فیلتر و دسته بندی‌ها
استان های تامین کننده
کرمان
زغال لیمو
زغال لیمو

حداقل سفارش: 1 تن

ناموجود
ارتباط با تامین کننده
زغال لیمو

حداقل سفارش: 1 تن

ناموجود
ارتباط با تامین کننده
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
زغال

خرید و فروش عمده انواع زغال

در سال های اخیر استفاده از زغال برای گرم کردن و پخت و پز از بین رفته است ولی به جای آن کباب کردن و استفاده از قلیان توانسته مصرف زغال را در اندازه گذشته نگه دارد و حتی آن را افزایش دهد. در مصرف توتون و تنباکو نیز مورد استفاده دارد. یکی دیگر از موارد مصرف سنتی زغال، در تهیه فولاد است. 

انواع مختلف زغال

پرمصرف‌ترین و پرکاربردترین زغال‌ها در مصارف مختلف عبارتند از:

زغال لیمو:

این نوع زغال از چوب درختان مرکبات استخراج می‌شود. (مانند لیمو ، نارنج ، پرتقال و ..)عموما به صورت یکنواخت و آهسته می‌سوزد و بیشتر در قلیان استفاده می‌شود. 

زغال فشرده:

این نوع زغال نسبت به زغال معمولی ار کیفیت پایین تری است و از خرده چوب و کاه ایجاد می‌شود. ولی دوام بیشتری دارد، موارد مصرف آن بیشتر در تجهیزات رستوران مانند گریل های توری و انواع کباب پز است. 

دلایل خرید و فروش عمده زغال

خرید و فروش عمده زغال می تواند برای مصارف شخصی همانند رستوران و قلیان سرا و یا به عنوان واسطه برای پخش و فروش در مغازه ها انجام شود.

دلایل اصلی خرید و فروش عمده انواع زغال به صورت زیر است:

مصارف رستوران و قلیان سرا:

اگر شما صاحب رستوران و قلیون سرا هستید، قطعا می دانید که مصرف زغال بسیار زیادی خواهید داشت. به همین جهت می توانید با یکی از کارخانه های تولیدی قرارداد ببینید و به شکل عمده زغال های مصرفی خود را تهیه نمایید.

پخش:

برخی افراد نقش واسطه میان مغازه ها و تولید کنندگان را ایفا می کنند و زغال ها را به شکل عمده از تولید کنندگان می خرند و سپس با سودی بیشتر به مغازه داران مختلف می فروشند.

مزایای خرید و فروش عمده انواع زغال

خرید و فروش عمده زغال یکی از کسب و کارهای قدیمی و پر منفعت است و دارای مزایای زیر می باشد:

دسترسی به زغال با کیفیت:

هنگامی که با خود تولید کننده زغال ارتباط برقرار می کنید، از شرایط تولیدی و دستگاه های تولید زغال آگاه می شوید و می توانید محصولی با کیفیت تر تهیه کنید.

قیمت ارزان تر:

خرید مستقیم از تولید کننده و در حجم بالا موجب گرفتن تخفیف های ویژه می شود. بدین ترتیب شما علاوه بر تهیه محصول با کیفیت، می توانید هزینه کمتری نیز پرداخت کنید.

نپرداختن هزینه بسته بندی:

هنگامی که به شکل عمده خرید کنید، دیگر نیازی به بسته بندی های کوچک نخواهید داشت و بدین ترتیب هزینه بسته بندی نیز از مبلغ کلی زغال ها کسر خواهد شد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )