فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
مقاومت آمپر رله فن (آمپر)
5A, inductive:3A آمپر
مقاومت آمپر سوپاپ (آمپر)
3A, inductive:1A آمپر
محدوده دمای تنظیم شده (درجه سانتیگراد)
35 ~ 5 درجه سانتیگراد
ترموستات هوشمند اسپکتر مدل TSR12
ترموستات هوشمند اسپکتر مدل TSR12

حداقل سفارش: 1 عدد

1,600,000
ارتباط با تامین کننده
ترموستات هوشمند اسپکتر مدل TSR12

حداقل سفارش: 1 عدد

1,600,000
ارتباط با تامین کننده
ترموستات هوشمند اسپکتر13 TSR
ترموستات هوشمند اسپکتر13 TSR

حداقل سفارش: 1 عدد

1,900,000
ارتباط با تامین کننده
ترموستات هوشمند اسپکتر13 TSR

حداقل سفارش: 1 عدد

1,900,000
ارتباط با تامین کننده
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
ترموستات

ترموستات چیست؟

ترموستات Thermostat یا به بیان ساده تر کنترلر دما یکی از کاربردی ترین و ضروری ترین قطعات و تجهیزات برق صنعتی است و وظیفه این دستگاه کنترل دما با تنظیم و نظارت دقیق در وسایل و تجهیزات مختلف است. عملکرد کلی این دستگاه به این گونه است که با ثابت نگه‌ داشتن دما یعنی اگر دما بالاتر از میزان مورد نظر بود، دما را کاهش داده و درصورتی که دما کمتر از مقدار مطلوب باشد، دما را افزایش می دهد، کنترل کامل دما را انجام می دهد. ترموستات ها با توجه به نوع کاربرد در انواع مختلف موجود است که یکی از گروه های مهم این وسیله، گروه صنعتی آن است که ترموستات های گروه صنعتی در کنار دیگر دستگاه ها و تجهیزات صنعتی وظایف مهمی در کنترل دمای محیط و کاربرد در سه حالت ماده و همچنین استفاده از آن ها در لوازم و وسایل مختلف را دارند. ترموستات‌ های صنعتی خود دارای انواع بسیار مختلفی هستند و از آن ها در مکان هایی مانند کارخانه ها، گلخانه ها، گرم خانه ها و کوره های مختلف، دیگ های بخار و صنایع مختلف مانند فولاد و صنایع غذایی و سایر واحد های تولیدی و آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع ترموستات

همان طور که قبل تر اشاره شد ترموستات هایی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که بر اساس کاربرد و ویژگی ها به دو نوع کلی تقسیم بندی می شوند.

ترموستات های آنالوگ یا الکترومکانیکی

این دستگاه مجهز به دو عدد حسگر دما است که به وسیله دستور یک حسگر حرارتی که با یک سری رابط مکانیکی به میکروسوئیچ متصل می گردد، کار قطع و وصل کردن مدار الکتریکی را انجام خواهد داد. بخش ها مهم این دستگاه شامل دیافراگم، لوله مویین که به همین نام هم شهرت دارد و حسگر است. از مزیت مهم این دستگاه عمر بسیار بالای آن در مقابل عملکرد آن است.

ترموستات های دیجیتال یا الکترونیکی

ترموستات های دیجیتال برای اندازه گیری و کنترل دما ویژه در مکان های صنعتی و دقیق از جمله یخچال و فریزر، سرد خانه، گلخانه، چیلر، ماشین آلات صنعتی، تجهیزات گرمایشی کوچک و ...مورد استفاده قرار می گیرد. می توان اشاره داشت که عملکرد در این نوع از ترموستات ها دستور خروجی از سنسور به یک رله کوچک مینیاتوری انتقال داده می شود و از طریق آن عملیات قطع و وصل جریان الکتریکی برای یک دمای مشخص انجام خواهد شد.

قیمت ترموستات صنعتی در ویترین نت

قاعدتا تنوع محصولات و کاربرد فراوان در تعیین قیمت هر دستگاه صنعتی نقش بسزایی دارد که همین امر در صنعت باعث شده تا خریداران به نکات عدیده ای در انتخاب دقت کنند. مهمترین نکاتی که در تعیین قیمت و انتخاب دستگاه ترموستات صنعتی بسیار موثر است دارا بودن قابلیت تشخیص و نمایش عمل نکردن دستگاه توسط ترموستات، تشخیص محدوده دمایی مورد نظر، اندازه و ابعاد ترموستات، نوع و کیفیت کنترل دما و ... است. خریداران می توانند از طریق پلتفرم آنلاین ویترین با تامین کنندگان و تولید کنندگان ارتباط بدون واسطه داشته باشند و بعد از دریافت استعلام قیمت از طریق سیستم RFQ ویترین نت خریدی به صرفه را تجربه کنند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )