بنر تیواشیمی - تیواشیمی

معرفی تیواشیمی

دسته بندی فعالیت :چسب های صنعتی
محصولات اصلی:چسب کاشی پودری پومکس , چسب سیلیکون همه کاره شفاف پومکس
سال تاسیس:1387

تولید کننده انواع چسب کاشی و سنگ و آجر انواع سیلیکون و درزگیر انواع ضدآب کننده و براق کننده سنگ و کاشی.( رزین و نانو) انواع بندکشی نما. انواع افزودنی بتن. چسب و بندکشی ضد اسید بیشتر

چسب کاشی پودری پومکس
۷۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

چسب کاشی پودری پومکس محصولی است برپایه سیمان به همراه مواد مضاف لازم جهت نصب کاشی، سرامیک، سنگ و آجر در محیطهای مختلف به خصوص محیط¬های مرطوب و یا سطوحی که با آب در تماس هستند. چسب کاشی پودری پومکس  با استانداردهای BS 5960, DIN16165وEN 1322 مطابقت دارد. موارد مصرف چسب کاشی پودری پومکس : قابل استفاده در بدنه و کف 100% ضد اب قابل استفاده درآجر مناسب برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان نصب انواع کاشی و سرامیک پرسلان (کف و دیوار) دیوارها، حمام، بالکن، نماس ساختمان، استخرها، کف سرویس¬ها، آشپزخانه… مزایا استفاده چسب کاشی پودری پومکس : این محصول پودر آماده ای است که به راحتی با آب ترکیب شده خمیری صاف و همگن با کاربردی بسیار آسان به دست می آید. خمیر سخت شده در مقابل آب، رطوبت و سرما و گرما کاملاً مقاوم است. در دمای 30- الی 130+ درجه سانتیگراد دارای ثبات کیفیت می باشد. خاصیت انعطاف¬پذیری کنترل شده و قدرت چسبندگی فوق العاده بالایی دارد. میزان مصرف چسب کاشی پودری پومکس : بر روی سطوح صاف به میزان 1 الی 2.5 کیلوگرم در هر مترمربع استفاده می شود.

چسب سیلیکون همه کاره شفاف پومکس
۲۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب سیلیکون همه کاره شفاف پومکس برای گرفتن درزها و پرکردن فضاهای خالی بین سطوح استفاده از درزگیرها استفاده می شود. چسب سیلیکون انواع مختلفی دارد که برخی از آن‌ها خواص مشابهی مانند همه چسب‌ها دارند. چسب سیلیکون همه کاره شفاف پومکس نیز این‌گونه بوده و نوعی چسب درزگیر محسوب می‌شود. از آنجا که هدف اصلی چسب سیلیکون، آب بندی و درزبندی کردن است به همین علت بر خلاف برخی از چسب ها ، این چسب نیاز به خشک شدن به معنای واقعی دارد اما خشک شدن آن لزوما دشوار نیست اما صبر داشتن لازم است . موارد مصرف چسب سیلیکون همه کاره شفاف پومکس : چسب سیلیکون پومکس مخصوص چسباندن شیشه های آکواریوم ، چسباندن شیشه و به عنوان درزگیر سینک ظرفشویی در آشپزخانه و ... است. مزایای استفاده از چسب سیلیکون همه کاره شفاف پومکس : 1- چسبندگی و دوام عالی 2- ضد آب و رنگ پذیر بودن روش مصرف چسب سیلیکون همه کاره شفاف پومکس : 1- سطح مورد نظر را از آلودگی چربی و گرد و خاک تمیز نمایید. 2- میتوانید سطوح مورد نظر را از سطوح دیگر با نوار مخصوص جداسازی نمایید. 3- نوک کارتریج را ببرید و نوک موشکی پلاستیکی را روی آن سوار نموده، سپس نوک آن را به زاویه مقتضی برش دهید. 4- کارتریج را در گان تزریق قرار دهید. 5- پس از تزریق با وسیله مخصوص بصورت یکنواخت پردازش نمایید. قیمت یک کارتن 24 عددی چسب سیلیکون همه کاره شفاف پومکس، 650,000 تومان است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل