در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
ظروف بن ماری

بن ماری استیل

ظروف بن ماری یکی از تجهیزات سرو غذا در رستوران و فست فودهاست که از آن به منظور پخت و پز آرام و تدریجی مواد غذایی و یا گرم نگه داشتن آن‌ها استفاده می شود. همچنین از این ظروف به منظور تجهیزات فست فود و رستوران و برای سرو نمودن غذا بر روی تاپینگ های شکلات و بستنی در بستنی فروشی ها و کافی شاپ‌ها بهره می گیرند.

بن ماری آشپزخانه

انواع ظروف بن ماری کاربردهای زیادی به عنوان تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، رستوران ها، بستنی فروشی ها و کارگاه های شیرینی پزی دارد. از مزیت های بن ماری استیل این است که به طور یکنواخت و تدریجی مواد غذایی را گرم و یا سرد می کند و در حرارت مستقیم که موجب سوخته شدن مواد غذایی می شود، جلوگیری می کند.
بن ماری شکلات یکی دیگر از کاربردهای این تجهیزات است که از آن به منظور آب کردن و گرم کردن تدریجی شکلات استفاده میشود. گنجایش این دستگاه بسیار زیاد است و از چسبیدن مواد غذایی جلوگیری می کند.
بن ماری آشپزخانه در اندازه ها و عمق های مختلف در بازار موجود است که با توجه به نیاز افراد قابل سفارش است. به طور متوسط از عمق 5 تا 20 موجود است و بهترین جنس بدنه و درب آن از استیل است که علاوه بر ضد زنگ بودن مقاومت بسیار زیادی در برابر حرارت و ضربه دارد. بن ماری استیل دچار خط خوردگی و سوراخ شدن یا آسیب دیدگی نمی شود و برای تمامی رستوران ها، ساندویچی ها، حلیم فروشی ها، سفره خانه ها، کارخانه ها و غیره مناسب است.

بن ماری رستورانی

ظروف بن ماری رستورانی برای گرم نگه داشتن غذاهای مختلف در رستوران و فست فودها کاربرد بسیار مهمی دارد؛ همچنین از این دستگاه به منظور نگهداری دسر ها پیش از سرو کردن آن نیز استفاده می کنند. به طور کلی می توان گفت این ظروف در صنایع غذایی و رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی کاربرد بسیار زیادی دارد و جزء جدا نشدنی تمامی آشپزخانه های صنعتی محسوب می شود.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )