ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
خط تولید زغال فشرده چینی
۶۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خط تولید زغال فشرده چینی شامل 7 دستگاه می باشد : 1-دستگاه ذغال پرس - فشرده یا همان اکسترودر که شامل سیلندر ضد سایش با طول عمر بالا و ماردون با طول عمر بالا و تضمینی تضمینی 2-دستگاه خشکن که شامل لوله های خشکن و فن خشکن می باشد. 3-دستگاه اسیاب 4-کوره های سنتی که شامل واکن و خفکن می باشد. 5-سرند خاک اره 6-مشعل گازی یا گازوئیل می باشد. 7-سیکلون کوره سنتی : ظرفیت ورودی 550 کیلوگرم است به دلیل سوزاندن دود در پسوز دود ندارد به دلیل نداشتن مشعل وبرق مقروم به صرفه است صدرصد تضمینی که کشور چین که ابداع کننده واستفاده کننده از این کوره ها هستند . یکی از دلایلی که برای پایین بودن ریسک سرمایه گذاری روی قلیان و به صورت مشخص زغال می توان بیان کرد این است که زغال یک کالای مصرفی و فاسد نشدنی است که بازار بزرگ و گسترده ای در سطح کشور دارد . می توان به سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها و قهوه خانه ها ؛ سفره خانه های سنتی به عنوان بازار های هدف این محصول اشاره کرد.    

خط تولید زغال فشرده چینی کوره سنتی
۶۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خط تولید زغال فشرده چینی شامل 7 دستگاه میباشد: 1-دستگاه ذغال پرس - فشرده یا همان اکسترودر که شامل سیلندر ضدسایش با طول عمر بالا و ماردون با طول عمر بالا می باشد . 2-دستگاه خشکن که شامل لوله های خشکن و فن خشکن میباشد. 3-دستگاه اسیاب 4-کوره های سنتی که شامل واکن و خفکن میباشد. 5-سرند خاک اره 6-مشعل گازی یا گازوئیل میباشد. 7-سیکلون دستگاه ذغال پرسی- فشرده یا همان اکسترودر قادر است در یک ساعت 150 الی 200 کیلوگرم ذغال خام تولید کند این خط تولید با ضایعات چوب که همان خاک اره و خاک ذغال کار میکند و چون مواد اولیه این دستگاه تقریبا ارزان است و محصول بدست امده بسیار گرانتر از مواد اولیه میباشد می توان سود زیادی از این کار بدست اورد. خاک اره به عنوان مواد اولیه اصلی و خاک ذغال و پوست گردو 30 درصد استفاده می شود که هر کدام به وفور یافت میشود. کوره صنعتی : بدلیل دفع نشدن قطران و سرکه چوب ذغال .ذغال حاصل پوک و بودار میباشد و به دلیل استفاده از مشعل وبرق مقروم به صرفه نیست و چون کوره صنعتی از اهن ساخته میشود بعد از یک ماه اکسید شده از بین میرود . کوره سنتی : ظرفیت ورودی 550 کیلوگرم است به دلیل سوزاندن دود در پسوز دود ندارد به دلیل نداشتن مشعل وبرق مقروم به صرفه است صدرصد تضمینی که کشور چین که ابداع کننده واستفاده کننده از این کوره ها هستند .      

کربن اکتیو،  خط تولید کربن اکتیو، ذغال اکتیو

خط تولید کربن اکتیو گروه صنعتی تهران برتر مفتخر به تولید خط تولید کربن اکتیو برای اولین بار در کشور می باشد، این دستگاه حاصل تلاش چندین ساله تکنسین ها و مهندسین شیمی و تحقیق های فراوان در این زمینه می باشد هم اکنون میتوانید بجای دستگاه های تولید خارج با هزینه بسیار بیشتر و مشکلات متعدد در حمل، نصب و تعمیرات بالاترین کیفیت خط تولید کربن اکتیو را توسط ما تهییه نمایید. کربن اکتیو چیست؟ کربن فعال یا کربن اکتیو به گروهی از مواد کربنی گفته می شود که به دلیل قابلیت جذب بالا و به اصطلاح پوک بودن زیاد مصارف ویژه ای در صنعت و استفاده به عنوان یک ماده جذب کننده بدست آورده است. کربن فعال طی یک روند پیچیده توسط سوزاندن انواع خاصی از چوب ها به کمک آبزار آلات و ماشین آلات مهندسی پیشرفته و تحت نظر تجهیرات آزمایشگاهی خاص حاصل می‌گردد. خط تولید کربن اکتیو دستگاهی پیچیده   عمده کاربرد کربن اکتیو چیست؟ عمده کاربرد این ماده شیمیای در صنعت به چشم میخورد و از آن برای جدا سازی رنگ و بو و مزه و تصفیه هوا در مراکز مربوط به تهییه غذا و مراکز شیمیایی به طور گسترده استفاده میگردد. روش های تولید کربن اکتیو روش های متعددی برای تولید کربن اکتیو وجود دارد اما برای تولید کربن اکتیو مورد نیاز برای دستگاه تصفیه آب , تکنولوژی خاصی وجود دارد که باعث تولید کربن اکتیو با کیفیت بالایی می شود و خط تولید کربن اکتیو دارای پیچیدگی های خاصی می باشد. برای تولید کربن اکتیو در این روش , ذغال مواد نامبرده در بالا را در یک محیط خلاء و بدون اکسیژن قرار داده و ۶۰۰ الی ۹۰۰ درجه سلیسیوس حرارت می دهند و بلافاصله کربن را در معرض مواد شیمیایی مانند آرگون ونیتروژن قرار می دهند . برای بار دوم کربن را در محیط خلاء قرار داده و این بار ۹۰۰ الی ۱۲۰۰ درجه سلیسیوس حرارت می دهند و در معرض اکسیژنو بخار قرار می دهند که باعث ایجاد سوراخ ها و منافذ بسیار ریز در کربن می شود . کربن اکتیو بدلیل داشتن منافذ بسیار ریز , قدرت جذب مواد شیمیایی (بنزن , تولوئن , روغن و شماری از ترکیبات شیمیایی ) را داشته و به عنوان یک فیلتر در صنایع مختلف استفاده می شود . در دستگاه های تصفیه آب وظیفه کربن اکتیو گرفتن طعم و بوی بد آب می باشد . کربن فعال از پیرولیز موادکربنی از قبیل چوب، زغال‌سنگ ، هسته یا پوسته میوه‌ها مانند پوسته نارگیل حاصل می‌گردد و در مراحل بعدی تحت عملیات فعال‌سازی قرار می‌گیرد. پیرولیز موادکربنی، بدون حضور هوا، باعث تخریب مولکول‌های غیرآلی می‌شود که یک ماده پودری کربنی از آن ایجاد خواهد شد. جسم تولیدشده دارای سطح ویژه و تخلخل بالایی می‌باشد. سه فرایند اصلی برای فعال‌سازی کربن در نظر گرفته می شود: فعال‌سازی با بخار فعال‌سازی با دی اکسید کربن فعال‌سازی شیمیایی در میان سه روش بالا فعال‌سازی با بخار بهترین گزینه به لحاظ زیست محیطی و اقتصادی است درحالی‌که فعال‌سازی شیمیایی بیشترین سطح و تخلخل را حاصل می‌کند.

زغال لیمو
۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

زغال لیمو و قلیانی نوعی زغال چوب عالی سیاه و براق است. این نوع زغال بدون شکاف است و وقتی می‌شکند، صدایی فلزی تولید می‌کند‌. کربن ۷۸ درصد وزنی است. این کربن یک نوع بلوری و ظریف موجود در زغال چوب تولید شده در قرع ۹۰ گرافیت است. این کربن خالص و بدون سولفور است. زغال چوب علاوه بر کربن حاوی بین ۱۰ تا ۱۸ درصد هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن است که در ۸۷۵ درجه سانتی‌گراد می‌گریزند. آب موجود زغال چوب به درجه حرارت و رطوبت نسبی هوا بستگی دارد و بین ۵ تا ۸ درصد متفاوت است. در تولید زغال لیمو شما علاوه بر حرارت، فشار حرارتی بالایی برای بالا بردن کیفیت زغال لیمو نیازمندید و این به طراحی کوره و قدرتمند بودن نوع طراحی بستگی دارد تا بتواند در درازمدت هم با توجه به این فشار بالا، کوره شما راندمان طولانی مدتی داشته باشد. اگر زغال لیمو و قلیانی دچار شکستگی شود، به علت حساسیت بالا در بازار با افت قیمت همراه است. اگر عمل گازگیری در زغال کامل انجام نگیرد، مصرف‌کننده در زمان سرخ شدن زغال روی پیک‌نیک یا گاز با تکه شدن زغال و پریدن تکه‌های زغال به اطراف و یا با صدای شکستگی مواجه می‌شود.  

دستگاه کوره صنعتی زغال لیمو
۵۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه کوره صنعتی زغال لیمو استاندارد های زیست محیطی دارد یعنی مورد تایید محیط زیست می باشد و کوره های ساخته شده در این شرکت بدون دود و بو بوده و فیلتر حذف دود دارد.

خط تولید زغال فشرده 2
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خط تولید زغال فشرده ,بهترین کیفیت تولید ذغال . بدون دود ، بدون گاز ، با حرارت و ماندگاری بسیار بالا.امروزه به شیوه های متفاوتی ، ذغال های متنوّعی تولید می شوند . از سالم ترین و مفید ترین گونه های تولید زغال که کیفیت مصرف و سلامت مصرف کننده را به همراه دارد ، تولید سبز یا استفاده از خرده چوب ها برای تهیّه ی زغال می باشد. خط تولید شامل دستگاه های زیل می باشد: 1- دستگاه خردکن.2 -دستگاه الک.3- دستگاه خشک کن و مخزن حرارتی.4- بالابر انتقال دهنده.5- دستگاه سیکلن گریز از مرکز.6- دستگاه مکنده توربینی .7- دستگاه مکنده توربینی .8- دستگاه فشرده ساز 9- کوره های صنعتی

خط تولید زغال فشرده
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

زغال است که از خاک اره درست شده و به دلیل ماندگاری بالای ان و ارزش خوب حرارتی ان بیشتر در کبابی ها و رستوران ها و قفه خونه ها استفاده میگردد.البته به عنوان سوخت حرارتی نیز در اکثر کارخونه ها نیز استفاده میشود . لازم به توضیح می باشم که چون ذغال فشرده از ضایعات درست میشود دولت برای صادرات این محصول هزینه گمرگی نمی گیرد. و یک محصولی هست که ارزش اقتصادی بیشتری را دارد . اگر از لحاظ اقتصادی برسی کنیم موادی مانند خاک اره که همه جا به وفور یافت میشوند .که قیمت چندان زیادی هم ندارن این خاک اره ضایعات را میتوان به ذغال فشرده تبدیل کرد و در بازار فروخت

ذغال لیمو قلیانی و مجلسی
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کوره های ساخت ذغال لیمو قلیانی مجلسی و کبابی  از ظرفیت های ۵۰۰ کیلویی تا ۷ تنی بوده و در چند سیستم حرارتی به بازار عرضه شده سیستم حرارت چرخشی همرفتی دارای ورق کف آتشخوار بوده که در دما های بالا بر اثر کش قوس های وارده اسیبی نبیند و عمر مفید کوره ذغال لیمو ، قلیانی و مجلسی و کبابی بیشتر شود در سیستم حرارتی، کاملا ابداعی از طراحان شرکت بگونه ای است که دما با ماندگاری بیشتر سبب مصرف سوخت کمتر شده و نیز در زمان خواموشی سریع تر سرد می شود سیستم جدید کوره تولید ذغال لیمو قلیانی و مجلسی و کبابی به گونه ای طراحی و ساخته شده که دما به صورت یکسان در تمام کوره منشر شده و این امر باعث کیفیت هر چه بهتر زغال تولیدی این کوره ها خواهد بود. خصوصیات فیزیکی : باید توجه داشته باشید که مواد سازنده تولید بریکت بیومس در دستگاه تولید زغال باید مستحکم و با دوام باشد تا بتوان آن ها را در انبارها و سیلوها نگهداری کرد. در ادامه چند مورد از مناسب ترین محصولات کشاورزی برای تولید بریکت را بیان می کنیم. سبوس برنج : جالب توجه است بدانید که محصولات کشاورزی معمولا دارای خاکستر بیشتر، خصوصیات فیزیکی ضعیف تر و ترکیبات خاکستر بیشتری نسبت به براده های چوب دارند. با این حال سبوس برنج معمولا بیومس استثنایی دارند زیرا دمای زینتر خاکستر بالاتر، خصوصیات فیزیکی بهتر، مواد قلیایی کمتر در خاکستر و ده درصد رطوبت دارند. در واقع سبوس برنج می تواند سوخت بسیار خوبی تولید کند اما گرمادهی آن کمتر از اکثر محصولات دیگر مانند چوب است. پوست بادام زمینی : شاید تعجب کنید اما پوست بادام زمینی نیز یکی دیگر از مواد مناسب برای بریکت سازی در دستگاه تولید زغال می باشد زیرا دارای ۲ الی ۳ درصد خاکستر است و رطوبت آن کمتر از ۱۰ درصد می باشد. هر چه خاکستر تولید شده مواد و رطوبت موجود در آنها کمتر باشد زغال سنگ مرغوب تری در دستگاه تولید زغال به وجود می آید. ساقه کتان : توجه داشته باشید از آنجایی که اگر این ماده را طولانی مدت نگهداری کنیم می پوسد و از بین می رود، باید قطعه قطعه شده و به شکل خشک ذخیره شود. هم چنین در نظر داشته باشید که ساقه کتان دارای میزان زیادی از مواد قلیایی می باشد و باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد. تفاله نیشکر : تفاله نیشکر دارای مقداری فیبر می باشد که مهم است حین استفاده در دستگاه تولید زغال از بین برود. این ماده معمولا دارای رطوبت ۵۰ درصدی ، میزان خاکستر کم و میزان گرمادهی بالا و حدود ۴۴۰۰ کیلوکالری می باشد.

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول