پیروز پایور سپاهانمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی پیروز پایور سپاهان

شرکت پیروز پایور سپاهان، سازنده انواع ماشین آلات بسته بندی و انواع دستگاه های بسته بندی در مدل های مختلف از تخصص های این شرکت می باشد. از تولیدات این شرکت می توان به انواع دستگاه بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی مواد دارویی, بسته بندی تجهیزات پزشکی، بسته بندی لوازم طبی، بسته بندی قطعات و بسته بندی ظروف یکبار مصرف و... اشاره کرد. بیشتر

دستگاه بسته بندی بلبرینگ
۱۵,۰۰۰,۰۰۰-۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بسته بندی بلبرینگ تعداد و نیروی محرکه دو موتور AC است . HMI این دستگاه بسته بندی افقی "7 می باشد. سیستم برق دستگاه بسته بندی بلبرینگ PLC می باشد. تنظیم حرارت توسط ترموستات PID می باشد. این ماشین بسته بندی به صورت دو فک به بازار ارائه می گردد. نوع سلفون مورد کاربرد در دستگاه بسته بندی بلبرینگ پیلوپک ترس، متالایز، لامینت و یا کاغذ پلی اتیلن می باشد. سلفون های مورد کاربرد در این ماشین بسته بندی به صورت ساده، رگبار و خالدار می باشد. تنظیم سرعت و طول بسته ها به صورت دیجیتال لمسی انجام می گردد. سرعت این دستگاه در بسته بندی محصولات 130 محصول در دقیقه می باشد. حداکثر ابعاد محصولی که دستگاه بسته بندی بلبرینگ قابلیت بسته بندی آن را داراست 6*18*30 سانتی متر می باشد. رنگ بدنه این دستگاه بسته بندی اپوکسی ضدآب بوده و جنس بدنه آن نیز تمام استیل می باشد .  

دستگاه بسته بندی افقی ظرف آزمایشگاه
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بسته بندی افقی پیروز پایور سپاهان موارد کاربرد برای بسته بندی ظروف آزمایشگاهی و بسته بندی تجهیزات آزمایشگاهی از جمله بسته بندی شیشه آزمایش ، بسته بندی اسپکولوم ، بسته بندی قطره چکان ، بسته بندی باند گچی ، بسته بندی باند کشی و سایر محصولات دیگر به صورت تک عددی در بسته بندی هعای بسیار شکیل می باشد.کار کردن با دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی ساخته شده توسط ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان بسیار ساده و آسان می باشد و شما می توانید به راحتی با این دستگاه کلیه محصولات خود را بسته بندی نمایید.استفاده از این دستگاه های بسته بندی نیاز به تخصص و حرفه خاصی ندارد و شما می توانید با استفاده از آموزش هایی که هنگام نصب همکاران ما در اختیار شما قرار می دهند با این دستگاه ها کار کنید.از مزایای دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی ساخته شده توسط ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان می توان به این نکته اشاره نمود که ضایعات بسته بندی کلیه محصولات با این دستگاه های بسته بندی به کمترین میزان ممکن رسیده است و این سبب شده تا شرکت های بسیاری از این دستگاه های بسته بندی استقبال نمایند.تنوع در مدل های و سیستم های دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی نیز از دیگر مزایای محصولات ما می باشد چراکه شما می توانید بسته به نیاز و ظرفیت تولید خود دستگاه بسته بندی مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با استفاده از آن محصولات خود را بسته بندی نمایید.شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی با سیستمی معمولی فعالیت خود را آغاز نمایید و پس از گسترش فعالیتتان می توانید به راحتی دستگاه خود را ارتقاع دهید.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل