× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
جدول زن هیدرولیک 2500 , جدول زن وت پرس
۳۲,۸۰۰,۰۰۰-۳۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جدول زن هیدرولیک 2500 قابلیت ساخت انواع جداول و جداول خیابانی (کانیو-رفوژ-معمولی) را دارد. سیستم ویبره این دستگاه بلوک زن افقی بوده که نقش مهمی در آسان تر کردن تنظیم برای اپراتور دارد. 3 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره، قالب و حرکت روی دستگاه قرار داده شده است که به صورت اتوماتیک بوده و دارای سیستم ایمنی کنترل فاز است. جک های قالب و چکش دستگاه بلوک زن 2500 به صورت متمرکز است.

جدول زن هیدرولیک 2400 , جدول زن وت پرس
۳۸,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جدول زن هیدرولیک 2400 قابلیت ساخت انواع جداول و جداول خیابانی (کانیو-رفوژ-معمولی) را دارد. فشردگی بتن در این دستگاه جدول زن توسط پرس و ویبره دوطرفه انجام می شود. 3 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره، قالب و حرکت روی دستگاه قرار داده شده است که به صورت اتوماتیک بوده و دارای سیستم ایمنی کنترل فاز است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 , جدول زن وت پرس
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 دستگاه جدول زن متحرک (جدول زن تخم کن) با ویژگی تولید انبوه و عملكرد آسان به نحوی كه اپراتور در قسمت اهرمهای كنترل نشسته و به كارمی پردازد. وجود پرس با كیفیت عالی و چرخه سریع موجب تولید جدول با كیفیت و دارای سطح صاف میشود. دستگاه جدول زنی TB.250 دارای ساختار محكم می باشد واجزای هیدرولیكی و مكانیكی آن دارای استحكامی بیش از حد و بی نیاز به گارانتی بلند مدت بوده و حداكثر قابلیت اطمینان را دارا می باشد. كیفیت تولیدات، نیاز به خدمات اندك، به همراه استحكام وساختارمحكم دستگاه آن را به انتخابی مطمئن برای اكثر تولیدكنندگان تبدیل می كند. ویژگی های دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 : وزن و ابعاد دستگاه ۳۱۰۰ كیلوگرم – ۲/۳۵ ×۲/۲۰ × ۲/۳۰ (ارتفاع) متر می باشد. توان دستگاه ۳۸۰-۲۲۰ ولت ؛ ۳ فاز می باشد. موتور دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 مجموعا ۳ موتور به قدرت ۱۰ کیلو وات می باشد. دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 مجهز به مخزن بارگیری ملات می باشد. مجهز به ویبره ۲ طرفه همزمان با پرس هیدرولیكی عمل پایین بردن ملات را به عهده دارند. دارای سیستم هیدرولیكی با ۵ اهرم جهت كنترل :۱- اهرم تغذیه جدولها ۲- اهرم پرس جدولها ۳- اهرم تخلیه جدولها ۴- اهرم حركت دستگاه به جلو و عقب ۵- اهرم دور زدن دستگاه می باشد. مجهزبه سیلو به ظرفیت ۶۵۰ لیتر با دریچه مخصوص كه برای تغذیه جدولها به طور اتوماتیك باز و بسته می شود. تابلوی برق ۳ فاز جهت كنترل دستگاه و محافظت از موتورها می باشد. دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 قابلیت تعویض قالب جدول بتنی را دارد. قابلیت تولید انواع جدول بتنی را دارد. ظرفیت تولید دستگاه ۲۵۰-۲۰۰ قطعه جدول بتنی در ساعت می باشد.  

دستگاه جدول زن تخم گذار , جدول زن وت پرس
۸۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه جدول زن تخم گذار قابلیت تولید 1500 محصول در هر شیفت کاری را دارد. الکتروموتورهای این دستگاه جدول زن حفاظت شده توسط بی متال است. نصب انواع قالب جدول بر روی دستگاه جدول زن تخم گذار امکان پذیر است. کنترل میزان حرکت بعد از تولید از دیگر قابلیت های این دستگاه جدول زن است. ویژگی ها : دارای فرمان برقی قطع کن ویبره اتوماتیک استفاده از پدال ویبره

دستگاه وت پرس جدول زن و کفپوش , جدول زن وت پرس
۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه وت پرس بهترین روش تولید جدول از بتن خیس توسط سیستم وکیوم به منظور تخلیه سریع آب و بدون خطا از محصول تولید شده، بوده و جدول های تولیدی توسط وت پرس، مقاوم و دارای عمر طولانی می باشند. این دستگاه قابلیت تولید جدول و کف پوش با ابعاد حداقل 400*400*50 و حداکثر 500*1000 میلیمتر به صورت فول اتوماتیک و دستی را دارا می باشد. وت پرس شرکت سبلان تبریز در دو حالته تک ایستگاهه و سه ایستگاهه در حال تولید و بهره برداری می باشد. تولید قطعات بتنی به روش خیس متراکم شامل : 1.دستگاه مادر وت پرس: شاسی دستگاه از فولاد یکچارچه بافته شده است تا بتواند فشار 1000 تن را به راحتی تحمل نماید.دارای قدرت پرس بالای 700 تن می باشد و سیستم پاورپک هیدرولیکی آن بصورت بلوکی می باشد که بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه هیدرولیک ساخته میشود. قابلیت تولید دو عدد جدول 50*50 سانتی را بصورت همزمان دارا می باشد. جنس قالب های این دستگاه از فولاد آلیاژی هاردوکس ضد سایش انتخاب شده است . کلاف های قالب از ورق یک پارچه بدون جوشکاری انتخاب شده است. برای اولین بار در دنیا این دستگاه مجهز به تکنولوژی فیلتر پارچه ای و کاغذی است. 2 .ربات قطعه بردار دستگاه وت پرس: قطعه پرس شده ،توسط ربات هوشمند برداشته شده و کار ربات انتقال تولید از ایستگاه دستگاه مادر بر روی کانوایر است که تولید را 90 درجه چرخش داده و به خاطر سهولت جا بجایی و اشغال کمتر فضا از حالت خوابیده به ایستاده تبدیل می نماید. 3.کانوایر خروجی دستگاه وت پرس : کانوایر تعداد 7 عدد جدول با ابعاد ماکزیمم 100*50 سانتی متر و یا 14 عدد جدول 50*50 سانتی متر را چیدمان و در روی یک پالت فلزی به صورت فول اتوماتیک هدایت مینماید . جدیدترین و به روزترین تکنولوژی روز دنیا در تولید جداول و کفپوش به روش بتن خیس، دستگاه وت پرس wet press دستگاه وت پرس آخرین تکنولوژی در زمینه تولید جداول و کفپوش هاى بتنی است که مجتمع کارخانجات سبلان تبریز تکنولوژی آن را از انحصار کشور هاى انگلیس و آلمان خارج کرده است.   

دستگاه وت پرس مدل 9633 , جدول زن وت پرس
۱,۶۰۰,۰۰۰ - ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه وت پرس برای ساخت انواع محصولات سنگین با تراکم بالا مثل جدول / سنگ فرش و محصولات مربوطه استفاده میشود. محصولات ساخته شده در وت پرس خطی دارای ویژگی های منحصر به فرد از قدرت فشاری بالا , مقاومت سایشی هستند . در دستگاه وت پرس تولید محصولات بتنی با بتن تر با فشار بالع بر 400 تن انجام میگیرد. تولید قطعات بتنی به صورت بتنی با بتن تر می باشد . با توجه به عکس : 1. قسمت تولید بتن با میکسر سینگل شفت و سیستم افزودنی های مورد نیاز 2. قسمت هدایت بتن تر به قالب محصول و تامین مقادیر مورد نیاز بتن 3. قسمت قالب گیری و تولید محصول نهایی 4. قسمت رباط محصول بردار با سیستم بازوی خودکار و انتقال محصول تولید شده به پالت انبار

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
جدول زن وت پرس

دستگاه وت پرس برای ساخت انواع محصولات سنگین با تراکم بالا مثل جدول یا سنگ فرش و محصولات مربوطه استفاده میشود.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل