× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه میکرون فیلتر
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه میکرون فیلتر با قابلیت فیلتراسیون مستقیم روغن استحصال شده از دستگاه روغن گیر را با حذف ذرات میکرونی فیلتر میکند. شفاف سازی و موم گیری روغن از قابلیت های دستگاه میکرون فیلتر است. آب بندی کامل اجزای دستگاه میکرون فیلتر به وسیله ی واشر سیلیکونی انجام میشود. پمپ دیافراگمی بسیار قوی برای جلوگیری از افزایش دمای روغن و سرعت کاری بسیار بالا از تجهیزات دستگاه میکرون فیلتر است.

دستگاه تصفیه روغن مدل ag-f50
۱۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

با استفاده از دستگاه تصفیه روغن ، روغن زیتون و کنجد و سایر روغن­های بِکر بدون اینکه خواص خود را از دست بدهند شفاف و زلال می­گیردد . تصفیه روغن کنجد ، تصفیه روغن های سوخته رستورانی، شفاف سازی انواع روغن خوراکی ، لرد گیری از انواع روغن، لرد از انواع آب میوه ها توسط دستگاه تصفیه روغن انجام میشود روغن کنجد و روغن جز روغن­های طبیعی بوده و خواص متعددی دارند . برای تصفیه و شفاف سازی این روغن عمدتا روش­های متعددی وجود دارد که یکی از بهترین این روش­ها استفاده از دستگاه فیلتر AG می­باشد. تصفیه روغن به منظور محافظت از تجهیز روغن کاری شده با هدف جذب آلایندهها و مواد معلق زاید طراحی و اجرا میگردد یا با هدف افزایش طول عمر کاری سیال روغن کاری انجام میشود.        

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه تصفیه روغن مدل ag-f50
۱۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تصفیه روغن مدل  AG-F50 دارای قدرت موتور : 550 وات ، متریال این دستگاه  : تمام استیل 304 غذایی  و قدرت کاتریج : 102-300 می باشد. تصفیه روغن همزمان با روغن کشی از دانه های روغنی مهمترین بخش تولید روغن ارگانیک است متاسفانه در بیشتر واحدهای کوچک فروشگاهی به دلیل نبود امکانات مالی و یا نبود اطلاعات فنی مجبورند که روغن خروجی از دستگاه روغن کشی را به مدت چندین روز در مخازن ذخیره روغن نگهداری کنند تا کاملا” ته نشین شود و سپس روغن ته نشین شده را به مشتریان خود عرضه می کنند . قابلیت های دستگاه تصفیه روغن - تصفیه روغن کنجد - تصفیه روغن های سوخته رستورانی - شفاف سازی انواع روغن خوراکی - لرد گیری از انواع روغن - لرد از انواع آب میوه ه روغن کنجد و روغن جز روغن­های طبیعی بوده و خواص متعددی دارند . برای تصفیه و شفاف سازی این روغن عمدتا روش­های متعددی وجود دارد که یکی از بهترین این روش­ها استفاده از دستگاه فیلتر AG می ­باشد.با استفاده ازدستگاه تصفیه روغن ، روغن زیتون و کنجد و سایر روغن­های بِکر بدون اینکه خواص خود را از دست بدهند شفاف و زلال می­گیردد . تصفیه روغن به منظور محافظت از تجهیز روغن کاری شده با هدف جذب آلایندهها و مواد معلق زاید طراحی و اجرا میگردد یا با هدف افزایش طول عمر کاری سیال روغن کاری انجام میشود.      

دستگاه تصفیه روغن مدلAG_F50
۱۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

  دستگاه فیلتر جهت شفاف کردن روغن ، گرفتن بوی بد روغن و روغن زلال شده می باشد . دستگاه فیلتر تمام استیل بوده و مورد تایید وزارت بهداشت است. این دستگاه مخصوص روغن های رستورانی می باشد .  

دستگاه فیلتر و تصفیه و لردگیر AG-F50
۱۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

انواع  دستگاه های فیلتر و تصفیه - صاف کن - لردگیر AG-F50 برای تصفیه , شفاف سازی روغن ها مورد استفاده قرار میگیرد و عمدتا روش های متعددی وجود دارد که یکی از بهترین روش ها استفاده از فیلتر AG می باشد. با استفاده از دستگاه فیلتر و تصفیه و لردگیر AG-F50 روغن زیتون و کنجد و سایر روغن های بکر بدون اینکه خواص خود را از دست بدهند شفاف و زلال می گردد. تصفیه ی روغن به منظور محافظت از تجهیز روغن کاری شده با هدف جذب آلاینده ها و مواد معلق زاید طراحی و اجرا می گردد یا با هدف افزایش طول عمر کاری سیال روغن کاری انجام می شود.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل