دانشگران نواندیش آریا ـ دنا ماشینمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی دانشگران نواندیش آریا ـ دنا ماشین

دانشگران نواندیش آریا (دنا) اولین تولید کننده دستگاه های اتوماتیک چسب زنی کارتن، درب بندی کارتن، فرم ده کارتن، استرچ پالت، شیرینگ پک و انواع کانوایر های انتقال محصول می باشد. بیشتر

کانوایر آکاردئونی 4 ماژوله موتور دار
۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

درکانوایرآکاردئونی رولری ۴ ماژوله، هر ماژول مجهز به ۱ عدد الکتروموتور می باشد. این مدل کانوایر آکاردئونی، موتوردار است و دارای کارکرد بالا در قسمت های مختلف می باشد. کانوایرآکاردئونی 4 ماژوله موتوردار دارای قابلیت باز شو ۴ متر طول و تاشو ۱ متر و ۶۰ سانتبمتر با عرض ۵۰ سانتیمتر می باشند. دستگاه بصورت مستقیم ، s شکل ، شیب دار، نیم دایره و .. قرار می گیرند و دارای ۱۰ عدد چرخ هستند.  

دستگاه کانوایر اسکیتی
۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کانوایر اسکیتی دارای قابلیت قرارگیری به صورت شیب دار و قابلیت قرارگیری به صورت زاویه دار می باشد. نوار نقاله دارای چرخ های گردان با قفل فلزی می باشد. بدنه دستگاه کانوایر اسکیتی از جنس آهن با برش دقیق لیزر و با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای می باشد. پایه های نوارنقاله داری قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد. هر یک از رولیک های نوار نقاله دارای قابلیت تحمل بار تا وزن 50 کیلوگرم را در حالت ایستا دارا می باشد. دستگاه کانوایر اسکیتی دارای قابلیت جابجایی و انتقال کارتن و یا محصولات مختلف در خطوط تولید و به ویژه جهت بارگیری و تخلیه کامیون و تریلر می باشد. نوار نقاله دارای قابلیت استفاده از حداقل فضای کارگاه و انبار می باشد. لینک های جانبی دستگاه با قالب و پرس تولید شده ولذا دارای دقت بالایی می باشد. نوار نقاله دارای قابلیت نصب سریع و و آسان می باشد. طول نوار نقاله در حالت جمع شده در مدل 4 ماژوله 165 سانتیمتر و طول نوار نقاله در حالت باز شده در مدل 4 ماژوله 520 سانتیمتر می باشد. عرض نوار نقاله 50 سانتیمتر است. دارای رولیک های استاندارد به قطر 38 و 48 و 50 میلیمتر می باشد.  

کانوایر تسمه ای جهت مونتاژ سورت و بسته بندی مواد غذایی
۴,۰۰۰,۰۰۰-۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر

این کانوایر تسمه ای جهت مونتاژ سورت و بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار میگیرد.  از مشخصات فنی کانوایر تسمه ای جهت مونتاژ سورت و بسته بندی مواد غذایی می توان به موارد زیر اشاره کرد : - عرض ۱ متر الی ۵۰ سانتیمتر با طولی طبق درخواست خریدارو با ارتفاع استاندارد  - تسمه  از جنس درجه ۱ بهداشتی و بدنه از ورق ۳ میل از جنس آهن با خم و برش کاری دقیق با لیزر  - پوشش رنگ کوره ای سفید یخچالی و بهداشتی  - دارای ۲ عدد درام از جنس سخت تفلون  - زیر تسمه ی کانوایر صفحه برش شده با لیزر جهت مقاومت بیشتر کانوایر تعبیه می گردد. - کلید استارت و استوپ و اینورتور کنترل سرعت از مارک معتبر و الکترو موتور و گیربکس ایرانی - ۱۲ ماه گارانتی و ۱۲ سال خدمات پس از فروش - قیمت کانوایر تسمه ای جهت مونتاژ سورت و بسته بندی مواد غذایی از متری ۴ میلیون تومان الی ۶ میلیون تومان و البته طبق layout طراحی شده از درخواست های خریدار می باشد.

 دستگاه استرچ رول ۲ تن
۴۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ رول ۲ تن ، دارای قابلیت رفت و برگشت از 1 تا 9 دور می باشد. دستگاه دارای قابلیت تنظیم میزان کشش سلفون است. فیلم استرچ مصرفی با عرض 50 سانتی متر و ضخامت 18 الی 20 میکرون است. دستگاه دارای PLC  قابل برنامه ریزی به صورت HMI می باشد. دستگاه استرچ رول ، دارای قوای محرکه زنجیری و مقاوم در برابر گرد و غبار و دارای سنسور برای تشخیص ارتفاع پالت می باشد. جهت تحمل بار سنگین در زیر صفحه متحرک  یا همان سینی گردان غلطک هایی از جنس تفلون سخت دو سر بلبرینگ دار با فاصله مشخصی در شعاع صفحه چیده شده است. استرچ رول ۲ تن ، دارای تابلو برق مجزا متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی و سیستم کنترل سرعت افقی و عمودی با اینورتر LG  می باشد. استارت و استوپ نرم می باشد.  

استرچ پالت دروازه ای دکل گردان
۴۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

استرچ پالت دروازه ای دکل گردان مناسب برای پالت تا ابعاد 120*120 و تا ارتفاع 170 سانتیمتر البته دستگاه با ابعاد سفارشی نیز قابل ساخت می باشد. دستگاه استرچ پالت دروازه ای بدون محدودیت وزنی و بدون نیاز به لیفتراک (قابل کار با جک پالت) می باشد . عرض فیلم استرچ مصرفی ۵۰ سانتیمتر با ضخامت ۲۳ الی ۳۰ میکرون است . دستگاه سرعت بالا در بسته بندی پالت را دارا می باشد. در استرچ پالت دروازه ای دکل گردان قابلیت نصب کانوایر موتوردار جهت تسریع بخشیدن بیشتر در بسته بندی پالت ها و انتقال پالت ها امکان پذیر است.. دستگاه دارای الکترو موتور و گیربکس از مارک معتبر می باشد وهمچنین دارای اینورترکنترل سرعت است. استرچ پالت دروازه ای دکل گردان در دو نوع  بدون و دارای plc و hmi تولید می شود.

دستگاه استرچ تونلی اتوماتیک
۶۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اتوماتیک استرچ تونلی، قابلیت استرچ اشکال هندسی و غیر هندسی را دارا است. از مشخصات دستگاه اتوماتیک استرچ تونلی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :  - دارای الکتروموتور با قدرت يک اسب از مارک معتبر خارجی می باشد. - دارای اينورتربا مارک معتبر جهت کم يا زياد کردن سرعت - پدال پايی جهت تسلط کامل اپراتور در هنگام کار دردستگاه اتوماتیک استرچ تونلی قرار داده شده است. - فیلم استرچ مصرفی دستگاه استرچ تونلی اتوماتیک ، با ضخامت 11 الی 33 میکرون  - دستگاه دارای 2 عدد هد استرچ گیر قابل تنظیم ، جهت استفاده از حداکثر کخ فیلم استرچ می باشد . - حداکثر عرض کارگیردستگاه 53 سانتیمتراست .

دستگاه اتوماتیک استرچ تونلی مدل 60 DN_ SW2000ton
۳۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ تونلی قابلیت استرچ اشکال هندسی و غیر هندسی را دارا می باشد . دستگاه دارای الکترو موتور با قدرت يک اسب از مارک معتبر خارجی است . استرچ تونلی دارای اينورتر با مارک معتبر جهت کم يا زياد کردن سرعت و فیلم استرچ مارفی دستگاه با ضخامت 11 الی 33 میکرون می باشد. 2 عدد هد استرچ گیر قابل تنظیم ، جهت استفاده از حداکثر کخ فیلم در دستگاه استرچ تونلی قرار داده شده است.   

دستگاه استرچ رول با فیلم استرچ مدل DN_SW2000 LO
۵۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ رول با فیلم استرچ دارای اينورترکنترل سرعت با مارک معتبر زيمنس است. دستگاه دارای يک رشته سیم برای اتصال به 4 ارت می باشد. توان مصرفی دستگاه 3 کیلو وات و دارای سیستم  PLC , HMI از مارک معتبر زیمنس می باشد. الکترووموتورها از نوع موتوژن و مشابه می باشد. دستگاه استرچ رول با فیلم استرچ ، دارای گیربکس از نوع حلزونی و کلید استارت و استوپ نرم می باشد. رنگ دستگاه از نوع پودری الکترواستاتیک می باشد.  

دستگاه استرچ رول پلاستیکی با فوم متالایز مدل DN_SW2000 L mo
۵۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ رول پلاستیکی با فوم متالایزدارای اينورترکنترل سرعت با مارک معتبر زيمنس است. دستگاه دارای يک رشته سیم برای اتصال به 4 ارت می باشد. توان مصرفی دستگاه 3 کیلو وات است. الکترووموتورها از نوع موتوژن و مشابه می باشد. دستگاه دارای گیربکس از نوع حلزونی و کلید استارت و استوپ نرم می باشد. دستگاه استرچ رول پلاستیکی دارای سیستم  PLC , HMI از مارک معتبر زیمنس می باشد. رنگ دستگاه از نوع پودری الکترواستاتیک می باشد.  

کانوایر تسمه ای خاص با موتور پنوماتیک
۶,۰۰۰,۰۰۰-۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر

کانوایر تسمه ای خاص با الکتروموتور پنوماتیک ، جهت انتقال محصول در خروجی دستگاه ها با ارتفاع استاندارد از سطح زمین در سالن بسته بندی به کار میرود. کانوایر خاص با تسمه ی آنتی استاتیک ضد هر گونه جرقه خاص صنایع نظامی و شیمیایی و بصورت مستقیم و شیب دار می باشد. کانوایر با عرض ۵۰ سانتیمتر به طول طبق درخواست خریدار و مسیر مورد نیاز با ارتفاع طبق layout از سطح زمین و استاندارد ساخته میشود. تسمه از جنس pvc آنتی استاتیک درجه ۱ جهت جلوگیری هر گونه جرقه در محیط می باشد. کانوایر تسمه ای خاص با الکتروموتور دارای بدنه ای از ورق ۳ میل از جنس آهن یا استیل خم و برش کاری دقیق با لیزر است. پوشش رنگ نوارنقاله،کوره ای چکشی و بهداشتی و در صورت استفاده از ورق آهن می باشد. هر ماژول کانوایر۲عدد درام از جنس سخت تفلون دارد. زیر تسمه ی کانوایر، صفحه ای برش شده با لیزر و رولیک جهت مقاومت بیشتر کانوایر تعبیه می گردد. کلید استارت و استوپ و اینورتور کنترل سرعت از مارک معتبر و الکترو موتور بادی پنوماتیک ( air motor ) در این نوار نقاله قرار داده شده است. محصول ۱۲ ماه گارانتی و ۱۲ سال خدمات پس از فروش دارد. قیمت از متری ۶ میلیون تومان الی ۷ میلیون تومان البته طبق layout  طراحی شده از محل سایت خریدار و درخواست های خریدار می باشد.  

کانوایر تسمه ای مگنتی جهت انتقال حلب روغن
۶,۰۰۰,۰۰۰-۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر

کانوایر تسمه ای مغناطیسی یا مگنتی خاص بصورت مستقیم و شیب دارو z  شکل جهت انتقال محصول فلزی مانند حلب روغن در خروجی دستگاه ها با ارتفاع استاندارد از سطح زمین در سالن بسته بندی و تولید به کار میرود. کانوایر تسمه ای مگنتی جهت انتقال حلب روغن مشخصات فنی زیر را دارد :  - کانوایر دارای عرض ۴۰ سانتیمتر به طولی طبق درخواست خریدار و مسیر مورد نیاز با ارتفاعی طبق layout از سطح زمین و استاندارد - تسمه  از جنس pvc درجه ۱ و بدنه از ورق ۳ میل از جنس آهن یا استیل خم و برش کاری دقیق با لیزر  - پوشش رنگ کوره ای چکشی و بهداشتی ( در صورت استفاده از ورق اهن ) - هر ماژول کانوایر دارای ۲ عدد درام از جنس سخت تفلون  - زیر تسمه ی کانوایر، صفحه برش شده با لیزر جهت مقاومت بیشتر کانوایر تعبیه می گردد. - کلید استارت و استوپ و اینورتور کنترل سرعت از مارک معتبر و الکترو موتور و گیربکس از مارک معتبر ایرانی است. کانوایر تسمه ای مگنتی دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۲ سال خدمات پس از فروش است. قیمت این محصول از متری ۶ میلیون تومان الی ۷ میلیون تومان البته طبق layout طراحی شده از محل سایت خریدار و درخواست های خریدار می باشد.

کانوایر تسمه ای z شکل ثابت زمینی و هوایی
۴,۰۰۰,۰۰۰-۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر

کانوایر تسمه ای z شکل ثابت زمینی و هوایی بصورت مستقیم و شیب دار جهت انتقال گونی ۵۰ کیلویی از طبقه ی اول به ارتفاع ۴ متر از سطح زمین و انتقال محصول به طبقه ی بعدی سالن بسته بندی استفاده میشود. کانوایر تسمه ای z شکل ثابت زمینی وهوایی دارای مشخصات فنی زیر است : - کانوایر با عرض ۶۰ سانتیمتر به طولی طبق درخواست خریدار و مسیر مورد نیاز با ارتفاعی طبق layout از سطح زمین و استاندارد  - این کانوایر دارای گایدهای نگهدارنده بغل می باشد.(جهت جلوگیری از سقوط گونی ) - تسمه از جنس گریپ ۵ لایه و نخ درجه ۱ جهت جلوگیری از سر خوردن و برگشت گونی - بدنه از ورق ۳ میل از جنس اهن خم و برش کاری دقیق با لیزر - پوشش رنگ کوره ای چکشی و بهداشتی  - هر ماژول کانوایر دارای ۲ عدد درام از جنس سخت تفلون  -  زیر تسمه ی کانوایر صفحه برش شده با لیزر و رولیک جهت مقاومت بیشتر کانوایر تعبیه می گردد. - کلید استارت و استوپ و اینورتور کنترل سرعت از مارک معتبر   - الکتروموتور و گیربکس ایرانی کانوایر تسمه ای z شکل ثابت زمینی و هوایی ۱۲ ماه گارانتی و ۱۲ سال خدمات پس از فروش دارد. قیمت از متری ۴ میلیون تومان الی ۶ میلیون تومان البته طبق layout طراحی شده از محل سایت خریدار و درخواست های خریدار می باشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل