سنجش کارانمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی سنجش کاران

  • عضو ویژه از سال 1397

ماشین سازی سنجش کاران با مدیریت محمّد باسره و با هدف پاسخگویی به نیازها و بومی سازی صنعت غذا در صدد ارائه خدمات فنی ، ساخت و تعمیرات انواع ماشین آلات خطوط بسته بندی مواد غذایی برآمد و در سال 1375شروع به کار کرد. اگر چه در ابتدای کار به دلیل نداشتن شناخت کافی شرکت ها و مشتریان نسبت به این کارگاه پیشرفت چشمگیری نصیب آن نشد ، لیکن در آینده نه چندان دور با تکیه بر دانش فنی حاصل از تجربه 20 ساله کار در عرصه صنایع غذایی و ارائه خدمات نوین به شرکت ها و مدیریت کارامد به یاری قادر متعال و حمایت بی دریغ مشتریان عزیز توانست در خانواده بزرگ صنعت غذای کشور به جایگاه شایسته ای برسد. ماشین سازی سنجش کاران همواره تلاش کرده تا در جهت کیفیت محصولات خود و سهولت در امر تولید و بسته بندی مواد غذایی گام برداشته ورضایت مشتریان گرامی را جلب کند و این مهم را جزء نا گسستنی سابقه ی درخشان خود میداند. اکنون امید است تا با حمایت و اعتماد بیش از پیش شما عزیزان و به پشتوانه ی تجربه 40 ساله ی ما ، دست در دست هم به یاری صنعت غذای کشور شتافته و در راستای پیشرفت ایران عزیزمان گام های بلندتری برداریم. با آرزوی بهروزی و تشکر از توجه شما عزیزان ماشین سازی سنجش کاران بیشتر

اسلایسر و خردکن حلقه ای
۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اسلایسر و خردکن حلقه ای مناسب برش سکه ای هویج ، خیار ، لوبیا سبز ، خیارشور و محصولات مشابه است. این دستگاه برش میوه قابلیت برش با طول 1 تا 5 سانتی متر را دارد. قابلیت تعویض تیغه ها در دستگاه اسلایسر و خردکن حلقه ای از بیرون دستگاه و بسیارآسان است به نحوی که نیاز به باز کردن قطعات داخلی دستگاه نیست. دستگاه اسلایسر و خردکن حلقه ای به چیدمان محصول در مکانی خاص (بار ریزی با سبد) نیاز ندارد.  

مخزن دو جداره میکسر دار
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مخزن دو جداره میکسر دار جهت پخت انواع مواد غذایی و عمل آوری سس و ..... مورد استفاده قرار میگیرد. این مخزن دارای الکترو موتور و گیربکس زغالی می باشد. ظرفیت مخزن 750 لیتر،قطر دهانه 124 سانتیمتر ، ارتفاع مخزن از لبه تا زمین 110 سانتیمتر و ارتفاع جداره دوم 50 سانتیمتر می باشد. در مخزن دو جداره میکسر دار موتور و گیربکس دور متغیر دارند. آلیاژ ورق 304 و ضخامت ورق 5 میلیمتر می باشد. مخزن دست دوم می باشد و در صورت سفارش در ابعاد مختلف ساخته میشود.  

دستگاه دربند 4 هد روسی
۸۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه دربند 4 هد روسی با ظرفیت 40 الی 80 قوطی در دقیقه به صورت فابریک قابلت دربندی قوطی سایز یک کیلویی (قوطی رب گوجه فرنگی یا کمپوت آناناسی ) را دارد. این دستگاه دربند به صورت دست دوم سالم و آماده به کار است. در صورت درخواست مشتری این دستگاه توسط شرکت سنجش کاران باز سازی کامل میشود . همچنین در صورت لزوم تغییرات سایز دستگاه طبق سفارش مشتری انجام میشود.

دستگاه دربندی قوطی پدالی
۴۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه دربندی قوطی پدالی در صنایع کنسرو در خصوص قوطی های گرد کاربرد دارد. دستگاه دربند پدالی (lubeca) ساخت آلمان می باشد. این دستگاه دربند توسط شرکت سنجش کاران باز سازی کامل شده و آماده به کار می باشد. شایان ذکر است که تکنولوژی ساخت دربند شرکت لوبکا باعث شده تا با دیگر دستگاه های موجود در ایران متمایز باشد. به علت قوت زیاد استراکچر دستگاه دربندی قوطی پدالی را میتوان به عنوان دربند فیلتر روغن خودرو های سبک و سنگین و همچنین فیلتر بنزین استفاده نمود.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل