ماشین سازی محبوبمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی ماشین سازی محبوب

دستگاه های بسته بندی
عکس ماشین سازی محبوب
عکس ماشین سازی محبوب
عکس ماشین سازی محبوب
عکس ماشین سازی محبوب
عکس ماشین سازی محبوب
عکس ماشین سازی محبوب

صنایع بسته بندی محبوب دارنده گواهینامه تضمین مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 در راستای پیشبرد اهداف اقتصادی، صنعتی و خدمت گذاری به صنعت ایران عزیزمان فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع دستگاه های بسته بندی وماشین آلات در خصوص مواد غذایی ،بسته بندی وصنایع وابسته با حدود ربع قرن تجربه ،همراه باکادرمجرب وکارآزموده قابلیت اجرای طرحهای صنعتی وصنایع غذایی را از مرحله طراحی تا نصب وراه اندازی دارا میباشد .صنایع بسته بندی محبوب که باهدف ارائه خدمات فنی ومهندسی درارتباط با صنعت بسته بندی تاسیس گردیده افتخاردارد با ساخت انواع دستگاه های بسته بندی و همچنین مشاوره درطراحی کارخانه جات مربوطه، گامی درجهت خود اتکایی ایران عزیز دراین صنعت بردارد. بیشتر

شیرینگ چهار طرف دوخت تونلی
۱۴,۵۰۰,۰۰۰-۲۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بسته بندی شیرینک پک با چهار ظرف دوخت جهت بسته بندی کالاهایی که حالت واترپروف در انها اهمیت دارد و بسته بندی باید کاملا بسته باشد بکار می رود مانند بسته بندی گز , پولکی , نبات , انواع قطعات کوچک و جعبه های کوچک اسباب بازی .در نحوه ی عملکرد  نوع بسته بندی به گونه ای می باشد که چهار طرف بسته بندی دوخت کامل دارد .طول و عرض و ارتفاع دستگاه براساس نوع محصول قابل طراحی می باشد . دستگاه دارای موتور گیربکس دور متغیر به همراه اینورتر می باشد . کنترل دور نوار نقاله و طراحی بهینه المنت ها باعث کاهش مصرف انرژی و قابلیت شیرینک مناسب با انواع ضخامت پلاستیک گردیده است. ابین دوخت،  Lشکل می باشد. قابلیت تولید دستگاه در دو رنج فول اتوماتیک و اتوماتیک بر حسب سفارش وجود دارد. مزیت عملیاتی : استفاده از فیلم شیرینک علاوه بر پلاستیک شیرینک در این دستگاه حائز اهمیت می باشد. 

دستگاه شیرینگ تمام اتوماتیک
۲۲,۰۰۰,۰۰۰-۳۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شیرینک پک اتوماتیک دارای جک جلوبرنده و رول باز کن اتوماتیک بوه و جهت بسته بندی کالاها به صورت پالت دار و بدون پالت بکار می رود. مانند شیرینک کتاب , شیرینک پشم سنگ, شیرینک لوله و اتصالات , شیرینک روغن , شیرینک آب اسید , شیرینک شیر خشک, شیرینک مواد غدایی با کارتن و بدون کارتن. شیرینک پک در دو مدل برقی و گازی قابل ارائه می باشد که با توجه به بهینه سازی مصرف انرژی شیرینک برقی اقتصادی تر می باشد .     برای مشخصات اضافی این دستگاه میتوانیم موارد روبرو را مثال بزنیم: در نحوه ی عملکرد نوع بسته بندی به گونه ای می باشد که ظرفین بسته حالت دستیگره دارد و باعث سهولت در حل ئ نقل می گردد.طول و عرض و ارتفاع دستگاه بر اساس نوع محصول قابل ظراحی می باشد .دستگاه دارای موتور گیربکس دور متغیر به همراه اینورتر می باشد. کنترل دور نوار نقاله و ظراحی بهینه المنت ها باعث کاهش مصرف انرژی و قابلیت شیرینک مناسب با انواع ضخامت پلاستیک گردیده است. مزیت عملیاتی این دستگاه بهینه سازی مصرف انرزی در دستگاه به گونه ای می باشد که از این نظر این دستگاه را ممتاز ساخته است.  

دستگاه شیرینک لیبل غلاف زن
۸,۵۰۰,۰۰۰-۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شیرینگ لیبل یا همان شیرینک استرچ برای شیرینگ نمودن لیبل و غلاف درب بطری،به جای لیبلهای چسبی به کار می رود که ضمن دادن حالت پلمپ به محصول از نظر زیبایی و قیمت هزینه تمام شده را کاهش می دهد که این مزیت اصلی شیرینگ لیبل می باشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل