فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
البرز
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  هود آشپزخانه صنعتی

  هود صنعتی

  تهویه‌ی مناسب در آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها و فست‌ فودها یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد. بدین منظور، امروزه انواع هود صنعتی به عنوان ضروری‌ترین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی عمل تهویه‌ را انجام می‌دهند. در ادامه ویژگی‌ها و مشخصات فنی انواع هود آشپزخانه صنعتی را بررسی خواهیم کرد.

  هودهای صنعتی یکی از موثرترین سیستم تهویه‌ی هوای آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها و فست‌ فودها هستند. با استفاده از سیستم مکش قوی این دستگاه‌ها می‌توان بخار و دود حاصل از تهیه‌ی غذا و همچنین کلیه‌ی آلودگی‌ها را از فضای آشپزخانه دور کرد. فن یکی از مهمترین اجزای هود صنعتی است که در خارج از سیستم قرار گرفته و هوای آلوده را از طریق دهانه‌ی دستگاه و کانال به بیرون از محیط آشپزخانه منتقل می‌کند. هودهای صنعتی در ابعاد مختلف و مدل‌های گوناگون تولید می‌شوند که هر یک به شیوه‌ای خاص هوا را تهویه ‌می‌کنند. برخی از مهمترین ویژگی‌های این دستگاه‌ها عبارت است از:

  - جنس بدنه از ورق استیل ضد خش و قابل شست‌وشو
  - جنس شاسی از پروفیل آهنی یا استیل
  - قابل تولید به صورت فیلتردار و یا بدون فیلتر
  - امکان سفارش ابعاد دستگاه در سایز مورد نظر

  هود مرکزی

  هود مرکزی به دو شکل بدون فیلتر و فیلتردار قابل تهیه می‌باشد. هودهای مرکزی فیلتردار چربی گیر از قاب استیل ساخته شده‌اند و دارای توری‌هایی آلومینیومی برای جذب ذرات روغن می‌باشند. این دستگاه‌ها به سقف آشپزخانه نصب می‌شوند.

  هود دیواری

  این دستگاه در دو مدل فیلتردار و بدون فیلتر تولید و عرضه می‌شود. هود دیواری فیلتردار با فیلتر آلومینیومی قابل شست‌و‌شو سه لایه قادر است ذرت روغن را نیز به خود جذب کند. این دستگاه به دیوار نصب شده و فضای کمتری اشغال می‌کند.

  هود ساده

  هود صنعتی استیل ساده معمولا در رستوران‌های سنتی و کبابی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ها غالبا بدون فیلتر بوده و قادر است بو و حرارت حاصل از پخت غذا را به بیرون هدایت کند. هود استیل صنعتی ساده به شکل مکعبی با چراغ تونلی (ساخته شده از ورق ۸/۰) به دلیل عدم وجود فیلتر قادر به جذب چربی است.

  هود چربی گیر

  بر خلاف هود ساده دارای فیلتر قوی برای جذب ذرات چربی بوده و در تجهیزات رستوران و فست فود مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با جذب چربی آن را به سمت ریل تخلیه‌ی چربی هدایت می‌کند. هود چربی گیر به نام هود فست فودی نیز شناخته می‌شود.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟