فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه الماسی

نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
کاربرد
غذا خوری
کانتر قاشق و چنگال استیل رستورانی

حداقل سفارش: 1 عدد

16,500,000
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه طلایی

عضو ویژه طلایی

کانتر قاشق چنگال استیل

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کانتر قاشق چنگال استیل

حداقل سفارش: 1 دستگاه

7,500,000
  • تولید کننده
  • 4 سال
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان کانتر قاشق و چنگال ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان کانتر قاشق و چنگال می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

کانتر قاشق و چنگال

کانتر استیل قاشق و چنگال

کانتر قاشق و چنگال یکی از لوازم و ابزارهای کاربردی و بسیار مفید بین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است. از این وسیله در خط سلف سرویس رستوران‌ها استفاده می‌کنند و به راحتی مواد غذایی را به منظور سرو نمودن در اختیار مشتریان قرار می دهند. کانتر آشپزخانه‌های صنعتی در انواع و اقسام کانتر سرد، گرم، ساده، صندوق و کانتر ابتدای سلف در بین تجهیزات نگهداری وجود دارد. اساسی‌ترین کاربرد این وسیله این است که مواد غذایی را به راحتی در اختیار افراد قرار می‌دهد و پذیرایی را آسان می‌کند.
انواع کانتر استیل قاشق و چنگال ریل‌هایی دارد که از آن برای قرار دادن سینی و یا دیس غذا به عنوان پیشخوان استفاده می‌کنند. ابعاد و اندازه‌های این دستگاه متفاوت است و بر اساس اندازه‌ی رستوران قابل تغییر و سفارش است. این وسیله در خطوط سلف سرویس ادارات، کارخانه‌ها و رستوران‌ها کاربرد اساسی دارد. جنس بدنه و کابین کانتر قاشق و چنگال از استیل است که در مجاورت با هوا دچار زنگ زدگی نمی‌شود و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و خط خوردگی دارد.
کانتر قاشق و چنگال به عنوان یکی از ابزارهای اساسی در بخش سلف سرویس رستوران، دارای یک قسمت برای قرار دادن ظروف و یک بخش دیگر برای قرار دادن قاشق و چنگال‌های تمیز است که در ابعاد و مدل‌های گوناگون و قابل سفارش و تغییر در بازار موجود است. لازم به ذکر است که در برخی از مدل‌های کانتر استیل قاشق و چنگال، قسمت جای قاشق و چنگال به صورت لگن ثابت جوشی و در موارد دیگر به صورت بن ماری است که بر اساس نیاز و سلیقه‌ی افراد قابل تنظیم است. بعضی از مدل‌های این وسیله، در لایه های زیرین آن ام دی اف به کار برده شده است که تا حد بسیار زیادی از میزان سر و صدای آن کم می‌کند.

نکات خرید کانتر قاشق و چنگال

توجه به ابعاد و اندازه‌های کانتر قاشق و چنگال و تعداد کابین‌های آن
توجه به جنس بدنه‌ی آن که از استیل ضد زنگ و مقاوم باشد
توجه به میزان سر و صدای این وسیله در هنگام استفاده از آن
توجه به داشتن گارانتی یا خدمات پس از فروش این محصول
توجه به داشتن چرخ در قسمت زیرین آن به منظور جابجایی و حمل و نقل آسان
توجه به میزان استحکام و مقاومت آن

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز