فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  فر دیزی پز

  دستگاه دیزی پز

  از دستگاه  دیزی سنگی بیشتر به عنوان تجهیزات رستوران و سفره خانه‌های سنتی که به صورت حرفه‌ای در زمینه‌ی پخت و توزیع غذاهای ایرانی فعالیت دارند مورد استفاده قرار می گیرد. اما ممکن است سایر مراکز تهیه غذا با توجه به سلیقه عمده مشتریان خود، دیزی سنگی را در منوی غذاهای خود قرار دهند و از دستگاه دیزی پز استفاده کنند. این دستگاه را با نام فر دیزی پز نیز شناخته می‌شود.
  دستگاه دیزی پز از تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است که از آن برای پخت دیزی سنگی با استفاده از ظرف مخصوص آن که به طور معمول از جنس سفال است، استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. این دستگاه با داشتن کف از جنس سنگ چدن، گرمای لازم برای پخت دیزی را فراهم می‌کند.

  غذاهای اصیل و سنتی ایرانی طرفداران ویژه ای در میان مردم دارد و یکی از فاکتورهای موفقیت مراکز تهیه غذا مانند رستوران‌ها و کترینگ‌ها و انواع سفره خانه و هتل‌ها، ارائه‌ی غذاهای اصیل ایرانی است، که با ذائقه مردم هماهنگ باشد. یکی از خوشمزه ترین و محبوب ترین غذا های پرطرفدار ایرانی، دیزی است که اگر در ظرف های مخصوص این غذا پخته شود به آن دیزی سنگی نیز گفته می شود. برای آنکه به بتوان طعم سنتی این غذا را استفاده کرد از دستگاه دیزی پز استفاده می شود.

  دستگاه دیزی پز 32 تایی

  کوچک ترین دستگاه دیزی پز سایز 32 تایی آن است که به عنوات تجهیزات پخت رستوران برای سفره خانه‌های کوچک و متوسط مناسب است. توجه کنید زمان لازم برای پخت دیزی بین 10 الی 15 ساعت با حرارت کم و بین 8 الی 10 ساعت برای پخت با دمای بالاتر است.

  دستگاه دیزی پز 64 تایی

  سایز متوسط فر دیزی پز، سایز 64 تایی آن است. اگر تعداد مشتریان برای دیزی سنگی در رستوران شما بیشتر از 40 نفر در روز است، بهتر است که سایز 64 تایی آن را خریداری کنید و با توجه به نیاز خود از ظرفیت آن استفاده نمایید.

  دستگاه دیزی پز 96 تایی

  سایز 96 تایی فر دیزی پز را می‌توان شروع سایز بزرگ این دستگاه دانست. سایز بزرگتر این دستگاه اعم از 100 تایی و 120 تایی نیز در بازار موجود است.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟