× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
اره ماهی بر , تیغ زن
۹,۰۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

ویژگی های اره ماهی بر : دستگاه اره ماهی بر جهت برش و قطعه قطعه کردن ماهی کاربرد دارد. اولین مرحله در تولید کنسرو ماهی ، بریدن قسمت هایی همچون سر و باله های ماهی می باشد ، این کار توسط دستگاهی بنام اره ماهی بر صورت می گیرد . دستگاه اره ماهی بر با استفاده از نوار اره بر مخصوصی که دارد امکان برش دادن ماهی هایی همچون گیدر ، هور ، زرده را فراهم می کند .

دستگاه تیغ زن زیتون , تیغ زن
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه تیغ زن زیتون با تیغه های مخصوص زیتون را به حالت شکسته در می آورد که بسیار سریعتر و دقیقتر از روش سنتی شکستن زیتون این کار را انجام می دهد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
تیغ زن

معرفی دستگاه تیغ زن

دستگاه تیغ زن برای تیغ زدن و بریدن انواع میوه ها و مواد پروتئینی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تیغ زن در کارخانه های تولیدی صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و برای بریدن و شکسته کردن انواع میوه و یا مواد گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول دستگاه تیغ زن دارای مدل های مختلفی است و در کارخانه های مختلف از مدل های متفاوت این دستگاه ها استفاده می شود.

انواع دستگاه تیغ زن

در ادامه در خصوص انواع دستگاه تیغ زن و کاربردهای آن ها توضیح خواهیم داد.

دستگاه تیغ زن میوه.

از این نوع از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی در کارخانه های تولیدی مواد غذایی استفاده می شود. معمولا دستگاه تیغ زن میوه را می توان به راحتی برنامه ریزی کرد تا چه میزان شکاف و یا شکستگی را در میوه ایجاد کند و به همین دلیل می توان از این دستگاه ها برای میوه های مختلفی استفاده کرد. دستگاه تیغ زن میوه می تواند به راحتی زیتون ها را شکسته و برای دیگر مراحل فرآوری آماده کند. از دیگر استفاده های این دستگاه ها نیز می توان به ایجاد شکاف در خیار برای تولید خیارشور اشاره کرد.

دستگاه تیغ زن ماهی و دیگر محصولات دامی و گوشتی.

دیگر مدل دستگاه تیغ زن موجود در بازار برای محصولات گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماشین آلات صنایع غذایی که با نام اره نیز شناخته می شوند، می توانند ماهی و دیگر محصولات پروتئینی را بریده و ریز کنند تا برای استفاده در کنسرو ها و دیگر مواد خوراکی آماده شوند. برخی مدل های قدرتمند تر دستگاه تیغ زن می توانند استخوان های و بخش های ماهیچه ای و بسیار سفت حیوانات را نیز تقسیم کنند و بدین ترتیب کاربرد های بسیار زیادی در صنایع غذایی دارند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل