× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

خط تولید زغال شامل موارد زیر است : - کوره زغال ۶ جداره لیمو و کبابی - کوره زغال همرفتی لیمو و کبابی - کوره زغال کومپیند لیمو و کبابی ( نسل جدید کوره فوق صنعتی زغال۲۰۱۸) - کوره صنعتی زغال جداره ای تک منظوره (کبابی) - دستگاه تولید زغال  - دستگاه پرس گردشی  مواد اولیه زغال چوب و خاک اره است وظرفیت دستگاه ها 1 تا 10 تن می باشد. سوخت مصرفی دستگاه ها،گاز یا گازوئیل است.

دستگاه اکسترودر زغال
۷۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اکسترودر زغال یا ماردونی کوره سازان پاسارگاد به صورت گیربکسی یا تسمه ای است که دارای قدرت بسیار بالا و استهلاک بسیار پایین آن هم با تضمین تولید زغال درجه یک و عالی با کوره های صنعتی یا سنتی می باشد . دستگاه با تولید روزانه دو تن بریکت و 500 تا 600 کیلو زغال آماده ارائه به بازار است. این خط تولید شامل : - آسیاب - سرند - مشعل به صورت گازی یا گازوئیلی ومخزون مشعل. - لوله سینوسی - مکنده توربینی - سیکلون گریزاز مرکز - اکسترودر - واگن و خفه کن می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی دارای سیستم سرکه گیری و سیستم فیلترینگ دود است. تعداد و نوع مشعل به انتخاب مشتری است. این کوره زغال صنعتی بدون هیچگونه آلایندگی و دوستدار محیط زیست است. محفظه داخلی کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی کشویی ساده است.

خط تولید ذغال فشرده
۶۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

زغال فشرده از مواد بازیافتی تهیه بدون نیاز با سرمایه اولیه بالا، همراه با سود آوری بالا و عدم نیاز به تخصص بالا و بازار تقاضای گسترده بوده و امکان صادرات و ارز آوری بالا از مضایای این خط تولید می باشد. خط تولید زغال فشرده شامل دستگاه های زیر می باشد : - دستگاه خردکن - دستگاه الک - دستگاه خشکن - دستگاه مکنده توربینی - دستگاه سیکلن گریز از مرکز - واگن ها و خفه کن - لوله های سینوسی خشکن - دستگاه فشرده ساز خاک اره - کوره صنعتی یا کوره های سنتی  مراحل خط تولید زغال فشرده : - تبدیل خاک اره و ضایعات چوبی به زغال فشرده . - تولید بریکت از خاک ازه با توان 2 تن در هر شیفت . - اماده سازی بریکت تولید شده جهت پخت نهایی در کوره. - بریکت پخته شده برای سرد شدن در کابین خلاء قرار میگیرد. - بعد از سرد شده محصول آماره بسته بندی می باشد.

کوره پخت زغال لیمو اتوماتیک
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره پخت زغال لیمو بدون بو و جرقه که دارای سیستم کنترل دمای اتوماتیک برنامه نویسی شده می باشد و از ظرفیت 500 کیلو تا 10 تن قابل سفارش می باشد. طراحی و ساخت این کوره ها در سال 1390 کاملا در گروه ماشین سازی آرتا صنعت انجام شده و همواره در این سال ها در حال بهینه سازی بوده است. از جمله مشخصات فنی این کوره ها به شرح زسر می باشد : - بدون دود(دودسوزی و تقطیر) - بصورت چند جداره - کف ورق آتش خوار و استیل - دارای قفسه بندی شده - نیاز به برق تکفاز و گاز یا گازوییل و....

خط تولید زغال فشرده یا چینی
۶۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

خط تولید زغال فشرده یا چینی شامل ۸ دستگاه است که عبارتند از : - آسیاب - سرند(الک ویبره) - مشعل دمنده+دیگ حرارتی - لوله های سینوسی - مکنده توربینی - سیکلون گریز از مرکز - اکسترودر(با موتور 30 اسب بخار)+ماردون و سیلندر ضد سایش - کوره (صنعتی یا سنتی) ظرفیت تولیدی اکسترودر (اصلی ترین دستگاه خط تولید) در هر ساعت ۲۰۰ کیلو گرم در هر ساعت می باشد و از ماردون و سیلندر ضد سایش استفاده میکنیم که دارای طول عمر بالایی است که خیال تولید کننده ها را تا حد زیادی راحت کرده ایم. خاک اره بعنوان مواد اولیه اصلی این خط تولید است که در حدود 70 درصد و خاک زغال ( ذغال )(ذغال )و پوست گردو باهم 30 درصد استفاده میشوند. ما خط تولید را با کوره های صنعتی و سنتی ارایه میکنیم.کوره های صنعتی که از ابتدا طراحی و ساخت آن توسط این آرتا صنعت صورت گرفته است بعنوان یک دستگاه سودمند میباشد که دارای فیلتر و بدون دود بوده که هوا و محیط زیست را آلوده نمیکند. مشخصات کوره صنعتی : ظرفیت ورودی 2 تن - نسبت تبدیل 40%- دارای سیستم کنترل حرارت اتوماتیک – حرارت غیر مستقیم - بدون دود – پروسه کاری 20 ساعت – تک مرحله ای - سوخت گاز یا گازوئیل – برق تکفاز مشخصات کوره سنتی : ظرفیت ورودی 400 کیلوگرم - نسبت تبدیل 30%- کنترل گر حرارتی ندارد – حرارت مستقیم - دود دارد – پروسه کاری 24 ساعتی – دو مرحله - سوخت مصرفی ندارد – برق ندارد کوره صنعتی قابلیت تبدیل چوب به زغال ( ذغال ) را نیز دارد. خط تولید نیاز به برق 3 فاز حداقل 50 آمپری و گاز یا گازوئیل دارد.

زغال لیمو
۴۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 تن

این زغال لیمو هنگام روشن شدن بدون بو و جرقه و صد درصد اورگانیک است. زغال لیمو هیچ گونه عوارضی برای ریه ندارد. این زغال قلیان از چوب درختان لیمو ساخته شده است.

کوره صنعتی زغال کمپوند
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره صنعتی زغال کمپوند دارای خصوصیات و ویژگی های زیر است : سیستم کنترل دیجیتال تمام هوشمند (عدم نیاز به اپراتور) دارای فیلتر آب خنک و هواخنک بدود دود با تاییدیه زیست محیطی سوخت مصرفی گاز یا گازوییل  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کوره صنعتی زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره صنعتی زغال 6 جداره هموژن ساخت شرکت تیوا دارای فیلتر آب خنک با تاییدیه زیست محیطی است. سیستم برقی دستگاه به صورت تک فاز بوده و کوره صنعتی تمام اتوماتیک است. به منظور عدم اتلاف حرارت از عایق نانو سرامیک 1400 درجه استفاده شده است. همچنین این دستگاه دارای خدمات پس از فروش، سرویس و نگهداری و گارانتی است. آموزش تخصصی و راه اندازی در محل خرید و محل کارخانه خریدار و تضمین کیفیت محصول به شرط تست صورت می‌گیرد.

دستگاه تولید زغال فشرده و چینی
۶۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

زغال فشرده تولید شده توسط این دستگاه تولید زغال از مواد اولیه بازیافتی تولیدی و کشاورزی مانند خاک اره، پوست گردو و... است. ظرفیت تولید زغال دستگاه تولید زغال فشرده و چینی در هر شیفت 1 تن است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
زغال عمده و دستگاه تولید زغال

معرفی زغال و دستگاه های تولید زغال:

انواع زغال و دستگاه های تولید زغال از کاربردی ترین وسایل در صنعت سرگرمی های کشور هستند. هر خانواده ای برای بیرون رفتن و حضور در طبیعت از زغال برای کباب کردن و قلیان کشیدن، استفاده می کند. بدین ترتیب صنعت تولید زغال یکی از پر سود ترین و پرکار ترین صنایع تولیدی در کشور هستند.
انواع زغال و دستگاه های تولید زغال برای رستوران ها و سفره خانه ها نیز نیازی اساسی هستند و نمی توان این مکان ها را بدون زغال و بوی کباب و قلیان تازه تصور کرد.

انواع ذغال:

پرکاربردترین انواع زغال ها عبارتند از:

زغال کبابی

زغال های کبابی قدیمی ترین نوع ذغال هستند. از چوب درختان مختلف برای تولید زغال کبابی استفاده می شود. زغال های سنتی غیر صنعتی نیز در همین دسته قرار می گیرند.

زغال لیمو

با کیفیت ترین نوع از این زغال از چوب درخت لیمو ساخته می شود و به دلیل سبک بودن برای قلیان مورد استفاده قرار می گیرد.

زغال فشرده

جدید ترین محصول اضافه شده به انواع ذغال و دستگاه های تولید ذغال، ذغال فشرده است که در فرآیندی صنعتی و با استفاده از خاک اره و ضایعات چوبی به دست می آید.

دستگاه های تولید زغال:

مهمترین و پرکاربردترین دستگاه‌های خط تولید زغال عبارتند از:

کوره پخت زغال

اصلی ترین قسمت تولید زغال کوره زغال است. چوب ها در کوره ها قرار می گیرند تا به آرامی پخته شوند و تمامی رطوبت خود را از دست بدهند. معمولا برای هر نوع زغال کوره ای مخصوص وجود دارد.

دستگاه پرس زغال 

زغال های فشرده پیش از قرار گرفتن در داخل کوره ها باید توسط دستگاه پرس زغال شکل بگیرند. دستگاه پرس ذغال، تمامی مواد اولیه زغال را با استفاده از پرس و قالب های مخصوص به یک شکل واحد و محکم تبدیل می کند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل