× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی خط تولید زغال فشرده (مصاحبه با آرتا صنعت)راه اندازی خط تولید زغال فشرده (مصاحبه با آرتا صنعت)

شاید شما هم قصد راه اندازی خط تولید زغال فشرده را داشته باشید. در این راستا مصاحبه ای داشتیم با آقای مهدی زینالی، مدیر عامل شرکت...

ادامه مطلب  
دستگاه اکسترودر زغال

معرفی دستگاه اکسترودر زغال

دستگاه اکسترودر زغال اصلی ترین دستگاه در خط تولید زغال فشرده به حساب می آید. امروزه استفاده از زغال برای کباب و قلیان افزایش یافته است و یکی از راه های کسب درآمد نیز تولید زغال عمده برای مصرف کنندگان است.
از طرفی قیمت تهیه چوب های خوب برای زغال افزایش یافته و به همین دلیل حاشیه سود زیادی برای تولید صنعتی زغال های معمولی وجود ندارد. به همین جهت خط تولید زغال های فشرده افزایش چشم گیری داشته است.
در خط تولید زغال فشرده از دستگاه اکسترودر زغال برای به هم چسباندن ضایعات چوبی همانند خاک اره و چوب های خشک برای ساخت زغال فشرده استفاده می شود.

ویژگی های دستگاه اکسترودر زغال

دستگاه اکسترودر زغال اصلی ترین بخش خط تولید زغال فشرده است و شکل اصلی زغال و قالب آن را به وجود می آورد.

برخی از ویژگی های مهم دستگاه اسکترودر زغال عبارتند از:

توان مصرفی دستگاه اسکترودر زغال:

به عنوان مثال توان مصرفی این دستگاه می تواند برابر با 30 کیلو وات باشد که در این صورت دستگاه اکسترودر زغال توان مصرفی زیادی نیاز ندارد و مصرف انرژی آن در سطح پایینی قرار دارد.

ولتاژ اسکترودر زغال:

دستگاه اکسترودر زغال می تواند از ولتاژ برق 220 ولت معمولی خانگی برای کار استفاده کند و یا ممکن است که نیاز به برق سه فاز صنعتی داشته باشد.

ظرفیت تولیدی دستگاه اسکترودر زغال:

به عنوان مثال ظرفیت کلی تولید دستگاه اکسترودر زغال می تواند برابر با 200 کیلوگرم در هر ساعت باشد. که در این صورت در صورتی که دستگاه فقط ده ساعت در طول روز کار کند، می تواند 2 تن زغال فشرده را آماده قرار گرفتن در کوره زغال کند.

ماردون و سیلندر ضد سایش:

استفاده از قطعات ضد سایش در دستگاه موجب بالا رفتن طول عمر آن و همچنین کاهش نیاز به مراقبت و بررسی دستگاه برای طولانی مدت می شود. هر چقدر طول عمر دستگاه و قطعات آن بیشتر باشد، قطعا سود عملیاتی شما نیز از خط تولیدی بیشتر خواهد بود.

شدت جریان دستگاه اسکترودر:

به عنوان مثال شدت جریان دستگاه اسکترودر برابر با 32 آمپر است.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان