بازرگانی قدسمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی بازرگانی قدس

بازرگاني صنعتي قدس ، واردکننده انواع ابزار آلات بازرگاني صنعتي قدس در نظر دارد تا همیشه در حال پیشرفت و توسعه باشد، به تجربه در یافته ایم که بهترین راه پیشرفت در بلند مدت حتی با داشتن بهترین کالاها بدون رضایت مشتریان امکان پذیر نمی باشد. بدست آوردن این مهم بدون داشتن تخصص و آشنایی همه جانبه با حرفه خود امکان پذیر نمی باشد.همچنین عرضه، فروش و پخش تخصصی ابزار آلات صنعتی علاوه بر تخصص و دانش فنی شناخت ابزارآلات، نیاز به تجربه بالایی برای معرفی و عرضه بهترین انتخاب ها دارد.بازرگاني صنعتي قدس با داشتن تیم متخصص و تجربه بالا در عرصه تامین و عرضه انواع ابزار آلات صنعتی مشاوری مطمئن برای بهترین انتخاب کالای مورد نظر شماست. بیشتر

دریل بتن کن شارژی لیتیوم DCH273P2 DEWALT
۵,۹۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه دریل بتن کن قابلیت وارد آوردن 2.1 ژول انرژی در هر ضربه را دارد. دسته‌ی کمکی با قابلیت چرخش 360 درجه و سیستم کاهنده‌ی لرزش در دستگاه دریل بتن کن تعبیه شده است. طراحی ارگونومیک دستگاه دریل بتن کن و قابلیت نصب قفل آویز روی کیف از ویژگی های این دستگاه است. قفل دستگاه دریل بتن کن به صورت سوییچ است.

دریل 13چکشی گیر بکس دو سرعته مدل D21805 DEWALT
۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

طراحی دریل چکشی گیربکس به گونه ای است که عمدتا دو حالته است و در جلوی موتور قرار داده میشود که بواسطه آن امکان کاهش سرعت و افزایش قدرت فراهم می­شود. دریل چکشی به دلیل داشتن قدرت ضربه زدن برای سوراخ کردن بتن و دیوار مورد استفاده قرار می­گیرد.

متر لیزری استابیلا LD520
۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

متر لیزری قابلیت اندازه گیری حجم- مساحت- ارتفاع، قابلیت پیاده کردن طول، ضرب و تقسیم اندازه ها در اعداد دلخواه ، اندازه گیری مداوم، ماکزیمم و مینیمم گیری، دارای آحاد مختلف اندازه گیری و قابلیت نصب بر روی 3 پایه را دارد. ذخیره سازی داده های اندازه گیری و کمک به کاربر جهت انجام محاسبات مورد نیاز با استفاده از توابع محاسباتی پیش بینی شده در حافظه دستگاه از قابلیت های متر لیزری است. متر لیزری در برابر هرگونه ضربه مقاوم و ضد آب و ضد گرد و غبار است. قابلیت اتصال بلوتوث4 در دستگاه متر لیزری تعبیه شده است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل