ماشین سازی پدیده البرزمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی ماشین سازی پدیده البرز

  • عضو ویژه از سال 1398

مجموعه ماشین سازی پدیده البرز سازنده انواع ماشین الات صنایع بسته بندی اعم از انواع پرکن مایعات اتومات و نیمه اتومات دستگاه گیریس پرکن اتومات ونیمه اتومات دستگاه تخلیه بشکه انواع شیرینگ پک اتومات ونیمه اتومات تک سوز و دو گانه سوز لیبل شیرینگ تونلی انواع میکسر مایعات تک جداره و دو جداره انواع میکسر ریبون بلندر تک جداره و دو جداره میکسر توتون قلیان دو جداره پرکن پودر رو میزی و پرکن پودر نیمه اتومات و اتومات پرکن کیسه لودسلی و پرکن کیسه والودار انواع استرچ پالت گردان از ۲تن تا ۳ تن استرچ پالت دروازه ای جهت پالتهای بالای ۳ تن در ابعاد بزرگ بالابر مواد گرانولی و بالابر پودر اسکورو دستگاه لیبل زن پشت چسب دار تخت و گرد و انواع نوارنقاله استیلی و نوار مدولار پرکن تیوپ و پرکن کرم روتاری کلیه دستگاههای این مجموعه بر اساس نوع محصول مشتری طراحی و تولید میشود و دارای یک سال گارانتی بدون قیدو شرط و پنج سال خدمات پس از فروش میباشد بیشتر

دستگاه لیبل شیرینگ تونلی
۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه لیبل شیرینگ تونلی جهت شیرینگ نمودن انواع لیبل و غلاف پلمپ بر روی انواع ظرف های پلاستیکی،شیشه ای و قوطی فلزی مورد استفاده قرار میگیرد.دستگاه اغلب در خطوط تولید در ابتدا یا انتهای خط قرار میگیرد. بر روی محصول با گذشتن آن از مسیر داخل کوره و گرم شدن لیبل یا غلاف عمل شیرینگ شدن انجام میشود.دستگاه دارای اینورتر جهت تنظیم سرعت نوار نقاله برای کارایی بهتر می باشد.ترموستات جهت تنظیم دمای داخل کوره در دستگاه لیبل شیرینگ تونلی قرار داده شده است.

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سلفون استرچ یا دستگاه سلفون پیچ به دستگاهی گفته میشود که عمل بسته بندی را با پیچاندن نایلون یا سلفون به دور محصول تولید انجام میدهد. این دستگاه قابلیت استرچ محصولاتی از قبیل پالت ،بشکه فچوب صفحات mdf ،گچ و سیمان ،مقوا ،قوطی و باکس های نوشابه تا وزن 2000 کیلوگرم را دارا می باشد.دستگاه سلفون استرچ دارای صفحه گردان به قطر 150 سانتیمتر می باشد که محصولات تا ابعاد صفحه استرچ می نماید. تابلو برق متصل به بدنه دکل است .دستگاه دارای سیستم کنترل فرمان پی ال سی و دارای نمایشگر لوگو تی دی می باشد.جهت انجام تنظیمات دستگاه استرچ پالت صفحه گردان دارای سیستم تنظیم سرعت می باشد موتور های دستگاه دارای میکروسوئیچ برای تنظیم ارتفاع پالت است.

میکسر ریبون بلندر
۹,۰۰۰,۰۰۰-۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

میکسر ریبون بلندر جهت ترکیب و اماده سازی مواد اولیه در خطوط تولید صنایع غذایی بهداشتی شیمیایی و دارویی کاربرد دارد. میکسر ریبون بلندر توانایی ترکیب دو یا چند نوع مواد و همگن سازی یکنواخت را دارد و دارای یک شفت اصلی است که دو ردیف پره حول محور شفت کار مینماید. دستگاه برای کارایی بهتر به تجهیزاتی از قبیل جداره گرمادهی اسانس پاش و پره توربو خورد کن نیز مجهز میشود و در ۳ نوع تمام استیل تمام اهن و استیل اهن ساخته میشود.

میکسر پودر ribon belender
۹,۰۰۰,۰۰۰-۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ریبون بلندر یا دستگاه میکسر پودر جهت ترکیب نمودن چند پودر با یکدیگر استفاده می شود. این ماشین ها قادر هستند با درصد یکنواختی زیاد پودر و گرانول ها را ترکیب کنند. میکسر پودر از جمله تجهیزات مورد نیاز در صنایع تولیدی مانند صنایع غذایی، شیمیایی ، دارویی و بهداشتی می باشد که با ترکیب چند نوع پودر مختلف نوع محصول مد نظر را کاملا همگن مینماید.  

دستگاه شیرینگ پک
۱۸,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

عملکرد دستگاه شیرینگ پک : سیستم عملکرد دستگاه به این صورت میباشد که نایلون شیرینگ بعد از دوخت شدن بوسیله تیغه دوخت دستگاه بوسیله نوار نقاله داخل کوره دستگاه شده و بر اثر گرمای داخل کوره نایلون بدور محصول جمع شده و شکل محصول را به خود گرفته و پش از خروج از دستگاه بوسیله فن انتهای دستگاه خنک شده و بدور محصول صفت میشود. این دستگاه کمک به شکل دهی به محصول و در بعضی محصولات پک کامل مینماید و از محصول در برابر خیس شدن و کثیف شدن بر اثر حمل و نقل محافظت مینماید.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل