بنر  - شرکت سهند پمپ تبریز

معرفی شرکت سهند پمپ تبریز

  • سرعت پاسخگویی: زیر 24 ساعت
پمپ گریز از مرکز افقی اتا
۸۳۰,۰۰۰-۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ گریز از مرکز افقی اتا ،بامحفظه حلزونی ، یک طبقه ، پروانه یک سر آویز ، موتور جدا ، تک مکشه مرکزی و از نظر ابعادی و عملکرد مطابق 24255DIN است. پروانه پمپ بالانس دینامیکی شده و محور به وسیله آب بند مکانیکی و یا نوار گرافیکی آب بندی می شود. این پمپ ها طوری طراحی شده اند که روتور و پایه یاتاقان آن به راحتی از طرف الکتروموتور بدون جدا کردن محفظه از سیستم لوله کشی و قابل باز شدن است. موارد کاربرد پمپ گریز از مرکز اتا : انتقال آب برای مصارف کشاورزی انتقال آب برای مصارف شهری و صنعتی انتقال آب گرم تاسیسات گرمایشی و سرمایشی قابل ذکر است که جنس مواد این پمپ های گریز از مرکز بر حسب تقاضا قابل تغییر است.

پمپ گِل کش گریز از مرکز افقی
۷,۰۰۰,۰۰۰-۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ گِل کش گریز از مرکز افقی با محفظه حلزونی ، یک طبقه ، پروانه یک سر آویز و موتور جدا تک مکشه مرکزی است. موارد کاربرد گل کش : پمپاژ مایعاتی مانند گل حفاری آب گل آلود ( دارای شن و ماسه ) دوغاب مصالح ساختمانی محلول موم مخلوط مواد نفتی سنگین مورد استفاده در صنایع کاغذ سازی ، صنایع قند و مواد شوینده کاربردهای معمول پمپ های گریز از مرکز مانند آبرسانی و آبیاری و پمپاژ مواد شیمیایی و سبک قابل ذکر است که جنس مواد این پمپ های گل کش بر حسب تقاضا قابل تغییر است.

پمپ فشار قوی گریز از مرکز افقی
۱,۳۸۰,۰۰۰-۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ فشار قوی گریز از مرکز افقی با پروانه های بین یاتاقانی ، موتور جدا ، چند طبقه و محفظه با برش های شعاعی است. هر طبقه توسط اورینگ آب بندی می شود و طبقات به وسیله پیچ بست طبقات به یکدیگر متصل می شود. پایه های نگهدارنده پمپ به صورت یکپارچه با محفظه مکش و رانس ریخته گری شده اند. موارد کاربرد پمپ فشار قوی : آب رسانی شهرها مصارف صنعتی قابل استفاده در بوستر پمپ ها مصارف آبیاری بارانی پمپ دیگ بخار پمپ آب کندانس شده پمپ آب سرد و گرم تاسیسات صنعتی پمپ سیستم های آتش نشانی سیار و متمرکز قابل ذکر است که جنس مواد این پمپ های فشار قوی بر حسب تقاضا قابل تغییر است.

پمپ روغن داغ
۳,۸۰۰,۰۰۰-۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ های روغن داغ جهت پمپاژ سیال هایی که فاقد ذرات درشت هستند ، با دمای بسیار بالا کاربرد دارد. خنک کاری در این نوع پمپ ها توسط هوا صورت می گیرد . پمپ و موتور به صورت مستقیم هم راستا به هم کوپله شده و نصب و راه اندازی در محل بهره برداری را به سهولت میسر می نماید. جهت آب بندی صحیح و اطمینان از عدم نشتی به خاطر خطرات سیال عامل ، از دو عدد سیل مکانیکی مقاوم تا دمای 300 درجه سانتی گراد استفاده شده است .  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

دسته بندی محصولات

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل