× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
تیغ زن

معرفی دستگاه تیغ زن

دستگاه تیغ زن برای تیغ زدن و بریدن انواع میوه ها و مواد پروتئینی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تیغ زن در کارخانه های تولیدی صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و برای بریدن و شکسته کردن انواع میوه و یا مواد گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول دستگاه تیغ زن دارای مدل های مختلفی است و در کارخانه های مختلف از مدل های متفاوت این دستگاه ها استفاده می شود.

انواع دستگاه تیغ زن

در ادامه در خصوص انواع دستگاه تیغ زن و کاربردهای آن ها توضیح خواهیم داد.

دستگاه تیغ زن میوه.

از این نوع از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی در کارخانه های تولیدی مواد غذایی استفاده می شود. معمولا دستگاه تیغ زن میوه را می توان به راحتی برنامه ریزی کرد تا چه میزان شکاف و یا شکستگی را در میوه ایجاد کند و به همین دلیل می توان از این دستگاه ها برای میوه های مختلفی استفاده کرد. دستگاه تیغ زن میوه می تواند به راحتی زیتون ها را شکسته و برای دیگر مراحل فرآوری آماده کند. از دیگر استفاده های این دستگاه ها نیز می توان به ایجاد شکاف در خیار برای تولید خیارشور اشاره کرد.

دستگاه تیغ زن ماهی و دیگر محصولات دامی و گوشتی.

دیگر مدل دستگاه تیغ زن موجود در بازار برای محصولات گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماشین آلات صنایع غذایی که با نام اره نیز شناخته می شوند، می توانند ماهی و دیگر محصولات پروتئینی را بریده و ریز کنند تا برای استفاده در کنسرو ها و دیگر مواد خوراکی آماده شوند. برخی مدل های قدرتمند تر دستگاه تیغ زن می توانند استخوان های و بخش های ماهیچه ای و بسیار سفت حیوانات را نیز تقسیم کنند و بدین ترتیب کاربرد های بسیار زیادی در صنایع غذایی دارند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .