بنر قطعات ماشین لباسشویی و لوازم خانگی با شرکت جهان گستر  - جهان گستر

معرفی جهان گستر

شرکت جهان گستر مرکز تخصصی تعمیر و فروش کلیه قطعات لوازم خانگی با پرسنل متخصص و هدف جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه در زمینه تعمیرات و فروش انواع برد الکترونیک لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر و ساید کلیه برندهای خارجی اعم از بوش ، سامسونگ ، ایندزیت ، ال جی ، آریستون ، فیلکو ، فریجیدر ، جنرال الکتریک ، مابه ، وست پوینت ، کنوود ، آرچلیک ، بکو ، دوو ، اکسپریال به کلیه نقاط ایران در خدمت شماست . بیشتر

کیت برد الکترونیک ماشین لباسشویی ایندزیت مدل پرایم
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

وظیفه اصلی برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی کنترل و هدایت فرمان هایی است که از سمت دکمه استارت برای شروع کار و تایمر که زمان کارکرد شسشتو را معین می کند است ، این قطعه کارکرد بسیار مهمی در ماشین لباسشویی دارد و چنانچه اسیب ببیند مشکل اساسی در دستگاه به وجود می آید و شما قادر به استفاده از ماشین لباسشویی به هیچ وجه نخواهید بود ، در صورت معیوب شدن برد الکترونیکی حتی ماشین لباسشویی روشن نیز نخواهد شد . با در نظر گرفتن اینکه ماشین لباسشویی های تولید جدید دارای برد های تخصصی و پیشرفته تری می باشند که وظیفه آنها کنترل سایر قسمتهای ماشین لباسشویی می باشد ، بنابراین اگر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار مشکل و نقص فنی شود باید تعمیرات آن را به تعمیرگاه های مجاز بسپارید و از دست کاری کردن آن بپرهیزید .

کیت برد الکترونیک لباسشویی آریستون ایتالیا
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

آسیب دیدن قطعات لوازم الکتریکی معمولا باعث عدم کارکرد یا کارکرد ناصحیح قطعات موجود دیگر در آن دستگاه می شود ، امروزه یکی از وسایل پرمصرف در خانه ماشین لباسشویی است که در صورت بروز خرابی در قطعات آن باعث تعویق در کارهای خانه و ایجاد مشکلاتی می شود ، گاهی اشکالات فنی در قسمتهایی از ماشین لباسشویی به وجود می آید مثلا خرابی در قسمت سیم کشی ، صفحه کلید ، پنل دیجیتالی ، میکرو سوئیچ درب ، المنت (هیتر) ، ترمیستور، سنسور حراراتی ، شیر برقی لباسشویی ، تایمر لباسشویی ، برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ، واتر پمپت تخلیه باسشویی ، هیدروسنسور و ... مشکلات مرتبط به قسمتهای مختلف دستگاه می تواند الکترونیکی و یا مکانیکی باشد تشخیص دقیق وبه موقع قطعه معیوب شده و سوخته از بروز صدمات جدی در ماشین لباسشویی جلوگیری می کند. بعضی از مشکلات دیگر که می تواند برای یک دستگاه بوجود آید می تواند به دلیل استفاده نادرست از وسیله باشد مثلا استفاده از پودر بی کیفیت ماشین لباسشویی که با تولید کف زیاد می تواند لوله هوای هیدروسنسور را بسته و عمل ابگیری را دچار مشکل کند. پس استفاده صحیح از وسایل خانگی مهمترین دلیل نگهداری و افزایش عمر وسیله می باشد .

شلنگ خروجی ماشین لباسشویی و ظرفشویی
۲۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

ویژگی های شلنگ خروجی لباسشویی و ظرفشویی: بخشی از فرآیند شستشو در ماشین های لباسشویی و ظرفشویی عملیات تخلیه آب و کف است. همه این نوع ماشین ها از طریق یک شلنگ انعطاف پذیر این آب را به فاضلاب منتقل می کنند. بهتر است سایز لوله متناسب با فاصله ماشین تا محل لوله فاضلاب انتخاب گردد زیرا طولانی بودن طول لوله ، فرآیند تخلیه آب را کند تر کرده و کوتاه بودن طول لوله این فرآیند را نا ممکن خواهد ساخت. ضمن اینکه می توانید برای مسیر های طولانی تر از بست های رابط شیلنگ تخلیه استفاده کنید. این بست ها به دوسر دو شیلنگ وصل می شوند و باعث افزایش طول لوله تخلیه لباسشویی و ظرفشویی شما خواهند شد .

فیلتر بیرونی یخچال ساید بای ساید
۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

فیلتر بیرونی یونیزه انواع یخچال ساید بای ساید به شما اطمینان می‌هد که کیفیت آب و یخ خالص می‌ماند و یخچال شما آب تصفیه شده در اختیار شما قرار می دهد همچنین رسوبات آب سیستم داخلی یخچال و ساید را دچار مشکل نمی کند . تعویض فیلتر یکی از کارهایی است که باید حداقل هر 6 ماه یکبار انجام گیرد تعویض فیلتر آب باعث می شود کارایی یخچال در بسیاری از حالت ها بهتر شود .

تاخو ماشین لباسشویی ال جی
۱۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

تاخو ماشین لباسشویی ال جی یا همان سنسور موقعیت روتور (بخش چرخان دستگاه) بخشی از سیستم خودکار ماشین لباسشویی شماست. این سنسور به قسمت کنترلی دستگاه کمک می‌کند تا از کارکرد صحیح ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کند. اساساً، تاخو بر روی موتور ماشین لباسشویی نظارت دارد و عملکرد صحیح آن را در طول برنامه شستشو تنظیم می‌کند .

هیت پمپ ماشین ظرفشویی بوش
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

هیت پمپ ماشین ظرفشویی بوش (هیت پمپ بوش) یا موتور اینورتر دایرکت درایو ( جت پمپ مجهز به اینورتر) ، مرکز اصلی ماشین ظرفشویی را تشکیل می دهد ، به صورتی که این بخش ماشین ، چرخش و فشار آب را به صورت کاملا دقیقی کنترل می کند . در برخی از مدل های جدید ظرفشویی برندهای معروف جت پمپ و هیتر آب با هم به صورت یک پارت می باشند ، مزیت این یکی شدن این است که گرم کردن را با سرعت بالاتری انجام می دهد و همچنین باعث کاهش انرژی می شود ، اما ایراد آن در زمان خرابی قطعه می باشد که اگر هر بخشی خراب شود باید تمام قطعات تعویض گردد .

المنت ماشین لباسشویی بوش
۱۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

المنت ماشین لباسشویی بوش وظیفه گرم کردن آب را به عهده دارد . این قطعه که از نظر شکل ظاهری تقریبا در تمامی مدل ها و برندها شبیه به هم است با قدرت های متفاوت در لباسشویی کاربرد دارد . توان متداول به کار برده شده ۱۸۰۰ وات است که در برخی مدلها به ۲۴۰۰ هم می رسد . المنت ماشین لباسشویی هم مانند سایر المنت ها در واقع مقاومت الکتریکی با ولتاژ ۲۲۰ ولت بوده و با عبور جریان الکتریسیته از آن اتم های موجود در مسیر با الکترون های جریان الکتریسیته برخورد کرده و اصطکاک حاصل از آن ایجاد حرارت می کند . توجه داشته باشید که در این نوع المنت ها حرارت نقطه ای بسیار بالا بوده و با عبور جریان از آن به سرعت بالا می رود و در صورتی که این حرارت جذب نشود باعث ذوب شدن مسیر عبور در داخل المنت شده و به اصطلاح المنت می سوزد . حداکثر دمای قابل تحمل این نوع المنت ها ۱۸۰ تا ۲۵۰ درجه سانتی گراد است ک در صورت ادامه جریان الکتریسیته حرارت بالا تر رفته تا المنت بسوزد . به زبان ساده المنت باید همیشه داخل آب باشد تا حرارت تولید شده به آب منتقل شود .از آنجایی که آب در شرایط نرمال (محیط باز) دمایش از ۱۰۰ درجه بالاتر نمی رود اجازه نمی دهد تا دمای المنت هم بالاتر رفته و حرارت به صورت بخار دفع می شود پس اگر المنت لباسشویی را بیرون از آب به برق وصل کنید ظرف چند ثانیه می سوزد و باید عوض شود .

شیربرقی دوقلو ایندزیت
۱۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

شیربرقی دوقلو ایندزیت وظیفه پر کردن آب در ماشین لباسشویی برای شستن لباسها را برعهده دارد . نحوه کار به این صورت است که به طور خودکار بعد از روشن شدن دستگاه ، آب وارد دستگاه می شود و پس از آن به جاپودری وارد می شود و پس از آن به دیگ شستشو برمی گردد و پس از این که دستگاه روشن شد به صورت خودکار آب وارد مخزن می شود و در قسمت سیم پیچ شیر برقی آب وارد شده باعث پمپاژ آب به داخل دستگاه می شود و بعد از این که آب مورد نیاز برای شستشو در دستگاه قرار گرفت ورود آب توسط شیر برقی قطع می شود .

المنت ماشین لباسشویی ایندزیت
۱۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

المنت ماشین لباسشویی ایندزیت المنت یا هیتر لباسشویی نقش مهمی در کارکرد ماشین لباسشویی دارد که این اطمینان را حاصل می‌کند که آب حین شستشوی لباس‌ها به اندازه کافی گرم است. اگر آب گرم نباشد لباس‌ها به صورت درست و مؤثر شسته نخواهند شد اگر المنت دستگاه ایرادی داشته باشد یا کلاً کار نکند باید تعویض شود . دلایل زیر نشان دهنده ایراد المنت لباسشویی است : فیوز یا برق اصلی شما می‌پرد ماشین کار می‌کند ولی آب گرم نمی‌شود برنامه شستشو تمام نمی‌شود

شلنگ خرطومی ماشین لباسشویی سامسونگ
۸۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

شلنگ خرطومی آب ماشین لباسشویی سامسونگ

کمک فنر ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی
۱۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 عدد

کمک فنر ماشین لباسشویی مانند کمک خودرو عمل می‌کند. به گونه‌ای که در زیر ماشین لباسشویی چند کمک فنر طراحی می‌شود، تا ضربات وارد شده در هنگام خشک کردن لباس‌ها به حداقل ممکن برسد و عملکرد لباسشویی با مشکل جدی مواجه نشود.  

دستگیره درب ماشین لباسشویی سامسونگ 1490
۷۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگیره در ماشین لباسشویی یکی از پرمصرف‌ترین قسمت‌ها در هنگام انجام شستشوی لباس‌ها است. بعد از تنظیمات تایمر دستگاه و عمل کردن میکرو سوییچ درب ماشین لباسشویی، دستگیره لباسشویی به حالت قفل شده تغییر حالت می‌دهد و اجازه باز شدن درب ماشین لباسشویی را نمی‌دهد. اما زمانی که عملیات شستشو به پایان برسد، به راحتی می‌توانید دستگیره را قدری به سمت بیرون بکشید، تا درب لباسشویی از درون مغزی آزاد شود و لباس‌های شسته شده قابل دسترسی باشند. در صورتی که دستگیره درب لباسشویی خراب باشد و یا در هنگام شستشوی لباس‌ها عمل قفل شدن دستگیره درب لباسشویی به درستی صورت نپذیرد،ممکن است آب موجود در لباسشویی به قسمت بیرونی دستگاه هدایت شود، یا این‌که عمل شستشوی لباس‌ها به هیچ عنوان انجام نشود.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل