ناموجود

دستگاه عرق گیری لوله بلند دو جداره عرق سرد کن دار 170 لیتری

کد محصول: VN-11042کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
3,250,000تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
مدل دستگاه لوله بلند دو جداره عرق سرد کن دار
نوع دستگاهخانگی
جنس دستگاهاستیل ۳۰۴ ضد زنگ
ظرفیت170 لیتر
ورق ورق 0/5
نقطه جوش محصول از لوله بلند ورق درون پرس گشته و جوش نقطه ندارد
نوع جوش استفاده شده بدون جوش سرب و قلع
نوع واشر سیلیکن مواد غذایی آلمانی
سیستم گرمایشی گازی
سیستم خنک کنندگی آب یا یخ
جنس مخزن دستگاهآلومینیوم و نوع سفارشی استیل یا مسی

توضیحات دستگاه عرق گیری لوله بلند دو جداره عرق سرد کن دار 170 لیتری

دستگاه عرق گیری لوله بلند دو جداره 10 لیتری دستگاهی خانگی است و با استفاده از آن میتوان همه نوع عرقیجات از جمله عرق نعنا، عرق پونه،عرق کاسنی،عرق شوید،عرق بهار نارنج،عرق خار شتر،عرق شبدر،عرق یونجه ،عرق یونجه،عرق گل گاو زبان،عرق بادرنجبویه،عرق خارخاسک و ده ها عرق و گلاب بسیار خالص و طبیعی تهیه کرد.عرق به دست آمده از این دستگاه عرق سرد است.دستگاه بدون جوش سرب و قلع می باشد و با دستگاه سی ان سی استیل به هم دوخته یا ذوب شده است.عرق و گلاب سمی و سرطان زا نمیشود.هیچگونه بویی و بخاری از دستگاه عرق گیر و تقطیر خارج نمیشود.ظرفیت این دستگاه عرق گیر 170 لیتر می باشد.
نوع لوله بلند دو جداره عرق سرد کن دار بهترین نوع دستگاه عرق گیری یا گلابگیری می باشد به دلیل اینکه ورودی آب از قسمت انتهایی لوله تقطیر وارد شده و از بالای دستگاه تقطیر آب گرم شده خارج میشود و پرتی بخار را نیز تبدیل به عرق مینماید و بازده ای کار گلاب گیری یا عرقگیری را بالا می برد و دیگر اینکه چون لوله تقطیر و ارتفاع کندانسور دستگاه عرق گیری بلند می باشد،املاح سنگین تر از بخار آب است و وارد عرقیجات نمیگردد و عرق بسیار شفاف و خوش طعم از دستگاه تقطیر خارج میشود.دستگاه عرق گیری دارای بازدهی بیشتر به دلیل بلند بودن لوله تقطیر و ورودی آب سرد از انتهای لوله و خروجی آب گرم دستگاه عرق کشی از بالا می باشد چون آب گرم سبک است و روی آب سرد جمع و از بالا تخلیه می شود.
دستگاه عرق گیری دارای بازده ای بالا می باشد.

امیرحسین۲ فروردین ۱۳۹۹پاسخ

سلام . تو این دستگاه هر ساعت چقدر عرق نعناع تولید میکنه و مصرف گاز در هر ساعت چند متر مکعب است و در این دستگاه چقدر نعناع برای تولید 1 لیتر عرق ان نیاز است . پاسخ شما نشانه پشتیبانی از مشتریان است. با تشکر

ویترین نت۶ فروردین ۱۳۹۹

سلام دوست عزیز، تقریبا 1 ساعت زمان برای تولید عرق نعنا نیاز هست. مخزن دستگاه 170 لیتر ظرفیت داره که باید نصف مخزن رو از آب و نصف دیگر رو از گیاه مورد نظر پر کنید. هر 10 لیتر یا 10 کیلوگرم محصول ورودی، 700 سی‌سی خروجی میده. 

حسین آزاد۱۴ دی ۱۳۹۸پاسخ

سلام، اندازه ی دستگاه 170لیتری چند در چند است؟

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .