سورتیرانمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی سورتیران

شرکت سورتیران در دو بخش مشغول به فعالیت است بخش اول : تولید ماشین آلات مربوط به سورتینگ و بسته بندی میوه بخش دوم : تولید ماشین آلات بلوک زنی ، جدول زن ، بتونیر در انواع مختلف امکانات هر دستگاه بسته به نیاز و درخواست مشتری می تواند تغییر کند بیشتر

دستگاه گرما درمانی مرکبات
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گرمادرمانی مرکبات برای کاهش میزان ضایعات مرکبات انبار شده در انبار و یا سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد به این صورت که مرکبات وارد دستگاه گرما درمانی می شوند که آب گرم با دمای 35تا 42 درجه سانتی گراد( بسته به نوع و ضخامت پوست میوه) و محلول قارچ کش به صورت دوشی روی مرکبات پاشیده میشود. آب با دما و فشار کنترل شده به روی میوه داخل جعبه و جعبه \hadni ld a,n که همزمان عمل گرمادرمانی و شستشوی میوه و جعبه باهم صورت میگیرد. نکته جالب توجه این است که دستگاه دارای 2 فیلتر و رسوب گیر بوده که باعث جلوگیری از صدمه پمپ و گردش آب آلوده می شود. این دستگاه در اندازه های 500 لیتری،700 لیتری و 900 لیتری موجود بوده و با دو نوع سوخت گازوئیلی و یا گاز کار می کنند.  

دستگاه سورتینگ میوه
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سورتینگ میوه جهت بسته بندی و عرضه انواع میوه ها کاربرد دارد. دستگاه سورتینگ میوه در دو نوع بر اساس وزن و حجم میوه ها ساخته می شود. لازم به ذکر است که دستگاه سورتینگ میوه دارای وان شستشو، آبگیر، خشک کن، واکس، سایزینگ حجمی و یا وزنی، ردیف کن و بیرون بر است. با توجه به نیاز مشتری شرکت می تواند دستگاه را در اندازه های مختلف تولید کند که باعث می شود قیمت این دستگاه متفاوت باشد.

دستگاه واکس مرکبات
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه واکس مرکبات در دو مدل تولید می شود: مدل اول دارای 17فرچه و 3قلتک می باشد مدل دوم دارای 20 فرچه ،قلتک و خشکن می باشد . کاربرد دستگاه فرچه واکس آماده سازی میوه برای عرضه به بازار می باشد.   لازم به ذکر است که شرکت تولید کننده با توجه به نیاز و درخواست مشتری می تواند تمام فاکتور های موجود را تغییر دهد و متناسب با نیاز مشتری محصول خاص و منحصربفرد تولید نمایید.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل