بنر گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه - گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه

معرفی گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه

عکس گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه
عکس گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه
عکس گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه
عکس گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه
عکس گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه

گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه تولید کننده انواع دستگاه های فر گردان و فر دوار شامل دستگاه فر شیرینی پزی , دستگاه فر پخت نان فانتزی , دستگاه فر پخت نان های حجیم و نیمه حجیم , دستگاه فر صنعتی و ... می باشد برای سفارش انواع دستگاه فر با کیفیت بالا و قیمت مناسب با این گروه تولیدی در تماس باشید بیشتر

دستگاه فر گردان مدل KF560
۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از جمله محصولات گروه کاوه فر 8 دیس گرمخانه دار مدل kf560 است که برای پخت انواع نان ،کیک ، کلوچه ،بیسگوییت ؛نان شیر مال و شیرینی استفاده می شود. دستگاه فر گردان دارای 8 دیس و گرمخانه دار است و مورد کاربرد آن جهت فر پخت کیک وکلوچه ، فر پخت بیسکوییت ، فر شیرینی پزی خانگی و صنعتی و نان شیرمال می باشد. وزن تقریبی این دستگاه فر گردان 500 کیلوگرم می باشد. سوخت مصرفی آن گاز و یا گازوئیل است . میزان مصرف برق 1/5 کیلووات در ساعت است. میزان مصرف سوخت گاز 3/5 مترمکعب در ساعت و گازوئیل 2 لیتر با نازل 1.2 می باشد . جنس منبع حرارتی دستگاه نیز استیل می باشد.    

فر شیرینی پزی خانگی KF660
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر شیرینی پزی خانگی مدل kf660  برای تولید انواع شیرینی به صورت خانگی که دارای 16 دیس است مورد استفاده قرار میگیرد. ظرفیت این دستگاه متوسط است و برای کارگاههای با وسعت کم و پخت خانگی مناسب تر است.  

دستگاه فر گردان مدل KF900
۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان kf900  دارای 36 دیس است و برای تولید در سطح انبوه شیرینی،کیک و کلوچه،نان و بیسکوییت مناسب است.  

دستگاه فر گردان مدل KF500
۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان مدل kf500  برای کارگاه های کوچک طراحی شده که جهت پخت انواع کیک و کلوچه , بیسکوییت , نان شیرمال و شیرینی کاربرد دارد. این دستگاه فر گردان دارای 8 سینی است.

دستگاه فر گردان مدل kf1200
۴۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فر گردان مدل kf1200 مورد کاربرد جهت فر پخت نان حجیم، فر پخت نان فانتزی، فر پخت نان های حجیم و نیمه حجیم و همچنین فر پخت کیک وکلوچه، فر پخت بیسکویت و سایر مواد غذایی دیگر می باشد این دستگاه فر گردان جهت آماده سازی شیرینی دانمارکی،شیرمال،شکلات و کلیه محصولاتی است که قبل از پخت  به گرما نیاز دارند، کاربرد دارد. جنس منبع حرارتی این دستگاه فر گردان استیل می باشد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

دسته بندی محصولات

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل