ناموجود

خط تولید کاغذ از سنگ آهک

کد محصول: VN-4827کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 عدد
25,000,000,000 - 34,000,000,000 تومان
زمان ارسال: 2 الی 5 روز کاری
اطلاع از موجود شدن کالا
نوعکوپلینگ-GW130
ظرفیت(t/yr)6000
ضخامت (میلیمتر)0.2-1.5
طول(میلیمتر)810
وزن دستگاه(تن)80
سرعت دستگاه (متربردقیقه)50
شفیعی۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸پاسخ

سلام میخواستم بدونم راه اندازی یک واحد تولیدی در پایین ترین حد چه مبلغی برمیداره ممنون

توضیحات خط تولید کاغذ از سنگ آهک

خط اکستروژن کاغذ از سنگ آهک می تواند کاغذ سنگی سه لایه PP / PE دوستدار محیط زیست و کاغذ دیواری دوستدار محیط زیست با ساختار اکسترودر تک ماردون و با ماردون دوقلو تولید نماید.

با توجه به ویژگی های مواد اولیه، و طراحی ویژه اکستروژنی و واحد کشش می توان هم به خاصیت ارتجاعی خوب و اکستروژن ثابت و همچنین قدرت کشش بالا و سطح صاف که نیاز پس از پوشش و چاپ را مرتفع نمود، مطمئن شد.

اثر چاپ دقیق و با کیفیت، بافت نرم، قیمت پایین و سایر برجستگیها مانند ضد آب بودن، این محصول را از کاغذ طبیعی بسیار مناسبترنموده است.

در مقایسه با کاغذ مصنوعی سنتی، کاغذ سنگی دوستدار محیط زیست PP / PE با تکنولوژی جدید تولید می شود، پیشرفت قابل توجهی در ویژگی های چاپ، انعطاف پذیری، الکتریسیته ساکن، عملکرد خشک شدن وجود دارد. مرکب چاپ معمولی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و هزینه چاپ تنها یک سوم است.

تولید کاغذ سنگیPP / PE به طور کامل مطابق با الزامات زیست محیطی است. علی رغم خاصیت ضدآبی خوب، دارای ویژگی های پیشگیری از خورندگی حشرات، ضد رطوبت، ضد روغن، مقاوم در برابر نور، کیفیت خوب نوری، غیر سمی بودن، مقاومت در برابر سایش و قابلیت حرارتی (بدون تغییر شکل زیر 100 درجه سانتی گراد) است.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان