× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
فر چند منظوره

فر پخت چند منظوره

یکی از محبوب ترین انواع نان ها در میان مردم کشورمان، نان فانتزی است که با استفاده از فر طبقاتی چند منظوره تهیه و پخته می شود. به طور کلی به نان هایی که بعد از پخت حجم دار می شوند و یا پف می کنند را نان فانتزی را حجیم می گویند. برای پخت این مدل نان ها باید از سیستم متفاوتی نسبت به تنور های سنتی استفاده کرد که فر طبقاتی چند منظوره این سیستم را در اختیار ما قرار می دهد.

از این رو نام این مدل را فر طبقاتی چند منظوره گذاشته اند که از آن می توان هم جهت پخت نان های مختلف حجمی و برای پخت انواع شیرینی استفاده کرد. با توجه به طبقاتی بودن فر طبقاتی چند منظوره که سیستم گرمایشی هر طبقه مجزا از طبقه دیگر است و به صورت جداگانه می توان از آن استفاده کرد، بنابراین به صورت همزمان می توان انواع نان را در آن پخت.

فر چند منظوره برقی

همانطور که از عنوان آن پیدا است این مدل از فر طبقاتی چند منظوره که با نام فر پخت چند منظوره نیمه صنعتی (کارگاهی) نیز شناخته می شود، با انرژی برق کار می کند و به وسیله صفحه دیجیتال آن دما و شرایط آن قابل تنظیم است.

فر چند منظوره گازی

این مدل از فر پخت چند منظوره نیمه صنعتی (کارگاهی) با گاز کار می کند و انرژی مورد نظر خود جهت تامین حرارت لازم را به وسیله تبدیل گاز شهری و یا گاز مایع ( کپسولی) به دست می آورد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان

درخواست مشاوره