خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
 نشاکار برنج راه رونده
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

نشاکار برنج راه رونده به منظور عملیات نشاکاری شالی استفاده می گردد . این مدل از دستگاه نشاکار در مدلهای 6 و 8 ردیفه موجود است . این دستگاه دارای چهار چرخ و به صورت خودرو است که به راحتی عملیات نشاکاری را با عملکرد بالاتر انجام می دهد . دستگاه نشاکار راه رونده به دلیل کوچک و سبک بودن نسبت به نشاکار سوار شونده قابلیت جابجایی بهتری دارند.

ماشین کارنده بذر در سینی نشا
۷۸,۷۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین کارنده بذر در سینی نشا  با کاشت بیش از 1000 سینی در ساعت و با دقت بالا و کیفیت کاشت بسیار مناسب راه حل مشکل بسیاری از گلخانه داران عزیز می باشد. کشت بذر در سینی نشا به جای کشت مستقیم بذر در زمین مزایای بسیار زیادی دارد. از جمله کاهش دفعات آبیاری: با توجه به اینکه دوره مهم رشد ابتدایی بذور در گلخانه سپری می شود که این دوره تقریبا دو ماه به طول می انجامد، این مدت دفعات آبیاری محدود تر و نیز هزینه های کارگری و همچنین طول مدت داشت و هزینه های آن به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. اهمیت کشت نشا در سینی های نشا به دلیل چنین مزایای مهمی است که توجیه قابل توجه اقتصادی هم دارد. درصورتی که بخواهیم کشت دستی بذر را در سینی های نشا داشته باشیم هزینه بسیار بالای کارگری به سبب لزوم داشتن تعداد نیروی زیاد خواهد داشت و همچنین دقت کشت و سرعت پایین هم از عوامل محدود کننده هستند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه بذر کار خطی کار 21 ردیفه
۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بذر کار خطی کار 21 ردیفه مدل ZIGMA 250 برای کشت غلات ( گندم و جو و... ) در مزارع آبیو دیم کاربرد دارد. ویژگی ها : کشت بذر و کود به طور جداگانه دارای دو نوع مقسم استوانه ای شیاردار و دندانه دار دارای شیار بازکن بیلچه ای قابلیت تنظیم عمق دارای تنظیم بذرو کود گیربکس ار محور چرخ های دستگاه نیرو میگیرد لوله خرطومی سقوط بذرو کود شاسی محکم و منحصر به فرد ساخته شده از آهن آلات صنعتی سوار شونده از نوع اتصال سه نقطه

دستگاه بذر کار ریزدانه نیمه خاک ورزی مدل ALFA20
۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بذر کار ریزدانه نیمه خاک ورزی مدل ALFA20 برای کشت ریزدانه ها مانند کلزا ، یونجه ، کنجد و همچنین بذر غلات ، گندم و جو کاربرد دارد. قابلیت کشت همزمان کود و بذر در این دستگاه بذر کار وجود دارد، که باعث افزایش عملکرد محصولات ریزدانه می شود. ویژگی ها : این دستگاه بذرکار دومنظوره است. (ریزدانه و غلات) دقت بسیار بالا ( تا 500 گرم بذر در هکتار ) قابلیت کشت در انواع سطوح ، پشته ای ، مسطح ،و کفه کار دارای پوشاننده فلزی بذر در پشت دستگاه دارای همزن بذر و تور کود و سیستم سوار شونده با اتصال سه نقطه

بذر کار کشنده طرح روسی مدل ZIGMA300
۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بذر کار کشنده طرح روسی مدل ZIGMA300 برای کشت غلات و حبوبات در مزارع دیم و آبی کاربرد دارد. ویژگی ها : قابلیت تنظیم کارنده ها با استفاده از سیستم هیدرولیک کشت بذر و کود به صورت مستقیم تنظیم عمق به صورت تکی شیار بازکن طرح کشت مستقیم لوله های خرطومی بذر و کود شاسی محکم ساخته شده از آهن آلات صنعتی سیستم کششی با اتصال یک نقطه قابلیت اتصال به سیستم هیدرولیک

دستگاه ردیف کار ریزدانه کار مدلZIGMA290
۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ردیف کار ریزدانه کار مدلZIGMA290 برای کشت غلات ( گندم ، جو و .. ) ، حبوبات ( نخود ، لوبیا و ... ) و بذرهای ریز مانند یونجه ، شبدر ، کلزا و ... در مزارع آبی و دیم کاربرد دارد. ویژگی ها : کشت بذر و کود به صورت جداگانه دارای دو نوع مقسم استوانه ای شیار دار و دندانه دار شیار بازکن بیلچه ای قابلیت تنظیم عمق دارای تنظیم بذر و کود گیربکس از محور چرخ های دستگاه نیرو میگیرد لوله خرطومی سقوط بذر و کود شاسی دو تکه مقاوم از هم سوا شده و منحصر به فرد ساخته شده از آهن آلات صنعتی سوار شده از نوع اتصال سه نقطه دستگاه ریزدانه کار مدل ZIGMA290 با کیفیت بالا واستانداردهای بین المللی می باشد که شامل طرح های حمایتی دولت است تا کشاورزانی که قدرت خرید ندارند بتوانند از تسهیلات بانک استفاده کنند.

نشاکار پانچ - آدنیوم
۱۵,۰۰۰,۰۰۰-۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

نشاکار پانچ - آدنیوم با قابلیت اضافه جهت کاشت نشاء بروی پلاستیک و مالچ است یعنی در صورت نیاز میتوان روی این دستگاه پلاستیک کش هم نصب نمود. این سبک از نشاکار به جهت ماهیت مکانیزم آن دقیقترین کاشت را انجام می دهد. این نشاکار مناسبترین دستگاه جهت کاشت نشاهای ریشه لخت و همچنین نشاهای دارای حفره خاک بسیار بزرگ می باشد، نظیر کاشت نشاء خزانه ای گوجه فرنگی یا کاشت نشاء توت فرنگی.      

نشاکار آدنیس
۱۵,۵۰۰,۰۰۰-۵۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

نشاکار آدنیس با مکانیزم سقوطی به شکلی طراحی شده است تا بتواند بیشترین طیف از الگوهای مختلف نشاکاری را پوشش دهد. کاشت الگوهای مختلف گوجه فرنگی، انواع محصولات جالیزی نظیر خربزه و هندوانه، کاشت نشایی محصولات صنعتی نشاء ذرت، نشاء چغتدرقند، کلزا، پنبه و سویا از قابلیت های نشاکار آدنیس است.        

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نشاکار دوردیفه آترانس
۲۶,۰۰۰,۰۰۰-۵۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در کاشت های متراکم مثل گوجه فرنگی که فاصله ی ردیف ها از هم کمتر از 50 سانتیمتر است اجرای عملیات نشاکاری با دستگاه های معمول بسیار مشکل است زیرا که اپراتورهای دستگاه باید بسیار نزدیک به هم قرارگیرند و این مانع سرعت عمل و دقت کاشت می شود. همچنین باعث خستگی زودهنگام اپراتورها می شود که بر کاشت تاثیر منفی می گذارد.شرکت آویژه ماشین مفتخر است که برای اولین بار نشاکار آترانس ارائه کرده که این مشکل را برطرف می نماید. در نشاکار دوردیفه آترانس اپراتورها روبروی هم قرار می گیرند و به راحتی با فضای کافی کار خود را انجام می دهند.همچنین طراحی مناسب طبقه های سینی نشا به گونه ای هست که هر دو اپراتور به راحتی و در کمترین زمان به نشاها دسترسی دارند.          

دستگاه نشاکار

دستگاه نشاکار یکی از حرفه ای ترین دستگاه هایی است که کاشت محصولات نشا دار را انجام می دهد. مدل های مختلفی از دستگاه نشاکار به صورت نشاکار دستی، نشاکار ماشینی و نشاکار  موتوری وجود دارد. در انواع دستی فرد به صورت دستی نشا را به محل مورد نظر رها می کند و توسط دستگاه نشاکار در عمق خاک قرار داده می شود. مدل های ماشینی و موتوری دستگاه نشاکار نیز کارایی مختلفی دارند و می توان با روشن کردن و هدایت آن ها چه به صورت دستی و چه با سوار شدن بر روی آن ها کار نشاکاری را انجام داد.

مزایای استفاده از دستگاه نشاکار
دستگاه نشاکار دارای مزایایی است که استفاده از آن را در کشاورزی مفید می کند.
- استفاده از این دستگاه به کار سرعت و دقت بیشتری می دهد
- هزینه ی کارگر به مقدار زیادی کاهش می یابد
- کار نشاکاری به صورت کاملاً بهینه تر صورت می گیرد
- دستگاه نشاکار در انواع مختلف و با هزینه های متفاوت بر اساس نوع آن قابل خریداری است
- قرار دادن نشا در عمق مورد نیاز و استاندارد
- خستگی کارگران به مقدار زیادی کاهش می یابد و نیازی به کار زیادی ندارند

دستگاه نشاکار در چه نوع کشتی مورد استفاده قرار می گیرد؟
از دستگاه نشاکار می توان برای کشت انواع قلمه ها و نشاها استفاده کرد. شاید بتوان گفت رایج ترین استفاده از آن در شالیزارها و برنج کاری است که سبب می شود تا بوته ها در ردیف های منظم و به سرعت کاشته شوند. علاوه بر این در کاشت انواع سبزیجات و صیفی جات نیز می توان از این دستگاه استفاده کرد. برای کاشت بوته های گوجه فرنگی، فلفل، بادمجان و محصولاتی از این قبیل می توان از این دستگاه بهره برد و سرعت کار را به مراتب نسبت به روش سنتی افزایش داد

شهر تامین کننده