× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه پرس لرد پنوماتیک (جک بادی ) , دستگاه تصفیه روغن
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه پرس لرد پنوماتیک  : دستگاه پرس هیدرولیک و پنوماتیک  در ظرفیت های فروشگاهی تولید می شود. آلیاژ بدنه و شیرآلات از استیل 304 می باشد.دستگاه مجهز به جک پنوماتیک بسیار قوی و شیرکنترل جهت سهولت در اپراتوری است.پرس هیدرولیک با جک 20 تن مناسبر برای آبگیری از کلیه میوه ها مانند : انار با پوست لیمو ،لیمو غوره ،انگور و ... می باشد.قابل استفاده در گارگاه شیره گیری ،آبمیوه گیری و ... و همچنین توانایی پرس لرد روغن ،سرکه و ... را دارا است.

دستگاه میکرون فیلتر , دستگاه تصفیه روغن
۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه میکرون فیلتر با قابلیت فیلتراسیون مستقیم روغن استحصال شده از دستگاه روغن گیر را با حذف ذرات میکرونی فیلتر میکند.شفاف سازی و موم گیری روغن از قابلیت های دستگاه میکرون فیلتر است. آب بندی کامل اجزای دستگاه میکرون فیلتر به وسیله ی واشر سیلیکونی انجام میشود.پمپ دیافراگمی بسیار قوی برای جلوگیری از افزایش دمای روغن و سرعت کاری بسیار بالا از تجهیزات دستگاه میکرون فیلتر است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه میکرون فیلتر فروشگاهی  , دستگاه تصفیه روغن
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فیلتر روغن یکی از تجهیزات وابسته به دستگاه های روغن گیری است که برای صاف شدن روغن مورد نیاز است. دستگاه فیلتر روغن تمامی لرد های موجود در روغن را گرفته و روغنی صاف و بدون لرد را در خروجی تحویل می دهد.تصفیه روغن از دیگر دستگاه های ارائه شده در بکردانه است که می توانید آن را با قیمت بسیار مناسب تهیه بفرمایید. تصفیه روغن بکردانه مناسب برای مصارف روغن گیری از دانه های روغنی هم چون روغن کنجد می باشد.دستگاه تصفیه روغن کنجد یکی از موارد کاربرد دستگاه میکرون فیلتر بکردانه است. این دستگاه به گونه ای ساخته شده است که براحتی می توان با آن روغن های گرفته شده از دانه های روغنی از جمله کنجد را شفاف سازی کرد.  

دستگاه تصفیه روغن مدل ag-f50 , دستگاه تصفیه روغن
۱۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

با استفاده از دستگاه تصفیه روغن ، روغن زیتون و کنجد و سایر روغن­های بِکر بدون اینکه خواص خود را از دست بدهند شفاف و زلال می­گیردد . تصفیه روغن کنجد ، تصفیه روغن های سوخته رستورانی، شفاف سازی انواع روغن خوراکی ، لرد گیری از انواع روغن، لرد از انواع آب میوه ها توسط دستگاه تصفیه روغن انجام میشود روغن کنجد و روغن جز روغن­های طبیعی بوده و خواص متعددی دارند . برای تصفیه و شفاف سازی این روغن عمدتا روش­های متعددی وجود دارد که یکی از بهترین این روش­ها استفاده از دستگاه فیلتر AG می­باشد. تصفیه روغن به منظور محافظت از تجهیز روغن کاری شده با هدف جذب آلایندهها و مواد معلق زاید طراحی و اجرا میگردد یا با هدف افزایش طول عمر کاری سیال روغن کاری انجام میشود.        

دستگاه تصفیه روغن مدل ag-f50 , دستگاه تصفیه روغن
۱۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تصفیه روغن مدل  AG-F50 دارای قدرت موتور : 550 وات ، متریال این دستگاه  : تمام استیل 304 غذایی  و قدرت کاتریج : 102-300 می باشد. تصفیه روغن همزمان با روغن کشی از دانه های روغنی مهمترین بخش تولید روغن ارگانیک است متاسفانه در بیشتر واحدهای کوچک فروشگاهی به دلیل نبود امکانات مالی و یا نبود اطلاعات فنی مجبورند که روغن خروجی از دستگاه روغن کشی را به مدت چندین روز در مخازن ذخیره روغن نگهداری کنند تا کاملا” ته نشین شود و سپس روغن ته نشین شده را به مشتریان خود عرضه می کنند . قابلیت های دستگاه تصفیه روغن - تصفیه روغن کنجد - تصفیه روغن های سوخته رستورانی - شفاف سازی انواع روغن خوراکی - لرد گیری از انواع روغن - لرد از انواع آب میوه ه روغن کنجد و روغن جز روغن­های طبیعی بوده و خواص متعددی دارند . برای تصفیه و شفاف سازی این روغن عمدتا روش­های متعددی وجود دارد که یکی از بهترین این روش­ها استفاده از دستگاه فیلتر AG می ­باشد.با استفاده ازدستگاه تصفیه روغن ، روغن زیتون و کنجد و سایر روغن­های بِکر بدون اینکه خواص خود را از دست بدهند شفاف و زلال می­گیردد . تصفیه روغن به منظور محافظت از تجهیز روغن کاری شده با هدف جذب آلایندهها و مواد معلق زاید طراحی و اجرا میگردد یا با هدف افزایش طول عمر کاری سیال روغن کاری انجام میشود.      

دستگاه تصفیه روغن مدلAG_F50 , دستگاه تصفیه روغن
۱۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

  دستگاه فیلتر جهت شفاف کردن روغن ، گرفتن بوی بد روغن و روغن زلال شده می باشد . دستگاه فیلتر تمام استیل بوده و مورد تایید وزارت بهداشت است. این دستگاه مخصوص روغن های رستورانی می باشد .  

دستگاه فیلتر و تصفیه و لردگیر AG-F50 , دستگاه تصفیه روغن
۱۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

انواع  دستگاه های فیلتر و تصفیه - صاف کن - لردگیر AG-F50 برای تصفیه , شفاف سازی روغن ها مورد استفاده قرار میگیرد و عمدتا روش های متعددی وجود دارد که یکی از بهترین روش ها استفاده از فیلتر AG می باشد. با استفاده از دستگاه فیلتر و تصفیه و لردگیر AG-F50 روغن زیتون و کنجد و سایر روغن های بکر بدون اینکه خواص خود را از دست بدهند شفاف و زلال می گردد. تصفیه ی روغن به منظور محافظت از تجهیز روغن کاری شده با هدف جذب آلاینده ها و مواد معلق زاید طراحی و اجرا می گردد یا با هدف افزایش طول عمر کاری سیال روغن کاری انجام می شود.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه تصفیه روغن

معرفی دستگاه تصفیه روغن

دستگاه تصفیه روغن از ماشین آلات تصفیه مواد غذایی است که برای تصفیه انواع روغن خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد. در سال های اخیر روغن کشی از دانه های مختلف افزایش چشمگیری داشته و به همراه آن استفاده از دستگاه تصفیه روغن نیز افزایش یافته است.
این دستگاه ها دارای مدل های صنعتی و نیمه صنعتی هستند. از مدل های صنعتی برای کارخانه های تولیدی روغن استفاده می شود . از مدل های نیمه صنعتی در مغازه های روغن گیری استفاده می شود. در صنایع غذایی استفاده از دستگاه تصفیه روغن موجب حذف اسیدها و لردهای در روغن می شود و به کیفیت روغن نهایی و بالا رفتن ارزش غذایی و کاهش مضرات روغن کمک شایانی می کند.

انواع دستگاه تصفیه روغن

در ادامه در خصوص انواع این ماشین آلات صنایع غذایی توضیح خواهیم داد.

دستگاه تصفیه روغن مدل فیلتر سانترفیوژی.

دستگاه تصفیه روغن مدل سانترفیوژی با ظرفیت 2 الی 3 لیتر در دقیقه معادل 120 تا 180 لیتر در ساعت می تواند ذرات زیر 5 میکرون را 99 درصد و ذرات بالای 5 میکرون را 100 درصد از تمامی روغن های خوراکی و سایر مایعات ترکیبی و دارویی جدا کند. حجم ذخیره لرد در داخل دستگاه 3 یا 4 کیلو است. تصفیه روغن کنجد، بازیافت روغن سرخ کردنی، تصفیه گلیسرین، تصفیه آبلیمو، تصفیه مایعات مخمر دار جهت کاهش مقدار باکتری های موجود در مایعات دارویی و نوشیدنی ها، جدا سازی مواد ترکیبی از محلول های دارویی و جدا سازی پارافین در دمای های مختلف با دستگاه فیلتر سانترفیوژی به خوبی انجام می شود.

دستگاه تصفیه روغن مدل میکرون فیلتر.

تصفيه روغن خوراكي، تصفيه روغن كنجد، تصفيه روغن زيتون و تمامي روغن هاي استحصالي به روش سرد و گرم با دستگاه ميكرون فيلتر سبب افزايش ماندگاري روغن خوراكي می شود. همانطور كه مي دانيد ماندگاري روغن خوراكي به كيفيت تصفيه بستگي دارد؛ بدین معنی که هر چقدر ناخالصي هاي روغن خوراكي بهتر جدا سازي شود، ماندگاري روغن خوراكي بيشتر خواهد بود.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل