خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه روغن گیری مدل ag-13
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 انواع دستگاه های «روغن گیری» در سایز ها و ظرفیت های مختلف از 5 کیلو گرم در ساعت ورودی دانه به بالا ... ساخته میشوند .   دستگاه روغن گیری مناسب برای انواع دانه های روغنی از جمله : کنجد – سیاهدانه – خشخاش – فندوق – بادام – گردو و…می باشد .  دستگاه روغن گیری به صورت خانگی ، کارگاهی و فروشگاهی استفاده میشود. دستگاه روغنگیری و روغن کشی به صورت پرس سرد و با کیفیت بالا در انواع مختلف با کارایی های متفاوت موجود می باشد .   دستگاه روغن گیری با بالاترین اصول طراحی مهندسی ساخته شده اند و از نظر استاندارد ایمنی و فنی در رده ی بالایی قرار دارند و توانایی بالایی در گرفتن دانه های روغنی مانند روغن کنجد، ذرت، روغن بادام، فندوق و … دارد.

دستگاه روغن گیری مدل AG12
۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن گیری از انواع دانه های روغنی برند AG از نوع پرس سرد و با کیفیت بالایی بوده که قابلیت استفاده در مغازه و کارگاه را دارد . ظرفیت واقعی دستگاه روغن گیری 15 کیلو روغن در ساعت است. این دستگاه ، روغنگیری را بدون هیچ صدایی انجام می دهد. دستگاه روغن گیری AG12  مناسب برای روغن گیری انواع دانه های روغنی مانند کنجد ، سیاهدانه ، خشخاش ، فندق ، بادام و گردو می باشد .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه روغن گیری مدل AG08
۸,۱۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این مدل دستگاه های روغن گیری قابلیت روغن گیری از انواع دانه های روغنی را دارند. روش روغن گیری دستگاه AG08 به صورت پرس سرد است. قابلیت استفاده در مغازه و منزل و کارگاه را دارد. قدرت موتوراین دستگاه روغن گیری 1500 وات و ظرفیت آن 5 کیلو در ساعت می باشد.

دستگاه کره گیر بادام زمینی
۱۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ارده ساز – کره بادام زمینی (چند کاره) : این دستگاه های ارده ساز و کره بادام زمینی قابلیت میکس با انواع طعم ها از جمله کاکائو و شیره انگور و.. ، قابلیت تولید شیر سویا و شیر بادام و قابلیت گرفتن انواع کره ها را دارند. مزیت دستگاه کره گیر بادام زمینی قابلیت میکس و قابلیت شستشو می باشد. دستگاه تولید ارده و کره بادام زمینی هیچ لرد و کنجاله ای ندارد.بنابراین محصول تولیدی که دارید، سود خیلی بیشتری از دیگر محصولات غذایی دارد . از هر 45 کیلو کنجد میتوان 45 کیلو ارده تولید کرد. در هر ساعت میتوان 40 کیلو واقعی ارده تولید کرد. محصول قابل فروش به تمامی سنین است . به دلیل کم چرب بودن این ماده و داشتن پروتئین فراوانی که کره بادام زمینی دارد  میتوان به باشگاه های بدنسازی عرضه کرد . کره ی بادام زمینی و یا ارده را میتوان به رستوران هایی که غذا های لبنانی و غذا های عربی تولید میکنند به فروش رساند . کره بادام زمینی و ارده را میتوان با طعم هایی مانند کاکائو طعم دار کرد و به مدارس به فروش رساند. 

دستگاه ارده ساز و کره بادام زمینی
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ارده ساز و کره بادام زمینی مناسب برای مغازه و کارگاه می باشد قابلیت این دستگاه تولید انواع کره آجیل , تولید کره بادام زمینی , کره فندوق , تولید کره با طعم های مختلف , کره بادام زمینی به همراه پسته , تولید کره بادام زمینی همراه با شیره ی انگور و..است . دستگاه ارده ساز قابلیت گرفتن ارده با قابلیت تنطیم زبری و نرمی, تولید ارده با ظعم های مختلف ,ارده کاکائویی و غیره را دارا می باشد. مزیت این دستگاه قابلیت میکس و شستشو می باشد از هر 45 کیلو کنجد میتوان 45 کیلو ارده تولید کرد . با دستگاه ارده ساز و کره بادام زمینی در هر ساعت میتوان 40 کیلو ارده تولید کرد.

دستگاه روغن گیری ag07
۶,۱۹۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغنگیری - روغن کشیAG07 دارای تنظیم درجه حرارت می باشد. دستگاه روغن گیر انواع دانه های روغنی : کنجد - سیاهدانه - شاهدانه - بادام . فندوق . گردو ظرفیت ورودی این دستگاه روغن گیری 5 کیلو در ساعت است . دستگاه روغن گیری از جنس استیل ضد زنگ 304/316 است توان دستگاه روغن گیری 750 وات می باشد .

دستگاه ارده ساز و کره گیر بادام زمینی
۳,۰۰۰,۰۰۰-۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ارده ساز و کره گیر بادام زمینی قابلیت کره گیری از بادام زمینی , نارگیل , پسته , بادام و فندق و.. را دارد. ویژ گی ها : ظرفیت دستگاه : 15 کیلوگرم در ساعت وزن دستگاه : 30 کیلوگرم ابعاد دستگاه : 60*26*26 سانتی متر

دستگاه تولید ارده و کره ی بادام زمینی
۳,۰۰۰,۰۰۰-۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید ارده و کره ی بادام زمینی مناسب برای تهیه ی ارده , کره بادام زمینی , کره ی پسته , کره ی نارگیل ,کره ی فندوق و... است 

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه روغن گیری DK60
۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روغن گیری DK60 با ظرفیت روغن گیری 20 کیلو دانه ورودی در ساعت و قابلیت روغنگیری از انواع دانه های روغنی طراحی و ساخته شده است.پوشش تمام استیل , کارکرد بی صدا , موتور و گیربکس بسیار قدرتمند و بهره گیری از سیستم هوشمند خاموش کننده اتوماتیک از ویژگی های این دستگاه می باشد.دستگاه پرس 60 با قابلیت کار مداوم و شبانه روزی و ظرفیت تولید بالا جهت کارخانه ای گزینه ی بسیار مناسبی است

دستگاه کره گیر کوچک
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کره گیر کوچک با قابلیت های بالا جهت کره گیری از دانه هایی نظیر : بادام زمینی , پسته , فندوق و گردو طراحی و ساخته شده است. طراحی زیبا, کارکرد بی صدا و ساخت قطعات سیلندر از استیل 304 و همچنین تیغه های آسیاب از استیل سخت ساخته شده است

دستگاه روغن گیری

با توجه به خواص دانه های روغنی به منظور مصارف غذایی و چه به لحاظ بهداشتی و فراتر از آن روند رو به افزایش این نیاز در جوامع ،روغن گیری و کاربرد انواع دستگاه روغن گیری بسیار رشد داشته است. در صنایع از دو روش برای استخراج روغن از دانه های چرب استفاده می شود. روش اول استفاده از دستگاه روغن گیری پرس سرد و روش بعدی دستگاه روغن گیری پرس گرم است.

دستگاه روغن گیری, روغن گیری, دستگاه پرس سرد, دستگاه روغن گیر, روغن گیر

کاربرد دستگاه روغن گیری پرس سرد برای روغن گیری از انواع دانه های روغنی نظیر سیاه دانه، کنجد ، مغز بادام درختی و بادام زمینی و … میباشد. دقت کنید که ظرفیت دستگاه روغن گیری به نوع دانه روغنی بستگی دارد و تغییر میکند.

در دستگاه روغن گیری پرس سرد پس از اینکه دانه ها شسته و قابل استفاده گردید، با ریختن آنها در قیف و عبور از قسمت اکسترودر دستگاه روغن گیریپرس سرد، روغن دانه ها گرفته شده و تفاله های آن (کنجاله) باقی مانده به صورت مدادی باقی میمانند که میتوان از آنها برای مصرف خوراک دام استفاده کرد. روغن آماده شده توسط دستگاه روغن گیری پرس سرد را میتوان به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک پرکن داخل بطری ریخت.

 

نحوه کار دستگاه روغن گیری پرس گرم به این صورت است که دانه ها از سیلوی اصلی توسط انتقال دهنده ها به سیلوی دیگری منتقل می شوند و از آنجا توسط نقاله ها به دستگاه الک یا دستگاه بوجاری منتقل می شوند این فرایند بر اساس نوع دانه میتواند متفاوت باشد. سپس دانه ها وارد دستگاه آسیاب و خرد می شوند. دانه های خرد شده وارد دستگاه کوکر یا پخت می شوند.

در این بخش از دستگاه روغن گیری پرس گرم دانه ها با دمایی بالای 100 درجه حرارت دیده و پخته می شوند و آماده روغن گیری میگردند. سپس دانه ها از کوکر وارد دستگاه اسکرو پرس شده که در این بخش از دستگاه روغن گیری ، روغن دانه خارج می شود.

دستگاه روغن گیری, روغن گیری ,دستگاه پرس سرد, دستگاه روغن گیر, روغن گیر

روغن به وجود آمده از دستگاه کوکر وارد لردگیر شده و سپس وارد فیلتر پرس می شود. در این قسمت کوچکترین ذرات و لردهای روغن گرفته می شود. در گام بعدی پس از پرس شدن توسط دستگاه روغن گیری به کنجاله تبدیل می شوند. دانه های خارج شده از دستگاه روغن گیری حدود 15 تا 20 درصد روغن دارند. این مقدار باقی مانده توسط روش های شیمیایی استخراج می شود.

شهر تامین کننده