاه های جدا کننده ی هسته از میوه است که در کارخانه ها و کارگاه‌های تولید مواد غذایی کاربرد مهمی دارند.
  یکی از مهم‌ترین کاربردهای آن در تولید میوه‌های خشک و انواع چیپس و کمپوت‌های میوه است؛ به وسیله‌ی دستگاه هسته گیر میوه می‌توان در سریع ترین زمان ممکن هسته‌ی انواع میوه‌ها مانند سیب، زردآلو، گلابی و غیره را جدا کرد.
  استفاده از این دستگاه هسته گیر برای تمامی تولید کنندگان و کارخانه دارانی که قصد دارند سرعت و راندمان کار خود را بالا ببرند، بسیار کاربردی و مفید است. از مزایای این دستگاه تخصصی بودن آن و عدم خطا در عبور از میوه‌ها است. علاوه بر آن به بافت داخلی و بیرونی میوه آسیب نرسانده و موجب له شدن بیش از حد میوه ها نمی شود. دستگاه هسته گیر صنعتی در نوع جدید خود، بسیار حرفه ای تر از مدل های پیشین عمل می کند به طوری که سوزن آن به راحتی نمی شکند و با کمترین مصرف انرژی برق، بیشترین کارایی و کیفیت را دارد.

  نکات خرید دستگاه هسته گیر

  • توجه به شستشوی آسان دستگاه: زیرا این دستگاه به طور مستقیم با مواد غذایی در تماس است و به جای ماندن مقدار اندکی از مواد غذایی در آن محلی برای تجمع میکروب هاست.

   توجه به داشتن محفظه برای جمع آوری میوه‌ها: زیرا از پاشیدن آب میوه‌هایی چون آلبالو؛ که رنگ زیادی دارند، جلوگیری می کند.

   توجه به استحکام و قدرت دستگاه: زیرا هسته ی بعضی از میوه ها سفت و محکم می باشند و لازم است دستگاه ظرفیت و مقاومت بالایی داشته باشد.

  دستگاه هسته گیری را انتخاب کنید که به منظور رعایت نکات بهداشتی، کم ترین میزان دخالت دست را داشته باشد. اگر هدف شما، جدا سازی هسته در ظرفیت زیاد است، بهترین گزینه برای شما مدل صنعتی هسته گیر است.
  این مدل برای انواع میوه ها کاربرد دارد و به عنوان دستگاه هسته گیر سیب، آلبالو، زرد آلو، زیتون و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟