× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی , دستگاه کوره صنعتی تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی دارای سیستم سرکه گیری و سیستم فیلترینگ دود است. تعداد و نوع مشعل به انتخاب مشتری است. این کوره زغال صنعتی بدون هیچگونه آلایندگی و دوستدار محیط زیست است. محفظه داخلی کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی کشویی ساده است.

کوره صنعتی زغال کمپوند , دستگاه کوره صنعتی تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره صنعتی زغال کمپوند دارای خصوصیات و ویژگی های زیر است : سیستم کنترل دیجیتال تمام هوشمند (عدم نیاز به اپراتور) دارای فیلتر آب خنک و هواخنک بدود دود با تاییدیه زیست محیطی سوخت مصرفی گاز یا گازوییل  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کوره صنعتی زغال , دستگاه کوره صنعتی تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره صنعتی زغال 6 جداره هموژن ساخت شرکت تیوا دارای فیلتر آب خنک با تاییدیه زیست محیطی است. سیستم برقی دستگاه به صورت تک فاز بوده و کوره صنعتی تمام اتوماتیک است. به منظور عدم اتلاف حرارت از عایق نانو سرامیک 1400 درجه استفاده شده است. همچنین این دستگاه دارای خدمات پس از فروش، سرویس و نگهداری و گارانتی است. آموزش تخصصی و راه اندازی در محل خرید و محل کارخانه خریدار و تضمین کیفیت محصول به شرط تست صورت می‌گیرد.

کوره زغال تک منظوره کبابی , دستگاه کوره صنعتی تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره زغال تک منظوره کبابی ۳،۴و۵ جداره ای کوره سازان پاسارگاد برای تولید کنندگان زغال کبابی طراحی و تنظیم گردیده و توانایی تولید زغال کبابی را ظرف مدت تنها چند ساعت داراست. این کوره زغال با توان و قدرت فشارحرارتی بالا بهترین زغال را بدون ایجاد جرقه تولید می کند. زغال کبابی تولید شده درشت و بدون خاکه است. کوره زغال تک منظوره کبابی قابلیت تبدیل چوب های کوچک تا تنه ی درختان را به زغال در یک زمان دارد که برای تولید کنندگان حائز اهمیت است. از ویژگی های مهم کوره زغال تک منظوره کبابی ، بدون دود بودن آن است که با عمل سرکه گیری و فیلتر کردن دود دوستدار محیط زیست محسوب میشود.

کوره صنعتی زغال 6 جداره , دستگاه کوره صنعتی تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره صنعتی زغال 6 جداره یکی دیگر از سری دستگاه های زغال ساز شرکت کوره سازان پاسارگاد است. کوره زغال برای تولید زغال لیمو از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است از طراحی کوره و یکدست بودن دما در روند دمای پایین تا دمای بالاگرفته که نقش بسزایی در امر تولید موفق دارد. در کوره ۶ جداره ای لیمو و کبابی زغال تا ۸۵% سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰% با گاز گیری کامل میتوانید تحویل بگیرید . به خاطر ۶ جداره ای بودن و عدم پرتی ، حرارت مصرف انرژی در این کوره زغال بسیار پایین میباشد . کوره زغال ۶ جداره ای لیمو و کبابی فوق دارای ۱۲ تا ۱۵ ماه ضمانت و۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد . در کوره های ۶ جداره ای کوره سازان پاسارگاد نوع حرارت دهی به گونه ای خواهد بود که عمل حرارت دهی باعث اکسید شدن ورق کف کوره نگردد و راهکارهای مناسب برای انبساط و انقباض ورق درنظر گرفته شود تا ورق قدرتمند باشد و مشکلی حتی در دراز مدت نداشته باشد به طوری که عمل حرارت درست باعث می شود عمر کوره طولانی مدت گردد و مشکلات کشش لایه های بغل وضعیت جوش استیل آهن یا پارگی کف کوره در کوره ی تولید زغال کوره سازان پاسارگاد و دستگاه تولید زغال کاملا رفع گردد.

کوره زغال فوق صنعتی کومپیند , دستگاه کوره صنعتی تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره زغال کومپیند از محصولات ویژه شرکت کوره سازان پاسارگاد میباشد که با افتخار اعلام و رونمایی مینماییم. بیش از ۹۸% زغال سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰% گاز گیری کامل و بدون هیچ گونه خامی و توانایی تبدیل یک برگ درخت به همراه کنده به زغال و نوع حرارت دهی سینوسی و موجی نوع آیرو دینامیک که مصرف انرژی بسیار بسیار پایین تری را حتی از کوره های همرفتی و ۶ جداره ای داراست و سیستم خنک کنندگی که در طراحی این کوره زغال ایجاد شده است و از جمله نکات حائز اهمیت این کوره زغال منحصر به فرد میباشد. نکته حائز اهمیت بعد از فرآیند گرما دهی نوع حرکت چرخشی گرما به خاطر نوع طراحی داخلی آن است که ضریب اختلاف دما را از سمت چپ پایین کوره تا سمت راست بالای کوره به صفر رسانده است و این بسیار حائز اهمیت میباشد. تضمین محضری و مکتوب در قرارداد زغال لیموو سیب و…..تا زغال کبابی در این کوره به همراه تامین تضمین چوب لیمو و مرکبات بدون واسطه و ارتباط مستقیم با باغدار برای کیفیت بهتر محصول برای خریداران کوره زغال و ضمانت کوره از ۱۲ تا ۴۸ ماه و ۱۰ سال خدمات پس از فروش از تعهدات کوره سازان پاسارگاد میباشد . زغال لیمو و قلیانی نوعی زغال چوب عالی سیاه و براق است. بدون شکاف است و وقتی می‌شکند، صدایی فلزی تولید می‌کند‌. کربن ۷۸ درصد وزنی است. این کربن یک نوع بلوری و ظریف موجود در زغال چوب تولید شده در قرع ۹۰۰ گرافیت است. این کربن خالص و بدون سولفور است. زغال چوب علاوه بر کربن حاوی بین ۱۰ تا ۱۸ درصد هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن است که در ۸۷۵ درجه سانتی‌گراد می‌گریزند. آب موجود زغال چوب به درجه حرارت و رطوبت نسبی هوا بستگی دارد و بین ۵ تا ۸ درصد متفاوت است. در تولید زغال لیمو شما علاوه بر حرارت، فشار حرارتی بالایی برای بالا بردن کیفیت زغال لیمو نیازمندید و این به طراحی کوره و قدرتمند بودن نوع طراحی بستگی دارد تا بتواند در درازمدت هم با توجه به این فشار بالا، کوره شما راندمان طولانی مدتی داشته باشد. اگر زغال لیمو و قلیانی دچار شکستگی شود، به علت حساسیت بالا در بازار با افت قیمت همراه است . اگر عمل گازگیری در زغال کامل انجام نگیرد، مصرف‌کننده در زمان سرخ شدن زغال روی پیک‌ نیک یا گاز با تکه شدن زغال و پریدن تکه‌های زغال به اطراف و یا با صدای شکستگی مواجه می‌شود خام بودن زغال لیمو به این معنا نیست که چون زغال شما سیاه و چوب به رنگ سیاه درآمده است، زغال خالص از کربن و گرافیت دارید. حساسیت زغال لیمو به حدی زیاد است که وقتی مصرف‌کننده از آن استفاده می‌کند، ابتدا با بو و اگر خامی زیاد باشد، با دود همراه است. اگر با دقت به زیر پوست زغال لیمو نگاه کنید ، رشته بسیار نازکی از رنگ قهوه ای روی زغال نقش بسته است و نشان دهنده کیفیت نامرغوب زغال است .

کوره زغال جی پلاس , دستگاه کوره صنعتی تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره زغال جی پلاس کوره سازان پاسارگاد نمونه کوره های طراحی شده ای هستند که در کل ایران مشابهی ندارند. این انحصاری بودن به دلیل طراحی خاص و تکنولوژی بالای کوره در جهت تولید زغال درجه ممتاز بازار و طول عمر بالای کوره هاست که به تولید کننده ، زغالی با 100% بدون شکستگی و ترک ، بدون خاموشی ،بدون خامی و .... میدهد. این کیفیت زغال تولیدی به دلیل طراحی ویژه کوره است که بخشی از این طراحی به دلیل سیستم انتقال دما به شیوه ی همرفتی است که در آن واحد در کل کوره چوب های داخل یک دما را تجربه میکند که اختلاف دما در قسمت پایین کوره سمت راست با قسمت بالا سمت چپ در نهایت 1 تا 2 درجه است. و از طرفی محصول جدید 2019 کورهای کوره سازان پاسارگاد به نام G+ جدا از بسیار پایین بودن مصرف انرژی و اتلاف ان، راحتی کار اپراتوری ، تولید زغال 100% ممتاز بازار ، بدون کف بوده و مشکلات کف کوره و آجر چینی را ندارد .

کوره زغال فوق صنعتی همرفتی , دستگاه کوره صنعتی تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 از ضریبهای آشکارکوره زغال فوق صنعتی همرفتی میتوان به بیش از ۹۸% درصد زغال سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰% با گاز گیری کامل و توانایی تبدیل کنده ی درخت را در کنار یک چوب کبریت و یا برگ درخت دارد. هموژن ۱۰۰% کوره از مزایای دیگر این کوره زغال میباشد و بیش از این میتوان از تسلط و راحتی بیشتر اپراتور در این کوره زغال یا دستگاه زغال ساز اعم از کنترل فشار و عمل گاز گیری زغال و …. نام برد. نوع حرارت دهی این کوره کاملا متفاوت با کوره ۶ جداره ای میباشد. و به علت به روز بودن و طراحی مدرن آن و سبک حرارت دهی برتر و طراحی در نوع حرارت دهی کوره ، یک دما تا درصد خطای تنها ۱% از بالا سمت چپ پایین کوره تا سمت راست بالای کوره از مخازن ۱ تنی تا مخازن ۱۲ تنی که کاملا تست و آزمون شده است . از مزایای دیگر این کوره به مصرف انرژی پایین تر از کوره های جداره ای حتی ۶ جداره میتوان اشاره کرد و همچنین بخاطر نوع طراحی منحصربه فرد و سیستم خنک کننده عمل خنک شدن در این کوره زغال سریع تر از کوره های دیر انجام میگیرد و خریدار کوره زغال همرفتی به طور میانگین با توجه به راندمان و سرعت بالاتر تولید در این کوره زغال و انجام سریعتر خنک شدن میتواند هر ۳۰ تا ۴۵ روز یکبار یک مرتبه تولید بیشتر انجام دهد که کمک و سودشایانی به خریدار کوره زغال همرفتی میکند. سیستم دیجیتال این کوره دارای ۵ سال ضمانت بی قید و شرط حتی به علت نوسانات برقی میباشد و دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش و بستگی به آپشن های کوره زغال از ۱۲ تا ۳۶ ماه دارای ضمانت میباشد. قدرت را در کوره زغال همرفتی تجربه خواهید کرد . اولینی دیگر از کوره سازان پاسارگاد کوره فوق صنعتی زغال لیمو که توانایی تولید زغال کبابی را هم داراست ولی نوع طراحی این کوره زغال مختص وثبت شده کوره سازان پاسارگاد میباشد و تخصصی برای تولید بهتر زغال لیمو است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کوره صنعتی تولید زغال لیمو بدون دود , دستگاه کوره صنعتی تولید زغال
۲۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره صنعتی تولید زغال لیمو بدون دود از کوره های گردالقایی مخصوص تولید زغال درایران است. تمام ظروفی که برای پخت غذا استفاده میشود گرد است از جمله قابلمه ، کتری، قوری، لیوان ، ماهیتابه و... بنابراین کوره های گرد نسبت به کوره های مکعب کاربردی تر هستند. کوره های ذوب فلزات نیز گرد هستند،دلیل این گرد بودن فقط انتقال حرارت خوب و مصرف انرژی کمتر و استقامت بیشترنسبت به کوره های مکعبی است.

کوره پخت زغال لیمو اتوماتیک , دستگاه کوره صنعتی تولید زغال
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره پخت زغال لیمو بدون بو و جرقه که دارای سیستم کنترل دمای اتوماتیک برنامه نویسی شده می باشد و از ظرفیت 500 کیلو تا 10 تن قابل سفارش می باشد. طراحی و ساخت این کوره ها در سال 1390 کاملا در گروه ماشین سازی آرتا صنعت انجام شده و همواره در این سال ها در حال بهینه سازی بوده است. از جمله مشخصات فنی این کوره ها به شرح زسر می باشد : - بدون دود(دودسوزی و تقطیر) - بصورت چند جداره - کف ورق آتش خوار و استیل - دارای قفسه بندی شده - نیاز به برق تکفاز و گاز یا گازوییل و....

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه کوره صنعتی تولید زغال

معرفی دستگاه کوره صنعتی تولید زغال

دستگاه کوره صنعتی تولید زغال وسیله ای است که از آن برای اولین مرحله تولید زغال استفاده می شود. اگر بخواهید زغال های کبابی و یا زغال لیموی معمولی درست کنید و چه به دنبال تولید زغال فشرده باشید، به یک دستگاه کوره صنعتی تولید زغال نیاز خواهید داشت.

نحوه ی کارکرد کوره زغال:

در کوره تولید زغال، چوب و مواد اولیه تولید زغال قرار می گیرند و به علت دمای بالای موجود در این کوره ها، تمامی آب و رطوبت موجود در خود را از دست داده و کاملا خشک می شوند. زغال های خشک شده برای بسته بندی و مراحل دیگر به ادامه مسیر فرستاده می شوند.
قرار گرفتن در دستگاه کوره صنعتی تولید زغال اصلی ترین مرحله کار به شمار می رود.

انواع دستگاه کوره صنعتی تولید زغال

انواع مختلف کوره تولید زغال در خط تولید زغال به صورت زیر می باشند:

کوره زغال ۶ جداره لیمو و کبابی:

این کوره ها برای تولید انواع ذغال کبابی و قلیونی استفاده می شوند. این مدل کوره ها بهترین دستگاه کوره صنعتی تولید زغال موجود هستند.

کوره زغال همرفتی لیمو و کبابی:

این نوع کوره ها از جریان همرفتی برای پخش کردن گرما استفاده می کنند و زغال تولید شده توسط آن ها کاملا یک دست و خشک است.

کوره زغال کومپیند لیمو و کبابی:

این مدل دستگاه کوره صنعتی تولید ذغال، جدید ترین نسل کوره های صنعتی است و در سال های اخیر به بازار عرضه شده است. این دستگاه های صنعتی نیز رفته رفته جای خود را در سایر صنایع باز کرده اند و مزایای زیادی دارند.

کوره صنعتی زغال جداره ای تک منظوره (کبابی):

این کوره های سنتی برای تولید زغال های کبابی مورد استفاده قرار می گیرند.

کوره مخصوص زغال فشرده:

با افزایش مصرف زغال های فشرده و سود زیاد خط تولید آن ها، کوره های مخصوص تولید این ذغال ها نیز به شکل بیشتری در دسترس قرار دارند و در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل