× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط تولید لبنیات صنعتی
۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

خط کامل لبنیات شامل تولید انواع محصولات لبنی از جمله ماست ، شیر پاستوریزه ، دوغ ، خامه و انواع مشتقات آن از جمله شیرکاکائو ، شیر عسل ، شیرموز ، دسرهای شیری ، انواع وعده های غذایی بر پایه شیر و ... می باشد . خط تولید لبنیات در بسته بندی های مختلف انجام میشود و ماشین آلات بسیاری در این خطوط قرار می گیرد و بسته به نوع محصولات متفاوت می باشند . ماشین آلات خط تولید لبنیات در حالت کلی به چند دسته تقسیم می شود : 1- ماشین آلات فراوری و عمل آوری  2- ماشین آلات بسته بندی 

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
خط تولید لبنیات

معرفی خط تولید لبنیات

خط تولید لبنیات یکی از پر سود ترین و فعال ترین خطوط تولید صنایع غذایی در کشور است. به دلیل وجود آب و هوای مناسب در تمامی بخش های کشور، امکان پرورش دام ها و به خصوص گاو به شکل صنعتی و سنتی مهیا است. بدین ترتیب به شرکت های زیادی برای استفاده از شیر تولیدی این گاو ها نیاز است.
خط تولید لبنیات با محصولات بسیار متنوع خود می تواند سود سرشاری را به حساب تولید کنندگان واریز نماید. خط تولید لبنیات نیاز به دستگاه های زیادی ندارد و هر کدام از محصولات نیاز به دستگاه تولیدی مخصوص به خود دارند و با استفاده از یک دستگاه استریل، تصفیه و پاستوریزه کردن شیر می توان شیر اولیه تمامی دستگاه ها را تامین کرد.

محصولات موجود در خط تولید لبنیات

انواع محصولات موجود در خط تولید لبنیات عبارتند از:

انواع شیرهای ساده و طعم دار:

شیرها اصلی ترین تولیدی های خط تولید لبنیات هستند. انواع شیرها با طعم های مختلف در این کارخانه ها تولید و به بازار عرضه می شوند.

انواع ماست:

ماست یکی از اصلی ترین بخش های سفره ایرانی است. به همین دلیل در خط تولید لبنیات نیز به تولید انواع ماست ها با طعم ها و میزان چربی های مختلف توجه ویژه ای می شود.

انواع دوغ:

دوغ یک نوشیدنی ایرانی است که می تواند با طعم های مختلف و با گاز و بدون گاز تولید شود.

انواع بستنی:

بستنی های متنوع از چوبی و قیفی گرفته تا حصیری و لیوانی در خط تولید لبنیات کارخانه های مختلف ساخته می شوند و طرفداران زیادی دارند.

انواع پنیر:

پنیر های مختلف برای ذائقه های مختلف در کارخانه های تولید لبنیات در عرصه صنایع غذایی تولید می شوند. حتی برخی کارخانه ها سعی در نوآوری دارند و هر از گاهی پنیرها با طعم ها و ترکیب های جدید را روانه بازار می کنند.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل