× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
جدول زن هیدرولیک 2500
۳۲,۸۰۰,۰۰۰-۳۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جدول زن هیدرولیک 2500 قابلیت ساخت انواع جداول و جداول خیابانی (کانیو-رفوژ-معمولی) را دارد. سیستم ویبره این دستگاه بلوک زن افقی بوده که نقش مهمی در آسان تر کردن تنظیم برای اپراتور دارد. 3 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره، قالب و حرکت روی دستگاه قرار داده شده است که به صورت اتوماتیک بوده و دارای سیستم ایمنی کنترل فاز است. جک های قالب و چکش دستگاه بلوک زن 2500 به صورت متمرکز است.

جدول زن هیدرولیک 2400
۳۸,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جدول زن هیدرولیک 2400 قابلیت ساخت انواع جداول و جداول خیابانی (کانیو-رفوژ-معمولی) را دارد. فشردگی بتن در این دستگاه جدول زن توسط پرس و ویبره دوطرفه انجام می شود. 3 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره، قالب و حرکت روی دستگاه قرار داده شده است که به صورت اتوماتیک بوده و دارای سیستم ایمنی کنترل فاز است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 دستگاه جدول زن متحرک (جدول زن تخم کن) با ویژگی تولید انبوه و عملكرد آسان به نحوی كه اپراتور در قسمت اهرمهای كنترل نشسته و به كارمی پردازد. وجود پرس با كیفیت عالی و چرخه سریع موجب تولید جدول با كیفیت و دارای سطح صاف میشود. دستگاه جدول زنی TB.250 دارای ساختار محكم می باشد واجزای هیدرولیكی و مكانیكی آن دارای استحكامی بیش از حد و بی نیاز به گارانتی بلند مدت بوده و حداكثر قابلیت اطمینان را دارا می باشد. كیفیت تولیدات، نیاز به خدمات اندك، به همراه استحكام وساختارمحكم دستگاه آن را به انتخابی مطمئن برای اكثر تولیدكنندگان تبدیل می كند. ویژگی های دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 : وزن و ابعاد دستگاه ۳۱۰۰ كیلوگرم – ۲/۳۵ ×۲/۲۰ × ۲/۳۰ (ارتفاع) متر می باشد. توان دستگاه ۳۸۰-۲۲۰ ولت ؛ ۳ فاز می باشد. موتور دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 مجموعا ۳ موتور به قدرت ۱۰ کیلو وات می باشد. دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 مجهز به مخزن بارگیری ملات می باشد. مجهز به ویبره ۲ طرفه همزمان با پرس هیدرولیكی عمل پایین بردن ملات را به عهده دارند. دارای سیستم هیدرولیكی با ۵ اهرم جهت كنترل :۱- اهرم تغذیه جدولها ۲- اهرم پرس جدولها ۳- اهرم تخلیه جدولها ۴- اهرم حركت دستگاه به جلو و عقب ۵- اهرم دور زدن دستگاه می باشد. مجهزبه سیلو به ظرفیت ۶۵۰ لیتر با دریچه مخصوص كه برای تغذیه جدولها به طور اتوماتیك باز و بسته می شود. تابلوی برق ۳ فاز جهت كنترل دستگاه و محافظت از موتورها می باشد. دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 قابلیت تعویض قالب جدول بتنی را دارد. قابلیت تولید انواع جدول بتنی را دارد. ظرفیت تولید دستگاه ۲۵۰-۲۰۰ قطعه جدول بتنی در ساعت می باشد.  

دستگاه جدول زن تخم گذار
۸۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه جدول زن تخم گذار قابلیت تولید 1500 محصول در هر شیفت کاری را دارد. الکتروموتورهای این دستگاه جدول زن حفاظت شده توسط بی متال است. نصب انواع قالب جدول بر روی دستگاه جدول زن تخم گذار امکان پذیر است. کنترل میزان حرکت بعد از تولید از دیگر قابلیت های این دستگاه جدول زن است. ویژگی ها : دارای فرمان برقی قطع کن ویبره اتوماتیک استفاده از پدال ویبره

دستگاه وت پرس مدل 9633
۱,۶۰۰,۰۰۰ - ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه وت پرس برای ساخت انواع محصولات سنگین با تراکم بالا مثل جدول / سنگ فرش و محصولات مربوطه استفاده میشود. محصولات ساخته شده در وت پرس خطی دارای ویژگی های منحصر به فرد از قدرت فشاری بالا , مقاومت سایشی هستند . در دستگاه وت پرس تولید محصولات بتنی با بتن تر با فشار بالع بر 400 تن انجام میگیرد. تولید قطعات بتنی به صورت بتنی با بتن تر می باشد . با توجه به عکس : 1. قسمت تولید بتن با میکسر سینگل شفت و سیستم افزودنی های مورد نیاز 2. قسمت هدایت بتن تر به قالب محصول و تامین مقادیر مورد نیاز بتن 3. قسمت قالب گیری و تولید محصول نهایی 4. قسمت رباط محصول بردار با سیستم بازوی خودکار و انتقال محصول تولید شده به پالت انبار

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
جدول زن وت پرس

دستگاه وت پرس برای ساخت انواع محصولات سنگین با تراکم بالا مثل جدول یا سنگ فرش و محصولات مربوطه استفاده میشود.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل