مری گراند تاجدار و موزیکال شهربازی

کد محصول: VN-6602کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 عدد
12,500,000تومان
درخواست آخرین قیمت
تکان خوردن دستگاهبه طور ریتمیک
برد تنظیماتدارد
ریموتدارد (جهت روشن و خاموش کردن دستگاه)
موزیکسرگرم کننده
سرعت دستگاهقابل تنظیم با برد تنظیمات
ولتاژ220 ولت شهری

توضیحات مری گراند تاجدار و موزیکال شهربازی

مری گوراند Merry go round یا چرخ و فلک Carousel ، دستگاهی است که در اغلب شهربازی ها استفاده می شود و دارای پلت فرم دایره ای شکل است که به طور سنتی با ردیفی از صندلی هایی به شکل اسب چوبی (اکنون به جنس فلزی) به سمت بالا و پایین و دایره ای در جهت عقربه های ساعت حرکت می کنند.
ابتدا از این دستگاه ها در نمایشگاه ها و همایشهای بین المللی استفاده شد و رفته رفته با پیشرفت ارتباطات و تنوع طرح های درخواستی پا به صنعت شهربازی گذاشت.
امروزه جدید ترین مدل های مری گوراند تاجدار و حفاظ دار و سقف دار با طراحی منحصر به فرد طرح فرشته و فانوس به بازار عرضه شده اند.

از بخش های بسیار مهمی که در شهربازی مورد توجه واقع می شود، بخش کودکان بوده است و این بخش از تجهیزات درجه یک و مناسب تشکیل شده تا سلامت کودک به خطر نیفتد. خرید کف گرد شهربازی درجه یک و مرغوب از نمونه وسایل مورد نیاز بوده که باید در انتخاب آن نهایت دقت به عمل آید.مری گراند شهربازی دارای جذابیت بالایی برای کودکان بوده است و از چندین کابین تشکیل می شود و بهترین نوع دستگاه های شهربازی برای کودک به شمار می رود.

مری گراند شهربازی یکی از مهم ترین وسایل موردنیاز کودکان بوده است که دارای رنگبندی متنوعی است و البته در طرح های ویژه و کودکانه عرضه می شود. کف گرد ها در انواع چینی و ایرانی ساخته شده است و با بهترین کیفیت در بازار به فروش می رسد.
اما یک کف گرد شهربازی درجه یک باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

دارای استحکام و مقاوت بالا
تولید شده در بهترین کیفیت
برخورداری از خدمات پس از فروش
دارای گارانتی معتبر و استاندارد
دارای ظرفیت بالا و مناسب
استفاده برای سنین خاص
برخورداری از نورپردازی ویژه
دارای سیستم صوتی باکیفیت
توجه به زیرساخت های سیستم
بسیار مهیج و شادی آور

قیمت مری گوراند-قیمت مری گراند-مری گوراند شهربازی

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .