سیستم گرمایشی گلخانه (6 محصول)
هیتر گازی ۸۴۰ , سیستم گرمایشی گلخانه
۴,۸۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های هیتر گازی ۸۴۰ : مجهز به جرقه زن الکتریکی آسان در حمل و نقل دارای کابین دارای محفظه ای برای اختفای کوره،کاربراتور فن و محافظ دستگاه از گرد و غبار پوشش رنگ الکترواساتیک شیر کنترل گاز و کنترل فن(ترموکوبل)

هیتر گازی ۵۰۰ , سیستم گرمایشی گلخانه
۴,۴۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

هیتر گازی ۵۰۰ مجهز به جرقه زن الکتریکی می باش و پخش گرما بصورت یکنواختدر فضا عمل میکند. محصول دارای زیبایی ظاهری و پوشش رنگ الکترواستاتیک می باشد.  هیتر گازی ۵۰۰ مجهز به شیر کنترل و سنسور جهت کنترل فن و گاز است. تنظیم اتوماتیک روشن و خاموش دستگاه صورت میگیرد. هیتر گازی دارای قابلیت نصب ارتفاع و قابلیت حمل و نقل می باشد.

هیتر برقی ۸۲۰ , سیستم گرمایشی گلخانه
۴,۵۴۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در هیتر برقی ۸۲۰ پخش گرما بصورت یکنواخت در فضا انجام میگیرد. قابلیت نصب ارتفاع و حمل و نقل در این هیتر وجود دارد. زیبایی ظاهری و پوشش رنگ التراساتیک از ویژگی های این محصول است. تنظیم روشن و خاموش دستگاه به صورت اتوماتیک صورت میگیرد.  

هیتر برقی ۵۲۰ , سیستم گرمایشی گلخانه
۲,۲۶۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

هیتر برقی ۵۲۰ دارای تنظیم اتوماتیک روشن و خاموش دستگاه می باشد. پخش گرما در این هیتر بصورت یکنواخت در فضا صورت میگیرد. زیبایی ظاهری و پوشش رنگ التراساتیک از ویژگی های ظاهری هیتر برقی است. قابلیت نصب ارتفاع و حمل و نقل و ...  در هیتر برقی ۵۲۰ وجود دارد.  

هیتر برقی ۲۵۰ , سیستم گرمایشی گلخانه
۱,۵۴۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

هیتر برقی ۲۵۰  گرما را به صورت یکنواخت در فضا پخش می کند. ویژگی های هیتر برقی ۲۵۰ : زیبایی ظاهری پوشش رنگ التراساتیک تنظیم اتوماتیک روشن و خاموش دسنگاه قابلیت نصب ارتفاع قابلیت حمل و نقل ارسال به سراسر کشور

هیتر جت دوگانه سوز تک فن بدون دودکش ARGO100 , سیستم گرمایشی گلخانه
۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

هیتر جت دوگانه سوز تک فن بدون دودکش ARGO100 برای کار در مدل های گازطبیعی ، گاز مایع ، گازوئیل و دوگانه سوز استفاده میشود. دارای آلارم هشدار دهنده صوتی و نمایشگر، دارای نمایشگر دیجیتال جهت نمایش عملکرد سیستم و نمایش عیوب احتمالی می باشد. هیتر جت دوگانه سوزهمچنین قابلیت نصب ترموستات محیطی برای کاهش مصرف انرژی و دارای دو فیلتر گازوئیل ، فیلتر پمپ گازوئیل و فیلتر مکشرا دارا است . راندمان حرارتی دستگاه 99 % است . تعمیر و نگهداری آسان و دسترسی راحت به مجموعه سوخت،خاموش شدن اتوماتیک شعله در صورت بروز مشکل واستفاده از مرغوبترین قطعات مصرفی ساخت اروپا از جمله ویژگی این دستگاه است . بدنه ، کوره و . . . از جنس استنلس استیل می باشد . موتور الکتروژن سه فاز یا تک فاز و دارای دو فیلتر گازوئیل ، فیلتر پمپ گازوئیل و فیلتر مکش است . شعله پخش کن ویژه جهت اختلاط سوخت و هوا و فرم دهی به شعله و عدم جذب گرد و غبار در هیتر جت دوگانه سوز تک فن قرار داده شده است. هیتر تک فن همچنین دارای تابلو تمام الکترونیک ضد آب با قابلیت کارکرد در سه حالت گاز، گازوئیل و دوگانه سوز می باشد. امکان نصب در داخل سالن و کارکرد در آلوده ترین شرایط وجود دارد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل