معرفی گروه دی تی

عکس گروه دی تی
عکس گروه دی تی
  • عضو ویژه از سال 1396

گروه دی تی در سال ۱۹۹۵ با دامنه عملیات متمرکز در نساجی، مد، فناوری اطلاعات، پتروشیمی و صنعت بازیافت تاسیس شد که به طور رسمی نماینده برخی از برند های معتبر جهانی در ایران است. ما همواره در تلاش برای بهتر شدن شرکت هستیم. گروه دی تی متعهد شده است که محصولات و سرویس هایی با کیفیت بالا را به مشتریان ارائه کند. در ادامه سرویس های ما بیشتر از چیزی خواهد بود که مشتریان نیاز دارند. گروه دی تی تحقیق میکند و در تعدادی از ابتکارات همکاری میکند که همواره قسمت صنعت خود را گسترش دهد و به جامعه کمک کند. گروه دی تی در حال پیاده سازی یک استراتژی است که به رشد خود توسط نوآوری سرعت بخشد و توانایی های سازمانی و همکاری قدرت بخشد. گروه دی تی به طور مستمر درحال گسترش فناوری ها و محصولاتی است که تاثیر بیشتری روی امنیت کارکنان دارند است. بیشتر

اسپری تمیز کننده حرارتی سارا فیکس
۴۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 20 عدد

اسپری تمیز کننده حرارتی سارا فيكس يك عامل خنثي کننده قوي به شكل مايع است. اين فوم خنثي کننده تمامي ذرات ته نشين شده و باقيمانده بر روي سطوح حرارتی ماشين هاي تكسچرايزينگ و همينطور گادت ماشينهاي ريسندگي را از بين مي برد. در فرايند تمیز كردن سطح، دستگاه عاري از هرگونه ذرات مي شود و اين اطمينان وجود دارد كه هيچگونه اسيب فيزيكي به دستگاه حساس حرارتی و گادت وارد نخواهد شد. اسپری  خنثی کننده سارا فیکس همینطور برای سطوح حرارتی نیتراتی نیز به کار برده می شود. سارا فیکس در نوع 51x  و 51x-HT (برای ماشین های دمای بالا و دمای پایین) قابل استفاده است. سارا فیکس    “51X: (دمای پایین) :  این نوع اسپری، مناسب  برای استعمال در دمای اتاق و یا سطح حرارتی تا دمای 70 درجه سانتیگراد میباشد. سارا فیکس  “51X-HT: (دمای بالا) : این نوع اسپری،  ویژگی منحصر بفردی دارد، قابلیت استفاده برای درجه حرارت  بالا (بیش از 200 درجه سانتیگراد) را دارد. همچنین میتوان برای ماشین در حال کار بدون پایین آوردن دمای دستگاه حرارتی  استفاده کرد، ازاین رو، این اطمینان نیز وجود دارد که تولید در هنگام تمیز کردن کم نخواهد شد. طریقه استفاده : نازل اسپری را نزدیک سطح نگه داشته و سپس فوم را بر روی دستگاه  اسپری کنید، به مدت 30 دقیقه منتظر بمانید. سپس با یک پارچه نرم تمام مواد باقی مانده بر روی دستگاه را پاک کنید. مزایای استفاده از اسپری سارا فیکس : از روکش پلاسما بر روی سطح گادت محافظت میکند. تمامی ذرات سوخته و روغنی کربن را از بین میبرد. هیچ مواد اضافی باقی نمانده و سطح دستگاه تمیز میشود. دیگرنیازی به تمیز کننده مکانیکی اضافی نیست، به دلیل این قابلیت از سطوح ماشین های گادت و حرارتی محافظت می کند.

خط تولید کاغذ از سنگ آهک
۲۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

خط اکستروژن کاغذ از سنگ آهک می تواند کاغذ سنگی سه لایه PP / PE دوستدار محیط زیست و کاغذ دیواری دوستدار محیط زیست با ساختار اکسترودر تک ماردون و با ماردون دوقلو تولید نماید. با توجه به ویژگی های مواد اولیه، و طراحی ویژه اکستروژنی و واحد کشش می توان هم به خاصیت ارتجاعی خوب و اکستروژن ثابت و همچنین قدرت کشش بالا و سطح صاف که نیاز پس از پوشش و چاپ را مرتفع نمود، مطمئن شد. اثر چاپ دقیق و با کیفیت، بافت نرم، قیمت پایین و سایر برجستگیها مانند ضد آب بودن، این محصول را از کاغذ طبیعی بسیار مناسبترنموده است. در مقایسه با کاغذ مصنوعی سنتی، کاغذ سنگی دوستدار محیط زیست PP / PE با تکنولوژی جدید تولید می شود، پیشرفت قابل توجهی در ویژگی های چاپ، انعطاف پذیری، الکتریسیته ساکن، عملکرد خشک شدن وجود دارد. مرکب چاپ معمولی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و هزینه چاپ تنها یک سوم است. تولید کاغذ سنگیPP / PE به طور کامل مطابق با الزامات زیست محیطی است. علی رغم خاصیت ضدآبی خوب، دارای ویژگی های پیشگیری از خورندگی حشرات، ضد رطوبت، ضد روغن، مقاوم در برابر نور، کیفیت خوب نوری، غیر سمی بودن، مقاومت در برابر سایش و قابلیت حرارتی (بدون تغییر شکل زیر 100 درجه سانتی گراد) است.

دستگاه چاپ افست رول برای بسته بندی مدل دیوو استریم
۲۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ افست “دیوو استریم” یک دستگاه چاپ افست است که طول تکرار متغیر چاپ را اجازه می دهد. این دستگاه برای بسته بندی با تولید کم طراحی شده ولی همچنان قابل رقابت هستند، چرا که در افست وب برای مصرف کننده های آن هزینه کمتری وجود دارد. قابلیت چاپ بر روی فیلم، کاغذ یا مقوا نیز با استفاده از این دستگاه چاپ افست فراهم است. دستگاه چاپ افست“دیوو استریم” برای چاپخانه های بسته بندی با تنوع کاری بالا بسیار مناسب است.

دستگاه چاپ افست رول روزنامه مگنوم کامپکت
۱۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در دستگاه چاپ افست رول “مگنوم کامپکت” بر اساس تکنولوژی اثبات شده سطح چاپی جدیدی را برای دستگاههای چاپ روزنامه، کتاب یا نیمه تجاری ارائه می دهد. تعویض اتوماتیک صفحات، برای کارهای چاپی کوتاه مدت با استفاده از در دستگاه چاپ افست رول “مگنوم کامپکت” ایده آل است و تغییرات بسیار سریع را اجازه می دهد. طراحی نوآورانه برجهای مجزا همچنین تمیز کردن، تعمیر و نگهداری این دستگاه چاپ را آسان می سازد.

دستگاه چاپ افست رول برای کتاب مدل WS-D
۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ افست”WS-D” به طور خاص برای چاپ کتاب طراحی شده است. واحدهای چاپ این سری قادر به چاپ کتاب و نسخ تجاری با کیفیت بالای مورد نیاز چاپخانه های کتاب هستند. امکاناتی مانند plate-cocking و درام های جوهر آب سرد به عنوان ویژگی های استاندارد در این دستگاه چاپ کتاب گنجانده شده است. تاکن چند منظوره کتاب، بر اساس طراحی تاکن اثبات شده JF45 قادر به تغییر اندازه اتوماتیک بین فرمت های مختلف تا در کمتر از 1 دقیقه می باشد. ویژگی های دستگاه های چاپ رول : کاغذ رول از کاغذ ورق ارزانتر است در نتیجه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند. تا ۵ برابر از سرعت بیشتری نسبت به بهترین دستگاه های ورقی برخوردارند. دستگاه های رول قادرند پس از چاپ بلافاصله کارهای صحافی(تاکنی، مفتول، چسب) انجام دهند. دستگاه های رول برای مواردی که زمان در آن ها عامل تعیین کننده است مانند روزنامه از بهترین نوع دستگاه های چاپ هستند. دستگاه های رول قادرند چندین رنگ را چاپ کنند ( به مناسب هر کاغذ گیر یک رنگ و به تناسب هر پوینت ۱تا ۴ رنگ)

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل