ناموجود

دستگاه آسیاب عطاری و خانگی

کد محصول: VN-4279کد محصول ویترین نت
4,000,000-6,000,000 تومان
زمان ارسال: 2 الی 5 روز کاری
اطلاع از موجود شدن کالا
نام دستگاهدستگاه آسیاب عطاری و خانگی oilset
قابلیت چرخشچرخش مفصلی جهت تخلیه ی آسان
جنس دستگاهقطعات تمام استیل و کیفیت بالا
ویژگی خاصتایمر و تنظیمات دیجیتال

توضیحات دستگاه آسیاب عطاری و خانگی

دستگاه آسیاب عطاری و خانگی قابلیت چرخش مفصلی جهت تخلیه ی آسان را دارد.این قابلیت موجب راحتی کاربر و تمیزی اطراف آسیاب میگردد. پایه ی آسیاب روی میز ثابت است و مخزن مواد آسیاب شده واژگون میشود.
کیفیت بالا و قطعات تمام استیل :قطعات باکیفیت و کم کیفیت تا چند برابر عمر دستگاه را تحت تاثیر قرار میدهند. البته هزینه ها هم بالا میرود ولی به نظر ما ارزشش را دارد.
تایمر و تنظیمات دیجیتال :کنترل آسیاب اویلست دیجیتال است و میتوانید زمان کارکرد را تعریف نمائید. ضمنا تنظیمات دیجیتال در حضور مشتری جلوه ی خوبی دارد.
آسیاب بهینه برای کاربردهای ایرانی :ادویه جات و مواد موردنیاز در کاربردهای ایرانی آسیاب ، با جاهای دیگر متفاوت است. مثلا هسته خرما یا زردچوبه در آسیاب های ما قابل اجراست.
تیم تحقیقات بازار OilSet در حدود شش ماه آسیاب های مختلف را بررسی نمود و کلی هزینه برای بخش مالی OilSet ایجاد کرد. اما نهایتا پس از محاسبه و مقایسه ی معایب و محاسن آسیاب های عطاری موجود در بازارهای داخلی و خارجی، بهترین آسیاب را پیشنهاد مینماید تحقیقات فنی و کاربردی هزینه و زمان را تلف میکند و معمولا برای مصرف کنند به صرفه نیست.

دستگاه آسیاب عطاری و خانگی قابلیت چرخش مفصلی جهت تخلیه ی آسان را دارد
 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان