فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
زغال حبه پسته نارگیل کارتن ۸ کیلویی

حداقل سفارش: 200 کارتن

70,000
29%
50,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

زغال حبه نارگیل پسته

حداقل سفارش: 10 کارتن (کارتن 4 عددی)

42,000
5%
40,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

زغال لیمو

حداقل سفارش: 1 تن

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان زغال ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان زغال می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

زغال

خرید و فروش عمده انواع زغال

در سال های اخیر استفاده از زغال برای گرم کردن و پخت و پز از بین رفته است ولی به جای آن کباب کردن و استفاده از قلیان توانسته مصرف زغال را در اندازه گذشته نگه دارد و حتی آن را افزایش دهد. در مصرف توتون و تنباکو نیز مورد استفاده دارد. یکی دیگر از موارد مصرف سنتی زغال، در تهیه فولاد است. 

انواع مختلف زغال

پرمصرف‌ترین و پرکاربردترین زغال‌ها در مصارف مختلف عبارتند از:

زغال لیمو:

این نوع زغال از چوب درختان مرکبات استخراج می‌شود. (مانند لیمو ، نارنج ، پرتقال و ..)عموما به صورت یکنواخت و آهسته می‌سوزد و بیشتر در قلیان استفاده می‌شود. 

زغال فشرده:

این نوع زغال نسبت به زغال معمولی ار کیفیت پایین تری است و از خرده چوب و کاه ایجاد می‌شود. ولی دوام بیشتری دارد، موارد مصرف آن بیشتر در تجهیزات رستوران مانند گریل های توری و انواع کباب پز است. 

دلایل خرید و فروش عمده زغال

خرید و فروش عمده زغال می تواند برای مصارف شخصی همانند رستوران و قلیان سرا و یا به عنوان واسطه برای پخش و فروش در مغازه ها انجام شود.

دلایل اصلی خرید و فروش عمده انواع زغال به صورت زیر است:

مصارف رستوران و قلیان سرا:

اگر شما صاحب رستوران و قلیون سرا هستید، قطعا می دانید که مصرف زغال بسیار زیادی خواهید داشت. به همین جهت می توانید با یکی از کارخانه های تولیدی قرارداد ببینید و به شکل عمده زغال های مصرفی خود را تهیه نمایید.

پخش:

برخی افراد نقش واسطه میان مغازه ها و تولید کنندگان را ایفا می کنند و زغال ها را به شکل عمده از تولید کنندگان می خرند و سپس با سودی بیشتر به مغازه داران مختلف می فروشند.

مزایای خرید و فروش عمده انواع زغال

خرید و فروش عمده زغال یکی از کسب و کارهای قدیمی و پر منفعت است و دارای مزایای زیر می باشد:

دسترسی به زغال با کیفیت:

هنگامی که با خود تولید کننده زغال ارتباط برقرار می کنید، از شرایط تولیدی و دستگاه های تولید زغال آگاه می شوید و می توانید محصولی با کیفیت تر تهیه کنید.

قیمت ارزان تر:

خرید مستقیم از تولید کننده و در حجم بالا موجب گرفتن تخفیف های ویژه می شود. بدین ترتیب شما علاوه بر تهیه محصول با کیفیت، می توانید هزینه کمتری نیز پرداخت کنید.

نپرداختن هزینه بسته بندی:

هنگامی که به شکل عمده خرید کنید، دیگر نیازی به بسته بندی های کوچک نخواهید داشت و بدین ترتیب هزینه بسته بندی نیز از مبلغ کلی زغال ها کسر خواهد شد.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز