× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه گردوشکن نیمه اتومات صنعتی
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از آنجا که رقم های متنوع گردوهای کشور دارای پوست محکم هستند این دستگاه با مکانیزم منحصر به فردی که دارد رضایت مندی باغداران را به همراه داشته است . مکانیزم مورد استفاده در دنیا برای گردوهای پوست ضخیم در کشورهای مختلف دارای نواقصی است که موجب له شدن و خرد شدن زیاد مغز گردو می شود و لیکن مکانیزم متفاوتی که ما بدان دست یافتیم بدون آسیب به مغز گردو دورتادور پوست آن را خرد کرده و سرانجام با ماه ها همت و تلاش مهندسین شرکت آرکا صنعت شریف توانسته ایم با عنایت حضرت حق به این مهم دست پیدا کنیم . مغزکن همه نوع گردوی پوست محکم و کاغذی با هر اندازه که قادر است روزانه تا 960 کیلو گرم انواع گردوی های ایرانی و پوست محکم را با کیفیت بالای 95 درصد مغز کند. لذا با وجود این دستگاه دیگر هیچ نگرانی جهت مغز کردن همه نوع گردو با هر اندازه بدون آسیب به مغز گردو وجود ندارد .  

دستگاه گردوشکن اتومات صنعتی
۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این دستگاه جدیدترین دستگاه گردوشکن تمام اتوماتیک ایرانی و  مدرن ترین محصول صادراتی جمهوری اسلامی ایران  است. این دستگاه گردو شکن برای فرآوری گردو با پیشرفته ترین مکانیزم تولید  می باشد. شرکت آرکا صنعت شریف طراح و سازنده ماشین آلات تخصصی صنایع خشکبار ایران می باشد که موفق به اخذ استانداردهای بین المللی نیز گردیده است. ظرفیت این دستگاه  گردوشکن اتومات صنعتی از 500کیلو تا 5000 کیلو در روز می باشد. تعداد اپراتور لازم برای کار با این دستگاه گردو شکن 3 نفر می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه گردو شکن صنعتی
۲۰,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گردو شکن صنعتی گیان قابلیت شکستن 100 کیلوگرم گردو در ساعت را دارد و کیفیت خروجی آن متناسب با رقم گردو از%40 تا %100 به صورت کاملاً دو پر است. این دستگاه گردوشکن نیازی به سایزبندی گردو ندارد و قابلیت شکست انواع گردوی ایرانی، سوزنی تا پوست کاغذیرا مشابه کیفیت دست دارد. ویژگی های دستگاه گردو شکن صنعتی : قابلیت شکست گردوی آمریکایی، اکوادور و ییلاقی تا %100 دو پر قابلیت شکست گردوی شیلی تا %70 دوپر

دستگاه گردو شکن اتوماتیک
۴۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گردو شکن، دستگاهی تمام اتوماتیک است. دستگاه نیاز به پرسنل زیادی ندارد و راه اندازی دستگاه با یک نفر هم امکان پذیر است. دستگاه گردو شکن در هر دقیقه دویست و هفتاد عدد گردو تمام مغز میشکند. برق دستگاه تک فاز بوده است. ابعاد دستگاه گردو شکن یک متر در یک متر در یک متر و هشتاد سانتی متر می باشد. امکان تست هر گونه گردو در دستگاه وجود دارد.  

دستگاه گردو شکن تمام اتوماتیک
۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گردو شکن تمام اتوماتیک با قابلیت تنظیم برای شکست انواع گردوهاد کم حجم وقابل جابه جایی در محیط با قابلیت مونتاژ ودمونتاژ جهت حمل وجابه جایی ساخته میشود. این دستگاه قابل استفاده خانگی و باغ داران می باشد منبع تغذیه دستگاه گردو شکن تمام اتوماتیک سه فاز وتک فاز است و مصرف برق بهینه قطعات مصرفی برقی آن کاملا استاندارد وایمن می باشد. دستگاه  بدون دخالت اپراتور با دپی وخروجی ساعتی 5000 هزار عدد گردو تولید میشود . ارسال دستگاه به تمام نقاط کشور انجام میگیرد .

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه گردو شکن

معرفی دستگاه گردو شکن

دستگاه گردو شکن از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی کاربردی است که برای شکستن پوست سخت گردو و تمامی میوه های مغز دار دیگری که پوسته سختی دارند، استفاده می شود. این دستگاه می تواند پوست گردو، هسته زرد آلو، فندق، بادام درختی و مغز هایی از این دست را بشکند.

 این دستگاه ها عموما قابلیت تنظیم برای شکست انواع گردوها را داراست.

در ادامه در خصوص انواع دستگاه گردو شکن و همچنین کاربردهای آن ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

انواع دستگاه گردو شکن

دستگاه‌های گردو شکن به دو صورت دستگاه گردو شکن تمام اتوماتیک و دستگاه گردو شکن نیمه اتوماتیک تقسیم بندی می‌شوند و در مدل های کوچک خانگی و بزرگ صنعتی برای استفاده های گوناگون وجود دارند.

دستگاه گردو شکن خانگی:

دستگاه گردو شکن خانگی شامل مدل های کوچک دستی و همچنین مدل های بزرگتر برقی می شود. این نوع از ماشین آلات صنایع غذایی توان تولیدی بالایی ندارند و نمی توانند تعداد زیادی گردو را در زمان محدودی آماده مصرف کنند. البته این دستگاه ها عمل شکاندن گردو و دیگر مغز ها را برای مصرف کننده راحت تر می کنند.

 دستگاه گردو شکن صنعتی:

این دستگاه ها دارای توان تولیدی بالایی هستند و معمولا در کارخانه های صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها دارای مدل های مختلف و توان تولیدی متفاوت هستند که بنابر نیاز خود می توانید آن ها را تهیه نمایید. دستگاه گردو شکن معمولا دارای یک قیف در بالا است که گردوها را در آن ریخته و سپس از پایین دستگاه مغزها را تحویل خواهید گرفت.

کاربردهای دستگاه گردو شکن

در صنایع غذایی مختلف از گردوها و دیگر مغزها در تولید غذاها استفاده می شود که برای کاهش هزینه تمام شده از گردوهای پوست نشده و دستگاه گردو شکن برای تولید مواد اولیه استفاده می شود.

تولیدی های خشکبار و شیرینی و کیک با استفاده از این دستگاه ها، انواع مغزهای مصرفی خود را تولید کرده و به فروش می رسانند.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل