دستگاه اکسترودر زغال

در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه اکسترودر زغال ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه اکسترودر زغال می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه اکسترودر زغال

معرفی دستگاه اکسترودر زغال

دستگاه اکسترودر زغال اصلی ترین دستگاه در خط تولید زغال فشرده به حساب می آید. امروزه استفاده از زغال برای کباب و قلیان افزایش یافته است و یکی از راه های کسب درآمد نیز تولید زغال عمده برای مصرف کنندگان است.
از طرفی قیمت تهیه چوب های خوب برای زغال افزایش یافته و به همین دلیل حاشیه سود زیادی برای تولید صنعتی زغال های معمولی وجود ندارد. به همین جهت خط تولید زغال های فشرده افزایش چشم گیری داشته است.
در خط تولید زغال فشرده از دستگاه اکسترودر زغال برای به هم چسباندن ضایعات چوبی همانند خاک اره و چوب های خشک برای ساخت زغال فشرده استفاده می شود.

ویژگی های دستگاه اکسترودر زغال

دستگاه اکسترودر زغال اصلی ترین بخش خط تولید زغال فشرده است و شکل اصلی زغال و قالب آن را به وجود می آورد.

برخی از ویژگی های مهم دستگاه اسکترودر زغال عبارتند از:

توان مصرفی دستگاه اسکترودر زغال:

به عنوان مثال توان مصرفی این دستگاه می تواند برابر با 30 کیلو وات باشد که در این صورت دستگاه اکسترودر زغال توان مصرفی زیادی نیاز ندارد و مصرف انرژی آن در سطح پایینی قرار دارد.

ولتاژ اسکترودر زغال:

دستگاه اکسترودر زغال می تواند از ولتاژ برق 220 ولت معمولی خانگی برای کار استفاده کند و یا ممکن است که نیاز به برق سه فاز صنعتی داشته باشد.

ظرفیت تولیدی دستگاه اسکترودر زغال:

به عنوان مثال ظرفیت کلی تولید دستگاه اکسترودر زغال می تواند برابر با 200 کیلوگرم در هر ساعت باشد. که در این صورت در صورتی که دستگاه فقط ده ساعت در طول روز کار کند، می تواند 2 تن زغال فشرده را آماده قرار گرفتن در کوره زغال کند.

ماردون و سیلندر ضد سایش:

استفاده از قطعات ضد سایش در دستگاه موجب بالا رفتن طول عمر آن و همچنین کاهش نیاز به مراقبت و بررسی دستگاه برای طولانی مدت می شود. هر چقدر طول عمر دستگاه و قطعات آن بیشتر باشد، قطعا سود عملیاتی شما نیز از خط تولیدی بیشتر خواهد بود.

شدت جریان دستگاه اسکترودر:

به عنوان مثال شدت جریان دستگاه اسکترودر برابر با 32 آمپر است.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز