× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
سردخانه ثابت , سردخانه
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های سردخانه ثابت : سردخانه ثابت دارای درهای لولایی و ریلی می باشد. کمپرسور این دستگاه 7 اسب بخار قدرت دارد. همچنین این محصول دارای 3 سال خدمات پس از فروش و 1 سال گارانتی می باشد.  

سردخانه مواد غذایی و پروتئینی , سردخانه
۳۷,۵۰۰,۰۰۰-۲۰۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سردخانه مواد غذایی پروتئینی : مواد پروتئینی با توجه به مصرف بالا و مداومی که دارند نیازمند توجه خاص جهت نگهداری هستند. در صورتی که شرایط نگهداری مواد پروتئینی به‌درستی فراهم شود علاوه بر اطمینان از سلامت و بهداشت محصول، کیفیت ظاهری و عمر آنها نیز افزایش می‌یابد. سردخانه گوشت و پروتئین : مواد پروتئینی شامل گوشت، مرغ ، ماهی و تخم مرغ و ... با یکدیگر متفاوت بوده و طریقه نگهداری آنها در سردخانه و حجم قابل انبار در سردخانه آنها نیز متفاوت است. دو روش عمده نگهداری مواد پروتئینی به شرح زیر است: - نگهداری به صورت سرد در سردخانه بالای صفر - نگهداری به صورت یخ زده در سردخانه زیر صفر پیش سرد کن گوشت تازه : سرد کردن و یا کاهش دمای لاشه‌های گرم را باید هر چه زودتر بعد از پوست کنی آنها در مرحله کشتار آغاز کرد به صورتیکه در مدت ده ساعت پس از کشتار دمای عمق گوشت به کمتر از 10+ درجه سلسیوس برسد. تامین رطوبت نسبی 95-85 درصد برای جلوگیری از کاهش وزن گوشت اثر مهمی دارد. یادآوری: سرد کردن لاشه‌ها در سالن پیش سرد کن با دمای نزدیک صفر درجه سلسیوس به مدت حداقل 24 ساعت انجام می‌شود.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
سردخانه

آشنایی با سردخانه مواد غذایی

سردخانه مواد غذایی یکی از بخش های مهم کارخانه های تولیدی فعال در صنایع غذایی است. سردخانه ها در نگهداری مواد خام اولیه و همچنین برای نگهداری، حمل و نقل و حتی فروش مواد تولیدی نقش بسیار زیادی دارند.
این دسته از تجهیزات صنایع غذایی از کمپرسورهای یخچالی بزرگ و محفظه های عایق حرفه ای ساخته می شود و معمولا برای نگهداری بیشتر محصولات غذایی مناسب است.

انواع سردخانه مواد غذایی

انواع سردخانه مواد غذایی و اهمیت استفاده از آن ها به صورت زیر است:

سردخانه خنک

این نوع از سردخانه مواد غذایی برای نگهداری محصولات کشاورزی و موادی که فقط به دمای خنک معمولی و بالای صفر نیاز دارند استفاده می شود. در این سردخانه ها محصولات یخ نمی زنند و فقط به شکل خنگ نگهداری می شوند.

سردخانه زیر صفر

 

برای نگهداری برخی محصولات همانند محصولات و مواد پروتئینی گوشتی باید از سردخانه های زیر صفر استفاده کرد. این سردخانه ها باعث یخ زدن محصول و نگهداری طولانی مدت آن ها می شوند.

اهمیت استفاده از سردخانه مواد غذایی

تازه نگهداشتن محصولات

سردخانه مواد غذایی برای نگهداری مواد خام و یا مواد تولید شده است. این سردخانه ها مواد را در بهترین دمایی که به آن نیاز دارند نگهداری می کنند تا محصول در بهترین شرایط قرار گرفته و با بهترین وضعیت در اختیار مشتریان قرار گیرد.

نگهداری از حجم زیاد محصول

داشتن سردخانه برای نگهداری مواد اولیه و یا مواد تولید شده موجب می شود که در هنگام تولید و نیز هنگام فروش میزان زیادی از مواد به عنوان پس انداز در داخل سردخانه ها موجود باشد تا در صورت نیاز ناگهانی بتوان از آن ها استفاده کرد.

بالا بردن کیفیت کار

استفاده از سردخانه های پیشرفته موجب می شود هر محصول در دمای مناسب خود نگهداری شود و بدین ترتیب محصول نهایی کیفیت بسیار بالاتری در مقایسه با رقیبان داشته باشد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل