× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دیسک 36 پره 24 اینچ سنگین - DMC DR36
۳۲,۴۰۰,۰۰۰-۳۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دیسک 36 پره 24 اینچ سنگین بر روی یک شاسی از جنس پروفیل فولادی با ابعاد 8*100*150 سوار بوده و به وسیله دو عدد چرخ خاوری با استفاده از سیستم هیدرولیکی جا به جا می شود.  به ازای هر یاتاقان دوعدد رولبرینگ ژاپنی و دو کاسه نمد تعبیه شده است. جنس پره ها نیز ماندد شاسی از فولاد ضد سایش و ساخته شده توسط معتبرترین شرکت های اروپایی و برزیلی است. سیستم مالبند نصب شده بر روی دیسک 36 پره قابلیت جا به جایی عرضی و تغییر زاویه محور طولی دیسک نسبت به محور تراکتور را دارد.

دیسک تاندوم ۲۸ پره مدل SS 28_20
۲۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد دستگاه دیسک تاندوم ۲۸ پره مدل SS 28_20 برای نرم کردن کلوخ های زمین کشاورزی و آماده سازی بسترخاک برای کشت محصولات کشاورزی و باغی است. عرض دستگاه و شاسی مستحکم این دیسک را برای خاک ورزی ثانویه گزینه ای مناسب می کند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دیسک تاندوم ۳۲ پره مدل SS 32 _22
۴۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دیسک تاندوم ۳۶ پره کاملا مناسب خاک ورزی ثانویه است و به دلیل شاسی محکم و یکپارچه ای که دارد باعث ایجاد سطح یکنواخت می شود. این نوع از دیسک ها به دلیل وزن بالای خود با توجه به شرایط خاک و رطوبت آن گاهی اوقات برای خاک ورزی اولیه نیز استفاده می شوند.

دیسک آفست ۲۸ پره مدل SES 28_24
۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دیسک آفست ۲۸ پره برای آماده سازی و بسترسازی خاک زمین زراعی استفاده می شود. نفوذ هوا در خاک با استفاده از این دستگاه زیاد می شود که نتیجه آن ذخیره انرژی در خاک است. دیسک آفین ۲۸ پره مناسب ترین دستگاه برای از بین بردن کلوخ ها و هموار کردن زمین زراعی است.

دیسک آفست کششی
۶۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دیسک آفست کششی دارای خصوصیات زیر می باشد : -  دیسک آفست کششی قابلیت نفوذ هوا در خاک جهت ذخیره انرژی در خاک را دارا می باشد. - جهت هموار نمودن زمین مورد استفاه قرار میگیرد. - دیسک آفست کششی خاک برای کشت آماده می کند. - نابود کردن کلوخ ها و حاصل خیز کردن زمین را باعث می شود. - دیسک را بصورت آفست تنظیم میگند. - حمل و نقل جابجایی به کمک جک هیدرولیکی در دیسک آفست کششی انجام میشود. - دستگاه دارای قابلیت تنظیم عمق شخم توسط چرخها و جک هیدرولیکی می باشد.

ماشین کشاورزی دیسک
۴,۲۰۰-۶,۳۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین کشاورزی دیسک در تعداد 18 ، 20 ،22 ، 24 ، 26 و 28  در خط تولیدات شرکت رئوس ساخته میشود. فلز استفاده شده در این دستگاه ، پروفیل 100x200x7mm است. دستگاه کشاورزی دیسک دارای سیلند های هیدرولیکی می باشد که برای جهت دهی قطر استاندارد مورد استفاده قرار میگیرد. قدرت ماشین کشاورزی دیسک بسته به تعداد شاسی ها از 60 اسب بخار شروع شده و تا 170 ادامه دارد. وزن دستگاه از 1000 تا 1800 کیلوگرم می باشد. لازم به ذکر است قیمت به دلار می باشد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل