آب کودمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس
کود بیوفیلد ارگان
۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 لیتر

کود بیوفیلد ارگان یک عصاره طبیعی فرآوری شده از بقایای لیگنینی گیاهی چون هسته انگور است. اسیدهای آلی، مونوساکاریدهای موجود در ترکیب محرک رشد بوده که با اثرات حفاظتی طبیعی خود موجب فعال شدن متابولیسم گیاه می شود. دستور العمل مصرف (عمومی) : کود بیوفیلد ارگان را میتوان در انواع کشت ها در طول دوره رویشی توصیه نمود : کود آبیاری : 20 تا 40 لیتر در هکتار در طول فصل محلول پاشی : 1.5 تا 2 لیتر در هزار لیتر آب بذرمال : 1 تا 1.25 لیتر به ازای هر 100 کیلو بذر

کود سیتو اسلو
۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 3 لیتر

ترکیبات سازنده کود سیتو اسلو، پلیمراوره فرمالدئید است. ازت آهسته رهش علاوه بر در اختیار قرار دادن نیتروژن در طول فصل باعث افزایش تولید سبزینه، پروتئین و در نهایت عملکرد محصول میشود. این ترکیب روی دامنه وسیعی از گیاهان زراعی، باغی و گلخانه ها توصیه می گردد.

کود پودری ارگانیک Mash Chemicals
۱۶۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

کود پودری ارگانیک Mash Chemicals با مقدار بالای عنصر سیلیسیم در کنار کلسیم علاوه بر نقش تغذیه ای باعث افزایش ترشح آنزیم PAL ، فیتوآلکسین و افزایش بیان ژن سیستمین شده که در نتیجه آن تحمل و مقاومت گیاه نسبت به آفات و بیماری های گیاهی افزایش یافته و مصرف آفت کش ها به طرز محسوسی کاهش می یابد. مصرف کود پودری ارگانیک Mash Chemicals همچنین تمل گیاهان به استرس های محیطی مانند خشکی، سرما و گرما را افزایش داده و باعث سم زدایی میشود.

کود سولفات پتاسیم Mash Chemicals
۱۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

کود شیمیایی سولفات پتاسیم منبع کاملی از پتاسیم و گوگرد در گیاه بوده و باعث بهبود عملکردو کیفیت محصولات می گردد.علاوه بر این افزایش مقاومت به آفات و بیماری های گیاهی، افزایش میزان تولید قندها، نشاسته و ویتامین ها، بهبود مقاومت در برابر انواع استرس های محیطی مانند شوری، سرما و خشکی را به دنبال دارد. انحلال صد در صدی این کود در آب امکان محلول پاشی آن را فراهم کرده و دارای ضریب شوری کمی نسبت به سایر کودهای پتاسیمی بوده و باعث کاهش PH رد منطقه ریزوسفر ریشه می گردد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

دسته بندی محصولات

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل