خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط تولید ذغال فشرده
۷۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

زغال فشرده از مواد بازیافتی تهیه بدون نیاز با سرمایه اولیه بالا، همراه با سود آوری بالا و عدم نیاز به تخصص بالا و بازار تقاضای گسترده بوده و امکان صادرات و ارز آوری بالا از مضایای این خط تولید می باشد. خط تولید زغال فشرده شامل دستگاه های زیر می باشد : - دستگاه خردکن - دستگاه الک - دستگاه خشکن - دستگاه مکنده توربینی - دستگاه سیکلن گریز از مرکز - واگن ها و خفه کن - لوله های سینوسی خشکن - دستگاه فشرده ساز خاک اره  - کوره صنعتی یا کوره های سنتی  مراحل خط تولید زغال فشرده : - تبدیل خاک اره و ضایعات چوبی به زغال فشرده . - تولید بریکت از خاک ازه با توان 2 تن در هر شیفت . - اماده سازی بریکت تولید شده جهت پخت نهایی در کوره. - بریکت پخته شده برای سرد شدن در کابین خلاء قرار میگیرد. - بعد از سرد شده محصول آماره بسته بندی می باشد. تهران برتر سازنده انواع ماشین آلات صنعتی ، تولید ماشین آلات و راه اندازی انواع خطوط زغال فشرده،حبه ای و... می باشد.  

خط تولید زغال چینی
۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط تولید زغال چینی شامل هشت پک می باشد که یک خط تولید را کامل می کند . هشت مرحله شامل : 1- آسیاب  2- سرند: برای جداسازی ضایعات چوب و مواد ناخواسته از خاک اره خام مورد استفاده قرار میگیرد. 3- مشعل ومخزون مشعل: می تواند گازی یا گازوئیلی باشد، یا از چوب و غیره برای تامین گرمای لازم برای خشک کردن خاک اره استفاده شود. 4- لوله سینوسی 5- مکنده توربینی 6- سیکلون گریزاز مرکز: مخزنی مخروطی شکل است که مواد عبوری از لوله های خشک کن در آن جمع می شوند. 7- اکسترودر:اکسترودر: خاک اره را پرس و تبدیل به پریکت میکند. 8- واگن و خفه کن : در واگن بریکت ها روی این چهارچوب های فلزی قرار گرفته و داخل کوره می رود. درخفه کن واگن های حاوی زغال های پخته توسط این قطعه در خلاء و بدون اکسیژن قرار میگیرند و موجب سرد شودغال داغ می شود. خرید زغال تولید شده از دستگاه شرکت زغال (کبیری ) به صورت تضمینی می باشد. تامین مواد اولیه جهت تولید زغال درجه یک به همراه آموزش تولید زغال درجه یک ‌،بازگشت سرمایه و سود مناسب ... انجام میگیرد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه تولید ذغال فشرده
۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید ذغال فشرده با سیستم گیربکسی و تسمه ای PLC کار می کند. ویژگی ها : توان مصرفی : 30کیلو وات ولتاژ : 220v شدت جریان : 32 A

دستگاه زغال فشرده گیربکس
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه زغال فشرده گیربکس دارای پرس بسیار بالای بریکت می باشد به نحوی که در حالت استاندارد تولید، به راحتی نمیتوان بریکت تولید شده را با دست شکاند و مهمتر از آن این که بدلیل ساختار این نوع اکسترودر و قدرت پرس بالای سیلندر و ماردون، میتوان بتنهایی از خاک اره و بدون نیاز به پوست گردو و خاک زغال برای تولید بریکت استفاده نمود بدلیل پرس بالا و عدم استفاده از پوست گردو در این دستگاه که خود ( پوست گردو ) باعث وزن بیشتر و احتراق بالاتر زغال بهنگام سوخت میشود نمیتوان این نوع بریکت را در کوره سنتی که از کیفیت بالاتری نسبت به کوره صنعتی برخوردار است پخت نمود از این رو این بریکت فقط در کوره صنعتی پخته میشود و از آنجایی که حرارت غیر مستقیم کوره صنعتی نمی تواند از فاصله ی بین بافتهای فشرده شده ی این نوع بریکت عبور کند متاسفانه کربنیزاسیون بصورت کامل صورت نمیگیرد و همین امر باعث میشود که مقداری از سرکه چوب و گازهای سمی زغال که عمدتا باعث سردرد میشود در زغال باقی بماند که خود بتنهایی برای احراز عدم کیفیت مطلوب محصول نهایی کافیست. بدلیل پرس بسیار بالا عمدتا بریکت ها بصورت منحنی از دستگاه زغال فشرده گیربکس خارج میشود و در نهایت زغال این نوع دستگاه هم منحنی و تابیده شده به عمل میآید که به هنگام بسته بندی شکل ظاهری مناسبی نخواهد داشت.

دستگاه زغال فشرده اصفهان
۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه زغال فشرده اصفهان شامل مشعل ، سرند ، لوله سینوسی ، مکنده توربینی ، سیکلون گریز از مرکز و دستگاه اکسترودر می باشد . مواد اولیه شامل خاک اره ، پوست گردو و خاک زغال می باشد . 3 خفه کن و 3  واگن در دستگاه زغال فشرده قرار داده شده است . توان تولید دستگاه در روز معادل 800 کیلو می باشد.  

خط تولید زغال فشرده چینی
۶۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

خط تولید زغال فشرده چینی شامل 7 دستگاه می باشد : 1-دستگاه ذغال پرس - فشرده یا همان اکسترودر که شامل سیلندر ضد سایش با طول عمر بالا و ماردون با طول عمر بالا و تضمینی تضمینی 2-دستگاه خشکن که شامل لوله های خشکن و فن خشکن می باشد. 3-دستگاه اسیاب 4-کوره های سنتی که شامل واکن و خفکن می باشد. 5-سرند خاک اره 6-مشعل گازی یا گازوئیل می باشد. 7-سیکلون کوره سنتی : ظرفیت ورودی 550 کیلوگرم است به دلیل سوزاندن دود در پسوز دود ندارد به دلیل نداشتن مشعل وبرق مقروم به صرفه است صدرصد تضمینی که کشور چین که ابداع کننده واستفاده کننده از این کوره ها هستند . یکی از دلایلی که برای پایین بودن ریسک سرمایه گذاری روی قلیان و به صورت مشخص زغال می توان بیان کرد این است که زغال یک کالای مصرفی و فاسد نشدنی است که بازار بزرگ و گسترده ای در سطح کشور دارد . می توان به سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها و قهوه خانه ها ؛ سفره خانه های سنتی به عنوان بازار های هدف این محصول اشاره کرد.  

خط تولید زغال فشرده چینی کوره سنتی
۶۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

خط تولید زغال فشرده چینی شامل 7 دستگاه میباشد: 1-دستگاه ذغال پرس - فشرده یا همان اکسترودر که شامل سیلندر ضدسایش با طول عمر بالا و ماردون با طول عمر بالا می باشد . 2-دستگاه خشکن که شامل لوله های خشکن و فن خشکن میباشد. 3-دستگاه اسیاب 4-کوره های سنتی که شامل واکن و خفکن میباشد. 5-سرند خاک اره 6-مشعل گازی یا گازوئیل میباشد. 7-سیکلون دستگاه ذغال پرسی- فشرده یا همان اکسترودر قادر است در یک ساعت 150 الی 200 کیلوگرم ذغال خام تولید کند این خط تولید با ضایعات چوب که همان خاک اره و خاک ذغال کار میکند و چون مواد اولیه این دستگاه تقریبا ارزان است و محصول بدست امده بسیار گرانتر از مواد اولیه میباشد می توان سود زیادی از این کار بدست اورد. خاک اره به عنوان مواد اولیه اصلی و خاک ذغال و پوست گردو 30 درصد استفاده می شود که هر کدام به وفور یافت میشود. کوره صنعتی : بدلیل دفع نشدن قطران و سرکه چوب ذغال .ذغال حاصل پوک و بودار میباشد و به دلیل استفاده از مشعل وبرق مقروم به صرفه نیست و چون کوره صنعتی از اهن ساخته میشود بعد از یک ماه اکسید شده از بین میرود . کوره سنتی : ظرفیت ورودی 550 کیلوگرم است به دلیل سوزاندن دود در پسوز دود ندارد به دلیل نداشتن مشعل وبرق مقروم به صرفه است صدرصد تضمینی که کشور چین که ابداع کننده واستفاده کننده از این کوره ها هستند .      

دستگاه کوره صنعتی زغال لیمو
۵۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 تن

دستگاه کوره صنعتی زغال لیمو استاندارد های زیست محیطی دارد یعنی مورد تایید محیط زیست می باشد و کوره های ساخته شده در این شرکت بدون دود و بو بوده و فیلتر حذف دود دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
خط تولید زغال فشرده 2
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط تولید زغال فشرده ,بهترین کیفیت تولید ذغال . بدون دود ، بدون گاز ، با حرارت و ماندگاری بسیار بالا.امروزه به شیوه های متفاوتی ، ذغال های متنوّعی تولید می شوند . از سالم ترین و مفید ترین گونه های تولید زغال که کیفیت مصرف و سلامت مصرف کننده را به همراه دارد ، تولید سبز یا استفاده از خرده چوب ها برای تهیّه ی زغال می باشد. خط تولید شامل دستگاه های زیل می باشد: 1- دستگاه خردکن.2 -دستگاه الک.3- دستگاه خشک کن و مخزن حرارتی.4- بالابر انتقال دهنده.5- دستگاه سیکلن گریز از مرکز.6- دستگاه مکنده توربینی .7- دستگاه مکنده توربینی .8- دستگاه فشرده ساز 9- کوره های صنعتی

خط تولید زغال فشرده
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

زغال است که از خاک اره درست شده و به دلیل ماندگاری بالای ان و ارزش خوب حرارتی ان بیشتر در کبابی ها و رستوران ها و قفه خونه ها استفاده میگردد.البته به عنوان سوخت حرارتی نیز در اکثر کارخونه ها نیز استفاده میشود . لازم به توضیح می باشم که چون ذغال فشرده از ضایعات درست میشود دولت برای صادرات این محصول هزینه گمرگی نمی گیرد. و یک محصولی هست که ارزش اقتصادی بیشتری را دارد . اگر از لحاظ اقتصادی برسی کنیم موادی مانند خاک اره که همه جا به وفور یافت میشوند .که قیمت چندان زیادی هم ندارن این خاک اره ضایعات را میتوان به ذغال فشرده تبدیل کرد و در بازار فروخت

شهر تامین کننده