× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بلانچر پخت , دستگاه بلانچر
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

ویژگی های بلانچر پخت : دستگاه بلانچر پخت ،جهت پخت و پیش پزی لوبیا مورد استفاده قرار می گیرد . حبوبات پس از خیسانده شدن و نفخ گیری ، وارد دستگاه بلانچر می شود تا عمل پخت بر روی آن صورت گیرد . دستگاه بلانچر با فشار بخار آب مورد نیاز ، حبوبات را به صورت پیش پز در می آورد . تجهیزات جانبی دستگاه بلانچر شامل سه مخزن محصول ، روغن و یا آب ، حرارت بوسیله بخار ، ترمومتر در جداره دستگاه ، دو دستگاه جک پنوماتیک جهت تخلیه سبد محصول و سیستم گهواره ای ویبره سبد محصول میشود.  

دستگاه بلانچر سیب زمینی , دستگاه بلانچر
۱۸,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه بلانچر سیب زمینی : دستگاه بلانچر جهت شستشو اتوماتیک سیب زمینی و دارای آب گرم (جهت آنزیم گیری سیب زمینی) و همچنین آب سرد (جهت نشاسته گیری سیب زمینی) می باشد. عملکرد دستگاه به این صورت است که سیب زمینی پس از نشاسته گیری وارد دستگاه شده و سپس آنزیم گیری می شود و این عمل سبب می شود آنزیم های موجود در سیب زمینی حفظ شود و در زمان پخت در روغن شکل بد فرم به خود نگیرد.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه بلانچر شستشو TSS WF 100 , دستگاه بلانچر
۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بلانچر شستشو TSS WF 100 مخصوص شستشو و آنزیم زدایی میوه و سبزیجات تازه جهت خرد کردن و یا بسته بندی است. نوع عملکرد این دستگاه بلانچر الکترومکانیک است. ظرفیت کارکرد دستگاه بلنچر شستشو 3000-5000 کیلوگرم در یک شیفت است.

بلانچر هلیسی مدل KPT 50035 , دستگاه بلانچر
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بلانچر هلیسی مدل KPT 50035 جهت پیش پز محصولات ( زیتون و موارد مشابه ) کاربرد دارد. دستگاه بلانچر وظیفه ی آنزیم زدایی ، نشاسته گیری و همچنین ایجاد کیفیت دلخواه در محصول را برعهده دارد و در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد. دستگاه بلانچر به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم درام دورانی به همراه بالک های ویژه ی خود محصول را در آب گرم دوران داده و عملیات نشاسته گیری ایجاد کیفیت و همچنین آنزیم زدایی را انجام داده و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

دستگاه بلانچر نیمه اتومات یا سرخ کن مدل KPT 5050 , دستگاه بلانچر
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بلانچر نیمه اتومات ( سرخ کن ) مدل KPT 5050 جهت بلانچ و یا پیش پز محصول ( قارچ , لوبیا و.....) و همچنین سرخ کرن محصولاتی مانند سیب زمینی پیاز و ... استفاده میشود. این دستگاه بلانچر دارای سه  مخزن یکی جهت روغن خوراکی  ودیگری جهت محصول وسومی جهت انتقال حرارت بوسیله بخار است،همچنین ترمومتر در جداره دستگاه بلانچر قرار داده شده است.  

دستگاه بلانچر یا پیش پز میوه جات مدل KPT 400170 , دستگاه بلانچر
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بلانچر ( پیش پز میوه جات ) مدل KPT 400170 ویژه خطوط تولید کنسرو غیرگوشتی و کمپوت میوه جات است. این دستگاه بلانچر جهت بلانچ یا پیش پز نخود , عدس و لوبیا استفاده میشود. دستگاه بلانچر شستشو مخصوص شستشوی اتوماتیک انواع میوه و سبزی جات ، قارچ سیب زمینی صیفی جات و… میباشد. این دستگاه در خط تولید و فرآوری سبزی خشک و سرخ شده، سبزی خرد شده ی تازه، میوه خشک، تولید چیپس سیب زمینی، فرآوری گیاهان دارویی، تولید صنعتی ترشی و سالاد و … کاربرد دارد.  

دستگاه اتوکلاو افقی تمام اتوماتیک مدل KPT 7500 , دستگاه بلانچر
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اتوکلاو افقی تمام اتوماتیک مدل KPT 7500 متناسب برای بلانچ و پخت نهائی انواع کنسرو تحت فشار بخار با سیستم خود سرد کن محصول است. دستگاه اتوکلاو مجهز به گیج فشار و سیستم کنترل اتوماتیک فشار و آژیر تخلیه اتوکلاو است. کنترل های تدریجی جهت تزریق و تخلیه بخار و ست کردن دما , فشار بخار و هوای فشرده از ویژگی های دستگاه اتوکلاو است. کلکتور دریافت بخار، آب و هوای فشرده با سیستم های ایمنی بر روی دستگاه اتوکلاو نصب شده است.  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه بلانچر

دستگاه بلانچر

دستگاه بلانچر برای شست و شوی انواع میوه و سبزی و صیفی جات مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه یکی از دستگاه های مهم برای کارخانه های صنایع غذایی، آشپزخانه ها و رستوران های بزرگ است. این دستگاه ها می توانند انواع میوه و سبزی جات را در سرعتی کم و با کیفیتی بالا تمیز کنند. حتی برخی از مدل های دستگاه بلانچر می توانند عمل نشاسته گیری را نیز بر روی سیب زمینی ها انجام دهند تا آن ها را برای سرخ شدن آماده کنند.

مشخصات دستگاه بلانچر

این نوع از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی مشخصات زیر را دارند:

استفاده از استیل ضد زنگ برای بدنه اصلی و سینی شست و شو.

به دلیل برخود متناوب دستگاه با آب، از استیل ضد زنگ برای تمامی قسمت های درگیر با آب استفاده می شود تا دستگاه دچار مشکل و زنگ زدگی نشود و بتواند طول عمر زیادی داشته باشد.

امکان استفاده از شوینده های دیگر در کنار آب.

دستگاه بلانچر دارای ورودی هایی برای اضافه کردن شوینده های دیگر است تا در هنگام شستن میوه ها و سبزی های آلوده استفاده کنید.

بعضی مدل های دستگاه بلانچر دارای خشک کن هستند و می توانند میوه های شسته شده را با سرعت مناسبی خشک کنند.

کاربردهای دستگاه بلانچر

این دستگاه ها در صنایع غذایی کاربرد های زیر را دارند:

پیش پخت مواد غذایی:

دستگاه بلانچر در خط تولید کمپوت میوه جهت پیش پخت کنسرو میوه ها، همچنین حبوبات و مواد غذایی نیمه پخت (نیمه آماده) مانند سیب زمینی های نیمه پخت ، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شست و شوی انواع میوه:

نخستین و اصلی ترین وظیفه دستگاه بلانچر شست و شوی میوه ها و سبزیجات است. این دستگاه ها بسته به توان تولیدی و ظرفیت خود می توانند مقادیر قابل توجهی را در یک دوره کوتاه مورد شست و شو قرار دهند.

نشاسته و آنزیم گیری:

این دستگاه ها می توانند صیفی جات و سبزیجات را خیس کند و به این ترتیب نشاسته و آنزیم های اضافه را از داخل آن ها خارج کرده و سپس به عملیات شست و شوی خود ادامه دهند. 

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل