فیلتر و دسته بندی‌ها
استان های تامین کننده
البرز
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
دستگاه بلانچر

دستگاه بلانچر

دستگاه بلانچر برای شست و شوی انواع میوه و سبزی و صیفی جات مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه یکی از دستگاه های مهم برای کارخانه های صنایع غذایی، آشپزخانه ها و رستوران های بزرگ است. این دستگاه ها می توانند انواع میوه و سبزی جات را در سرعتی کم و با کیفیتی بالا تمیز کنند. حتی برخی از مدل های دستگاه بلانچر می توانند عمل نشاسته گیری را نیز بر روی سیب زمینی ها انجام دهند تا آن ها را برای سرخ شدن آماده کنند.

مشخصات دستگاه بلانچر

این نوع از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی مشخصات زیر را دارند:

استفاده از استیل ضد زنگ برای بدنه اصلی و سینی شست و شو.

به دلیل برخود متناوب دستگاه با آب، از استیل ضد زنگ برای تمامی قسمت های درگیر با آب استفاده می شود تا دستگاه دچار مشکل و زنگ زدگی نشود و بتواند طول عمر زیادی داشته باشد.

امکان استفاده از شوینده های دیگر در کنار آب.

دستگاه بلانچر دارای ورودی هایی برای اضافه کردن شوینده های دیگر است تا در هنگام شستن میوه ها و سبزی های آلوده استفاده کنید.

بعضی مدل های دستگاه بلانچر دارای خشک کن هستند و می توانند میوه های شسته شده را با سرعت مناسبی خشک کنند.

کاربردهای دستگاه بلانچر

این دستگاه ها در صنایع غذایی کاربرد های زیر را دارند:

پیش پخت مواد غذایی:

دستگاه بلانچر در خط تولید کمپوت میوه جهت پیش پخت کنسرو میوه ها، همچنین حبوبات و مواد غذایی نیمه پخت (نیمه آماده) مانند سیب زمینی های نیمه پخت ، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شست و شوی انواع میوه:

نخستین و اصلی ترین وظیفه دستگاه بلانچر شست و شوی میوه ها و سبزیجات است. این دستگاه ها بسته به توان تولیدی و ظرفیت خود می توانند مقادیر قابل توجهی را در یک دوره کوتاه مورد شست و شو قرار دهند.

نشاسته و آنزیم گیری:

این دستگاه ها می توانند صیفی جات و سبزیجات را خیس کند و به این ترتیب نشاسته و آنزیم های اضافه را از داخل آن ها خارج کرده و سپس به عملیات شست و شوی خود ادامه دهند. 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )