مارال پختمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی مارال پخت

عکس مارال پخت
دستگاه لواش و تافتون
دستگاه دوار بربری
مینی فر گردان
فر طبقه ای
دستگاه تونلی
دستگاه سنگک ریگی

گروه تولیدی صنعتی مارال پخت با نام تجاری مارال فعالیت خود را با اهداف تولید دستگاه‌های پخت نان سنتی و نان‌های فانتزی، حجیم، نیمه‌حجیم و شیرینی‌جات دستگاه‌های فر طبقه‌ای، فر گردان، دستگاه دوار لواش، دستگاه تونلی بربری و تافتون و لواش نرم و نام خشک بلوری، سنگک دستگاه تونلی باگت و تست انجام میدهد. افتخارات درخشان این شرکت تولید دستگاه‌های متنوع از لحاظ ظاهر و ابعاد متنوع نسبت به فضای موجود و صادرات به کشورهای عربی، عراق، افغانستان، مالزی، آذربایجان، ارمنستان، باکو داشته است. بیشتر

دستگاه پخت نان دوار
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

از دستگاه پخت نان دوار برای  لواش ,بربری وتافتون استفاده میشود . دستگاه پخت نان دوار دارای متریال درجه یک است . ساخت و تولید این دستگاه با اصول کامل مهندسی می باشد. دستگاه پخت نان دواردارای چرخ جهت جابه جایی اسان است . این دستگاه دارای کلاج می باشد . مصرف سوخت در این دستگاه کم است .  

دستگاه پخت نان
۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تونلی بخار پز مخصوص تافتون , بربری و تست و باگت می باشد. این دستگاه پخت نان در ابعاد مختلف ساخته میشود رادمان پخت در دستگاه پخت نان بالا است. حذف جوش شیرین ورمال در این دستگاه صورت گرفته است . این دستگاه دارای عایق بندی درجه یک است.      

دستگاه پخت نان سنگک دوار
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پخت نان با سنگک دوار پخت نان به دوصورت مستقیم وغیر مستقیم تقسیم میشود. این دستگاه جهت حمل و نقل وجابه جایی آسان به دوتیکه از نظر طولی وارتفاعی طراحی گردیده است. دستگاه پخت نان سنگک دوار در دو مدل چدنی و ریگی طراحی شده است.  

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا