دستگاه ارده گیر سنگی اینورتردار- سنگ 60

کد محصول: VN-10355کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
32,000,000تومان
درخواست آخرین قیمتتماس
نوع دستگاه سنگی
وزن450 kg
ابعاد80*80*150 cm
ظرفیت تولید6 کیلوگرم در ساعت
برق مصرفی 2.2 کیلو وات در ساعت, تک فاز
کارکرد کم صدا
طراحی پوشش تمام استیل و طراحی زیبا
کنترل دور موتور اینورتر
فن خنک کننده دارد
سایر قابلیت ها مجهز به جک بالابر سنگ رویی جهت تمیزکاری آسان/مجهز به اینورتر جهت تنظیم سرعت
نوع سنگسنگ 60 مهر ریز

توضیحات دستگاه ارده گیر سنگی اینورتردار- سنگ 60

دستگاه ارده گیر سنگی یکی دیگر از محصولات تولیدی بکردانه است که به دلیل استفاده از سنگ در طراحی این دستگاه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. دستگاه ارده سنگی شامل دو سنگ آجدار بوده که یکی ثابت و دیگری متحرک است و با چرخش سبب خرد شدن دانه های روغنی و گرفته شدن ارده از آن ها می شود.دستگاه ارده سنگی که در بالا مشاهده می کنید دارای مکانیزمی برای تولید ارده نرم می باشد. دستگاه ارده سنگی از دو سنگ طبیعی آجدار برای له شدن و خردشدن دانه ها استفاده می کند.
ارده گیری سنگی از آنجا که شیوه سنتی ارده گیری را در خود حفظ کرده است. مصرف برق ارده سنگی که در بالا مشاهده می کنید بسیار پائین بوده و در حدود 2.2 کیلو وات در ساعت است. بعلاوه  نظافت آن  بسیار ساده است. کاربرد دستگاه بالا برای ایجاد مشاغل  و مغازه های لبنیاتی است.
ارده گیر سنگی بالا با ظرفیت تولید در بیشترین سرعت، 8 کیلوگرم ارده در ساعت است. در دستگاه ارده گیر سنگی از دو عدد سنگ آسیاب از جنس سنگ طبیعی استفاده شده است. دستگاه حاضر مجهز به جک بالابر سنگ رویی جهت تمیزکاری آسان می باشد. دستگاه ارده گیرسنگی بکردانه مجهز به اینورتر جهت تنظيم سرعت بوده و میزان 70% در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.


دستگاه ارده گیر سنگی به روش ارده گیری سنتی عمل میکند.

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .