فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
قزوین
ظرفیت کاری (کیلوگرم در ساعت)
150 کیلوگرم در ساعت
400 کیلوگرم در ساعت
700 کیلوگرم در ساعت
برق مصرفی
تک فاز
جنس بدنه
استیل
مکانیزم عملکرد
گیربکسی
تسمه ای
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
  مقایسه
  مطالب مرتبط در مجله صنعتی ویترین‌نت
  5 اشتباه رایج قبل از راه‌اندازی رستوران و فست فود 5 اشتباه رایج قبل از راه‌اندازی رستوران و فست فود

  حتما برای شما هم پیش آمده که پس از رفتن به یک رستوران شلوغ و پر مشتری، میانگین درآمد رستوران را در ذهن خود حساب کنید و در دل خود...

  ادامه مطلب  
  راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی رستوران راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی رستوران

  در این مطلب لیست مهمترین تجهیزات رستوران از جمله تجهیزات آماده سازی و پخت و طبخ انواع مختلف غذا را تهیه کرده و هر یک را به طور...

  ادامه مطلب  
  راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی فست فود راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی فست فود

  اگر شما هم جزء افرادی هستید که از مرحله سخت تصمیم گیری برای شروع و راه اندازی فست فود گذشته‌اید ولی هنوز کاملا مطمئن نیستید که به...

  ادامه مطلب  
  راهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی راهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

  برای راه اندازی یک رستوران، آشپزخانه و فست فود خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی از مهم‌ترین مراحل است. با ویترین‌نت همراه باشید و پیش...

  ادامه مطلب  
  پوست کن گردو

  دستگاه پوست گیری گردو

  حذف سریع پوست سبز و خشک کردن از مراحل مهم فرآوری پس از برداشت گردو است. دستگاه‌های پوست کن گردو که برای جدا کردن پوست سبز گردو استفاده می‌شوند در دو نوع صنعتی و خانگی تولید می‌شوند. این دستگاه‌ها دارای مخزنی هستند که گردو با پوست در هر نوعی داخل آن ریخته شده و به وسیله نیروی برق پوست گردو خرد شده و تفکیک می‌شود. در یک نگاه به تصویر دستگاه پوست کن گردو می‌توان اجزای ظاهری این دستگاه را مشاهده کرد که شامل: مخزن رنده‌ای دستگاه و تیغه‌های بزرگ گردان این دستگاه جزو بخش‌های اصلی تشکیل دهنده دستگاه می‌باشند و کار اصلی پوست گیری را انجام می‌دهند.

  خرید پوست کن گردو

  دستگاه پوست کن گردو انواع مختلفی دارند که طرز استفاده از آنها متفاوت است. البته مهم‌ترین تفاوت مدل‌های مختلف پوست کن گردو در قدرت موتور آنها است.
  • دستگاه پوست کردو صنعتی
  • دستگاه پوست کم خانگی
  مدل‌های دستی و یا خانگی شبیه به انبرهایی هستند که محلی برای قرار دادن گردو و یا دیگر مغزها با پوسته سخت را دارند. با استفاده از فشار دست و فنر نصب شده در دستگاه، پوست گردو شکسته می‌شود و سپس با استفاده از دست می‌توان مغز را از پوسته جدا کرد.
  مدل‌های برقی و یا صنعتی از دستگاه‌های گردو شکن نیز در صنایع مختلف غذایی و تولیدات خشکبار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها دارای قیف‌های بزرگی در بالای خود هستند که گردو و یا دیگر آجیل‌ها در داخل آن ها ریخته می‌شوند و دستگاه پوست کن گردو بر اساس نوع آجیل و توان تولیدی خود مقداری را به داخل محفظه می‌کشد. در آخر مغز تولید شده از یک طرف دستگاه پوست کن گردو خارج شده و پوسته‌ها نیز از طرف دیگر وارد محفظه آشغال می‌شوند.
  بعضی از دستگاه‌ها وظیفه شستشوی گردو‌ها را هم به عهده دارند. برای دستگاه های پوست کن پیشرفته گردو که عملیات شستشوی گردو را نیز انجام می‌دهند وصل بودن به منابع آبی نیز لازم است.
  دستگاه‌های کوچک و قابل حمل دارای پایه چرخ دار می‌باشند که به راحتی می‌توان آن ها را حرکت داده و جابه‌جا نمود.
  دستگاه‌های کوچکتر که ظرفیت کمتری هم دارند دارای پایه‌های چرخ‌دار هستند تا امکان جابه‌جایی داشته باشند.

  کاربرد

  بیشترین کاربرد دستگاه پوست کن گردو برای باغداران و افرادی است که فروشنده گردو هستند.
  همچنین در صنایع غذایی مختلف از گردوها و دیگر آجیل‌ها برای تولید غذاها استفاده می‌شود که به دلیل کاهش هزینه تمام شده از آجیل‌های پوست نشده و دستگاه پوست کن گردو برای تولید مواد اولیه مورد نیاز استفاده می‌شود.

   

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان