× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
هسته گیر خرما صنعتی
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه هسته گیر خرما که به صورت صنعتی می تواند روزانه یک تن خرما را هسته گیری کند یکی از اختراعات گروه صنعتی سهرابی است که دارای پروانه ثبت اختراع می باشد. هسته گیر خرما بر خلاف سایر دستگاه های موجود در بازار، رطب را له نمی کند و به صورت یک تیکه و سالم تحویل می دهد. یک کارگر برای کار با این دستگاه کافی است. لازم به ذکر است پروانه ی اختراع این محصول به فروش می رسد.

دستگاه هسته گیر صنعتی تک نازل
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

یکی از مهمترین ماشین آلات در خط فرآوری و تولیدی محصولات مرتبط با سبزیجات و میوه جات و سایر محصولات مرتبط دستگاه هسته‌ گیر میوه می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی جداسازی هسته از میوه جات هسته دار را برعهده دارد در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد. دستگاه هسته‌ گیر میوه به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم نیروی گریز از مرکز بوده و با ایجاد نیروی گرانش باعث جداسازی هسته از میوه گردیده و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد. هسته گیر صنعتی تک نازل قابلیت گرفتن هسته، بدون ضربه و آسیب به بافت را برای میوه هایی مانند خرما ، آلبالو ، زردآلو ، گیلاس ، زیتون و … به غیر از به را دارد . این دستگاه هسته‌ گیر میوه مجهز به سیستم جداسازی هسته های جداشده از دستگاه در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد. دستگاه از قسمت ورودي، استوانه هسته گيري ، مخزن جمع آوري پوره خرما و نيز مخزن جداگانه جمع آوري هسته و کلاهک تشکيل شده است و بدون پمپ می باشد.. جنس دستگاه هسته گیری از فولاد ضد رنگ و پلاستيک مخصوص مواد غذايي می باشد .  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه هسته گیر هلو و زردآلو مدل KPT 4002
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه هسته گیر هلو و زردآلو مدل KPT 4002 مناسب برای هسته گیری زردآلو -هلو و با راندمان بالا و زیبا ، سازگاری کامل با محیط زیست است.    

دستگاه هسته گیر آلبالو و گیلاس مدل KPT 1000
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه هسته گیر آلبالو و گیلاس جهت هسته گیری آلبالو و گیلاس کاربرد دارد. سیستم عملکرد دستگاه الکترومکانیک است.

دستگاه دانسیمتر (وان سرکوله)
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه دانسیمتر یا وان سرکوله مکمل عمل هسته گیری توسط دستگاه هسته گیر میباشد و بعنوان نوعی غربال استفاده میگردد. دستگاه دانسیمتر یا وان سرکوله با عمل سرکولیزاسیون محلول آب و نمک, باعث ایجاد جریان سیال شده و با وارد شدن محصول به دستگاه و ته نشین شدن زیتون هسته دار, زیتون بی هسته از انتهای وان خارج میشود.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
هسته گیر

معرفی دستگاه هسته گیر

دستگاه هسته گیر کی از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی کاربردی است که برای جدا کردن هسته انواع میوه ها مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه هسته گیر در صنایع غذایی مختلفی استفاده می شود و معمولا میوه هایی همچون آلبالو، زرد آلو، سیب و گلابی در این دستگاه ها هسته گیری می شوند.

انواع دستگاه هسته گیر

این نوع از ماشین آلات صنایع غذایی دارای انواع مختلفی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

دستگاه هسته گیر الکترومکانیکی بادی.

این دستگاه از مجموعه قدرت موتور الکتریکی و مکانیکی استفاده می کند. میوه ها در داخل مخزن قرار می گیرند و سپس اپراتور با فشار دادن پدال موجب خارج شدن هسته های میوه ها می شود. در این عمل کار به صورت ترکیب نیروی مکانیکی و الکتریکی انجام می شود. معمولا هزینه این دستگاه پایین است ولی نیاز به یک اپراتور دائم و همچنین خرابی و فشار بیش از حد به بعضی میوه ها موجب می شود این دستگاه زیاد پر طرفدار نباشد.

دستگاه هسته گیر گریز از مرکز.

این دستگاه ها مدل های پیشرفته ای هستند و از موتورهای گریز از مرکز برای جدا کردن هسته از میوه ها استفاده می کنند. دستگاه های گریز از مرکز تمام اتوماتیک هستند.

قسمت های مختلف دستگاه هسته گیر

 ورودي.

در این قسمت میوه ها پس از شسته و تمیز شدن وارد دستگاه می شوند تا برای هسته گیری آماده شوند.

استوانه هسته گيري.

میوه های وارد شده به دستگاه برای هسته گیری وارد مخزن اصلی می شوند. با توجه به مدل دستگاه، هسته گیری توسط نیوری الکترومکانیکی و یا نیروی گریز از مرکز انجام می شود.

مخزن جمع آوري پوره.

میوه های بدون هسته وارد قسمت جمع آوری می شوند تا برای مصارف بعدی استفاده شوند.

مخزن جمع آوري هسته و کلاهک.

هسته ها و مواد اضافی نیز از یک مخزن دیگر خارج می شوند. در صنایع غذایی هسته بعضی میوه ها همانند زرد آلو دوباره در خط تولیدی استفاده خواهند شد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل