دستگاه آسیاب مواد سخت و نرم مدل ۲۴۰۰

کد محصول: VN-10484کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
3,400,000تومان
درخواست آخرین قیمتتماس
مدل دستگاه 2400
قدرت موتور 800 وات
توانایی بازده 15 کیلوگرم
آلیاژ استیل آلومینیوم مقاوم
تعداد خروجی 2 خروجی 2 طرفه
وزن دستگاه 6 کیلوگرم
ابعاد دستگاه 23*40 سانتیمتر
متعلقات چهار پایه و کیسه مخصوص ، سه نوع مختلف کیسه فلزی ، آچار ،توری ، میله باز و بسته کردن تیغ ، دو نوع تیغه و یک عدد سی دی راهنما

توضیحات دستگاه آسیاب مواد سخت و نرم مدل ۲۴۰۰

آسیاب مدل ۲۴۰۰ میتواند همه نوع مواد سخت و نرم ، ریز و درشت از هل و نشاسته گرفته تا لیمو خشک و سنگ نمک را آسیاب کند و از آن در خانه ، عطاری ها ، رستوران ها ، قنادی ها ، آزمایشگاه ها ، دامداری ، مرغ داری ، کارگاه های بسته بندی و غیره استفاده نمود.در واقع از آسیاب مدل ۲۴۰۰ جهت آسیاب مواد سخت و نرم خاص مکانهای کوچک استفاده میشود.
قدرت موتور این مدل دو هزار دور در دقیقه بوده و برای ماندگاری و افزایش بازدهی بیشتر این دستگاه ، بر روی موتورش فن خنک کننده طراحی و تعبیه شده است.
آسیاب صنعتی مدل 2400 دوبل نسبت به مدل تک خروجی ، دارای خروجی دو طرفه بوده که باعث میشه خروجی بیشتری دریافت کرد که این یعنی صرفه جویی بهینه در زمان.جنس بدنه آسیاب ، از استیل و آلومینیم مقاوم بوده و دارای تیغه ای از جنس استیل می باشد.برای اینکه بتوان مواد مورد نظر را به هر مقداری آسیاب کرد ، آسیاب صنعتی مدل 2400 دارای چند نوع مختلف توری فلزی می باشد .این آسیاب عین حجم کمی که دارد ، میتواند بدون ایجاد کوچکترین گرد و غباری آسیاب کرده و مواد آسیاب شده را قبل از اینکه داغ شوند ، از دستگاه خارج سازد .
مدل 2400 آسیاب صنعتی دارای ورود مجزا و خروجی مجزا بوده و دارای وزن شش کیلوگرم و ابعادی معادل چهل در بیست و سه سانتی متر است ، ضمن اینکه بازدهی دستگاه بیست کیلو گرم در طی روز می باشد. .
متعلقات همراه این دستگاه عبارت اند از : چهار پایه و کیسه مخصوص ، سه نوع مختلف کیسه فلزی ، آچار مخصوص برای تعویض توری ، میله باز و بسته کردن تیغ ، دو نوع تیغه و یک عدد سی دی راهنما استفاده از آسیاب صنعتی مدل 2400
آسیاب مدل ۲۴۰۰ شامل شش ماه گارانتی می باشد.


آسیاب مدل ۲۴۰۰ جهت آسیاب مواد سخت و نرم خاص مکانهای کوچک استفاده میشود.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .