خرید چکی

خط تولید کاغذ از سنگ آهک

قیمت: 10,400,000,000-24,000,000,000 تومان


دسته بندی :دستگاه تولید کاغذ از سنگ آهک
برند:گروه دی تی
حداقل سفارش:1عدد
خدمات پس از فروش:دارد
آموزش کار با دستگاه:دارد
خط اکستروژن کاغذ از سنگ آهک نوع کوپلینگ-GW130
خط تولید کاغذ از سنگ آهک
خط تولید کاغذ از سنگ آهک
خط تولید کاغذ از سنگ آهک

توضیحات خط تولید کاغذ از سنگ آهک

خط اکستروژن کاغذ از سنگ آهک می تواند کاغذ سنگی سه لایه PP / PE دوستدار محیط زیست و کاغذ دیواری دوستدار محیط زیست با ساختار اکسترودر تک ماردون و با ماردون دوقلو تولید نماید.
با توجه به ویژگی های مواد اولیه، و طراحی ویژه اکستروژنی و واحد کشش می توان هم به خاصیت ارتجاعی خوب و اکستروژن ثابت و همچنین قدرت کشش بالا و سطح صاف که نیاز پس از پوشش و چاپ را مرتفع نمود، مطمئن شد.
اثر چاپ دقیق و با کیفیت، بافت نرم، قیمت پایین و سایر برجستگیها مانند ضد آب بودن، این محصول را از کاغذ طبیعی بسیار مناسبترنموده است.
در مقایسه با کاغذ مصنوعی سنتی، کاغذ سنگی دوستدار محیط زیست PP / PE با تکنولوژی جدید تولید می شود، پیشرفت قابل توجهی در ویژگی های چاپ، انعطاف پذیری، الکتریسیته ساکن، عملکرد خشک شدن وجود دارد. مرکب چاپ معمولی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و هزینه چاپ تنها یک سوم است.
تولید کاغذ سنگیPP / PE به طور کامل مطابق با الزامات زیست محیطی است. علی رغم خاصیت ضدآبی خوب، دارای ویژگی های پیشگیری از خورندگی حشرات، ضد رطوبت، ضد روغن، مقاوم در برابر نور، کیفیت خوب نوری، غیر سمی بودن، مقاومت در برابر سایش و قابلیت حرارتی (بدون تغییر شکل زیر 100 درجه سانتی گراد) است.

 

خط تولید کاغذ از سنگ-قیمت دستگاه تولید کاغذ از سنگ اهک-فیلم تولید کاغذ از سنگ-ماشین آلات تولید کاغذ از سنگ آهک

مشخصات فنی خط تولید کاغذ از سنگ آهک

نوعکوپلینگ-GW130
ظرفیت(t/yr)5000
ضخامت (میلیمتر)0.2-1.5
طول(میلیمتر)810

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ثـبت سوال
  • عضو ویژه از سال 1396

محصولات این شرکت در دسته بندی های چاپگرهای حرارتی، دستگاه تولید کاغذ از سنگ آهک، قطعات و لوازم جانبی نظافت صنعتی و ... می باشند.