فیلتر و دسته بندی‌ها
دستگاه تیغ زن زیتون
دستگاه تیغ زن زیتون

حداقل سفارش: 1 عدد

ناموجود
دستگاه تیغ زن زیتون

حداقل سفارش: 1 عدد

ناموجود
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه تیغ زن ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه تیغ زن می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه تیغ زن

معرفی دستگاه تیغ زن

دستگاه تیغ زن برای تیغ زدن و بریدن انواع میوه ها و مواد پروتئینی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تیغ زن در کارخانه های تولیدی صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و برای بریدن و شکسته کردن انواع میوه و یا مواد گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول دستگاه تیغ زن دارای مدل های مختلفی است و در کارخانه های مختلف از مدل های متفاوت این دستگاه ها استفاده می شود.

انواع دستگاه تیغ زن

در ادامه در خصوص انواع دستگاه تیغ زن و کاربردهای آن ها توضیح خواهیم داد.

دستگاه تیغ زن میوه.

از این نوع از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی در کارخانه های تولیدی مواد غذایی استفاده می شود. معمولا دستگاه تیغ زن میوه را می توان به راحتی برنامه ریزی کرد تا چه میزان شکاف و یا شکستگی را در میوه ایجاد کند و به همین دلیل می توان از این دستگاه ها برای میوه های مختلفی استفاده کرد. دستگاه تیغ زن میوه می تواند به راحتی زیتون ها را شکسته و برای دیگر مراحل فرآوری آماده کند. از دیگر استفاده های این دستگاه ها نیز می توان به ایجاد شکاف در خیار برای تولید خیارشور اشاره کرد.

دستگاه تیغ زن ماهی و دیگر محصولات دامی و گوشتی.

دیگر مدل دستگاه تیغ زن موجود در بازار برای محصولات گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماشین آلات صنایع غذایی که با نام اره نیز شناخته می شوند، می توانند ماهی و دیگر محصولات پروتئینی را بریده و ریز کنند تا برای استفاده در کنسرو ها و دیگر مواد خوراکی آماده شوند. برخی مدل های قدرتمند تر دستگاه تیغ زن می توانند استخوان های و بخش های ماهیچه ای و بسیار سفت حیوانات را نیز تقسیم کنند و بدین ترتیب کاربرد های بسیار زیادی در صنایع غذایی دارند.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز