فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

استان های تامین کننده
تهران
البرز
مشاهده قیمت
کانتر قاشق چنگال استیل
کانتر قاشق چنگال استیل
۳,۶۳۰,۰۰۰
ارسال توسط تامین کننده
مشاهده قیمت
کانتر قاشق چنگال استیل
استیل پخت / تحویل فوری در تهران
۳,۶۳۰,۰۰۰
کانتر قاشق چنگال
گروه صنعتی پارت / تحویل فوری در تهران
ناموجود
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
کانتر قاشق و چنگال

کانتر استیل قاشق و چنگال

کانتر قاشق و چنگال یکی از لوازم و ابزارهای کاربردی و بسیار مفید بین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است. از این وسیله در خط سلف سرویس رستوران‌ها استفاده می‌کنند و به راحتی مواد غذایی را به منظور سرو نمودن در اختیار مشتریان قرار می دهند. کانتر آشپزخانه‌های صنعتی در انواع و اقسام کانتر سرد، گرم، ساده، صندوق و کانتر ابتدای سلف در بین تجهیزات نگهداری وجود دارد. اساسی‌ترین کاربرد این وسیله این است که مواد غذایی را به راحتی در اختیار افراد قرار می‌دهد و پذیرایی را آسان می‌کند.
انواع کانتر استیل قاشق و چنگال ریل‌هایی دارد که از آن برای قرار دادن سینی و یا دیس غذا به عنوان پیشخوان استفاده می‌کنند. ابعاد و اندازه‌های این دستگاه متفاوت است و بر اساس اندازه‌ی رستوران قابل تغییر و سفارش است. این وسیله در خطوط سلف سرویس ادارات، کارخانه‌ها و رستوران‌ها کاربرد اساسی دارد. جنس بدنه و کابین کانتر قاشق و چنگال از استیل است که در مجاورت با هوا دچار زنگ زدگی نمی‌شود و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و خط خوردگی دارد.
کانتر قاشق و چنگال به عنوان یکی از ابزارهای اساسی در بخش سلف سرویس رستوران، دارای یک قسمت برای قرار دادن ظروف و یک بخش دیگر برای قرار دادن قاشق و چنگال‌های تمیز است که در ابعاد و مدل‌های گوناگون و قابل سفارش و تغییر در بازار موجود است. لازم به ذکر است که در برخی از مدل‌های کانتر استیل قاشق و چنگال، قسمت جای قاشق و چنگال به صورت لگن ثابت جوشی و در موارد دیگر به صورت بن ماری است که بر اساس نیاز و سلیقه‌ی افراد قابل تنظیم است. بعضی از مدل‌های این وسیله، در لایه های زیرین آن ام دی اف به کار برده شده است که تا حد بسیار زیادی از میزان سر و صدای آن کم می‌کند.

نکات خرید کانتر قاشق و چنگال

توجه به ابعاد و اندازه‌های کانتر قاشق و چنگال و تعداد کابین‌های آن
توجه به جنس بدنه‌ی آن که از استیل ضد زنگ و مقاوم باشد
توجه به میزان سر و صدای این وسیله در هنگام استفاده از آن
توجه به داشتن گارانتی یا خدمات پس از فروش این محصول
توجه به داشتن چرخ در قسمت زیرین آن به منظور جابجایی و حمل و نقل آسان
توجه به میزان استحکام و مقاومت آن

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان

درخواست مشاوره