سازه برتر طوسمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی سازه برتر طوس

شرکت تولیدی سازه برتر طوس که پیشرو در تولید و فروش ویژه دستگاه های نظافت صنعتی در کشور عزیزمان ایران است . این شرکت در طی سالیان متمادی با پشتکار فراوان به تنوع محصولات خود افزوده است و به لطف پروردگار متعال توانسته است به عنوان اولین و برترین گروه تولیدی شناخته شده در بازار تجهیزات نظافت صنعتی ایران به فعالیت خود ادامه دهد.فروش تجهیزات کارواش،قالیشویها،هتل،بیمارستانها، فروش تجهیزات کارواش، قالیشوییتولید و فروش ویژه دستگاه های نظافت صنعتی بیشتر

دستگاه شستشوی مبل 3 کاره
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شستشوی مبل و پله یا مبل شوی 3 کاره جهت شستشوی انواع مبل و پله با سرعت بالا و راندمان عالی و در ابعاد و وزن مناسب استفاده میشود. مواد شوینده یا شامپو را داخل مخزن ریخته و کف با فشار توسط برس گردنده برای نظافت مبل استفاده میگردد. میتوان از مخزن برای سم پاشی ، از دریل برای سوراخکاری و از کل دستگاه هم برای شستشوی مبل و پله استفاده کنند.  

جاروبرقی مرکزی آپارتمانی و کارواشی
۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جاروبرقی مرکزی آپارتمانی و کارواشی یک سیستم مکش مرکزی به منظور نظافت ساختمان و ارسال زباله ها از طریق لوله های داخلی دیوار به محلی دور از محل زندگی شما میباشد. به این منظور پریزهای مکنده در مکان های مورد نیاز نظافت ساختمان نصب شده و توسط لوله های تو کار به دستگاه مکنده مرکزی که در محل مناسب مانند موتورخانه ، زیر زمین ، انباری ، و یا پارکینگ نصب شده متصل میگردد. لذا هنگام نیاز با اتصال لوله خرطومی به پریزهای مذکور سیستم مکنده توسط مدار فرمان به طور خودکار روشن شده و امکان نظافت محل مورد نظر فراهم می آید. مزایای جاروبرقی مرکزی : عدم وجود گرد و غبار در محیط بدون صدا موتورهای قوی با مکش بالا مکش داعمی و یکنواخت( سیستم هوشمند ) راحتی استفاده ( با اتصال به پریز، دستگاه روشن میشود ) نشانگر زمان استفاده مجاز ( پریز هوشمند ) لوله خرطومی جمع شونده ( استرچ ) استفاده از دستگاه در پارکینگ جهت نظافت خودرو 4 عدد خروجی برای مکش از دستگاه استفاده میشود. دستگاه مجهز به برد هوشمند اتومات میباشد. (هم زمان 3 موتور در حال کار بوده و 1 موتور به صورت گردشی در حال استراحت میباشند. تایم استراحت هر موتور 3 دقیقه میباشد ) دستگاه جاروبرقی مرکزی کارواش قابل لوله کشی در اطراف کارواش میباشد. جاروبرقی مرکزی آپارتمانی و کارواشی روی دیوار نصب میشود.  

جاروبرقی صنعتی ۳ موتوره آب و خاک
۱,۲۰۰,۱۲۰,۰۰۱,۲۰۰,۰۰۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جاروبرقی صنعتی 3 موتوره آب و خاک دارای مکش فوق العاده قوی توسط الکترو موتورهای صنعتی دو پروانه سایکلون با قابلیت ترو خشک است. طراحی جاروبرقی صنعتی 3 موتوره آب و خاک بسیار زیبا و مقاوم در ابعاد و وزن مناسب و با حداقل صدا است. کاربرد جاروبرقی صنعتی 3 موتوره آب و خاک جهت استفاده در کارواشها ، قالیشوییها ، هتلها ، ادارات ، کارخانجات ، مساجد ، مدارس ، آشپزخانه های صنعتی ، تالارها ، بیمارستانها ، مجتمع های مسکونی ، تجاری و .......... است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل