در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
میز سالاد بار

میز سالاد رستوران

تمام مراکز و رستوران هایی که انتخاب قسمتی از دورچین غذا و یا حتی انتخاب غذا اصلی را بر عهده مشتری می گذارند، باید از تجهیزات سرو استفاده کنند که به صورت کاملا بهداشتی، اجازه برداشتن مواد غذایی دلخواه، توسط مشتری را بدهد. چیدن غذاها به صورت منظم و اصولی کنار هم که موجبات برداشتن راحت آن را نیز فراهم کند تنها با استفاده از میز سالاد بار امکان پذیر است. میز سالاد بار از تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است با توجه به نیازهای متفاوتی که در مجموعه‌های مختلف وجود دارد، انواع متنوعی دارد.
ممکن است در ابتدا با شنیدن نام سالاد بار این فکر به ذهن شما برسد که از این میز تنها برای سرو سالاد و یا غذا های سرد استفاده می شود، اما اینطور نیست. میز سالاد بار از نظر دمایی که که تولید می کند نیز انواع مختلفی در تجهیزات فست فود و رستوران دارد. برای سرو غذاهایی که نیاز است با دمای بالا سرو شود می توان از نمونه سالاد بار گرم استفاده کرد. برای سرو غذا های از سرد یا با دمای محیط از مدل سالاد بار سرد استفاده نمود. برای غذاهایی که باید دمایی پایین تر داشته باشند و یا یخ زده و فریزری باشد از یخچال سالاد بار استفاده کرد

میز سالاد بار یک طرفه

مشتری برای کشیدن غذا در بشقاب خود از این مدل از میز سالاد بار تنها از یک طرف آن می تواند استفاده کند و طرف دیگر در اختیار آشپزخانه و یا قسمتی دیگری از رستوران قرار دارد که راحت بتوانند مجدد غذاهایی که تمام شده است را شارژ کنند.

میز سالاد بار دو طرفه

دو طرف این مدل از میز سالاد بار در اختیار مشتری است و از هر دو سمت میز می تواند غذا در بشقاب خود بکشد. اصلی ترین ایرادی که به این مدل وارد است، آن است که شارژ آن سخت می باشد.

میز سالاد بار فول سرویس

در این مدل از میز سالاد بار، مشتری دسترسی مستقیم به غذا ها ندارد، اما با وجود شیشه شفافی که در یک سمت این میز وجود دارد، با دیدن غذا می تواند به انتخاب که از متصدی مربوطه بخواهد که آنها را برایش در بشقاب بکشد.

یخچال سالاد بار

ترکیبی از سالاد بار فول سرویس و سالاد بار یخچالی است که بیشتر در بستنی فروشی ها و آبمیوه فروشی ها کاربرد دارد که که به انتخاب مشتری طعم های مختلف بستنی را برای قرار می دهد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )