ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
ثبت رایگان محصول
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
اسلایس جهت صیفی جات و سبزیجات
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
nmc عضو ویژه

شرکت صنعتی ابزار بسته بندی خراسان طراح و سازنده انواع ماشین آلات اسلایسر و خرد کن سبزیجات و صیفی جات -دارای استاندارد رسمی ایران ، استاندارد CE اروپا و همچنین گواهی iso9001-2008 با راندمان بالا و زیبا - سازگاری کامل با محیط زیست

اسلایسر خودکار سیب‌زمینی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسلایسر خودکار سیب‌زمینی با بهره‌گیری از یک دستگاه پوست‌ کن سیب‌زمینی به عنوان مکمل این دستگاه، می‌تواند حجم زیادی از سیب‌زمینی را به صورت خلال‌شده در مدت بسیار کوتاهی به دست دهد. اسلایسر سیب‌زمینی مناسب مکان‌هایی‌ از جمله پادگان‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی، تالارها و ... است که حجم زیادی از غذا را در روز آماده می‌کنند. امکان ساخت این دستگاه با هر نوع مختصات و کاربردی (مثلا برش به صورت چیپسی) وجود دارد. ظرفیت تولید این دستگاه 200  کیلو خلال در ساعت ، موتور 2 اسب بخارو وزن دستگاه 100 کیلوگرم می باشد . اسلایسر خودکار سیب زمینی قابلیت کار با برق 3 فاز و تک فاز را دارد .        

دستگاه قاچ کن میوه
۱۹,۰۰۰,۰۰۰-۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه قاچ کن میوه برای جداسازی و تکه کردن قطعات مواد اولیه ای همچون سیب ، گلابی و ... جهت کمپوت سازی استفاده میشود . جنس دستگاه قاچ کن میوه استیل است . نوع عملکرد قاچ کن به صورت الکترومکانیک ، دستی است . ابعاد دستگاه قاچ کن میوه شامل  طول 70 س متر * عرض 55 س متر * ارتفاع 90 س متر می باشد . وزن  دستگاه برش میوه 70 کیلوگرم است . در دستگاه قاچ کن میوه توان مصرفی 1.2 کیلو وات می باشد .    

دستگاه رنده و خلال کن
۸,۰۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه رنده و خلال کن برای رنده کردن و خلال کردن و اسلایس کردن میوه جات استفاده میشود. این دستگاه دارای 4 صفحه مجزا جهت اسلایس ، رنده ، خلال و نگینی است.  

دستگاه خرد کن گوجه فرنگی
۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خرد کن گوجه خرد کردن و له کردن بافت گوجه در خط تولید رب گوجه فرنگی کاربرد دارد.   این دستگاه گوجه خرد کن گیربکس دار است.

دستگاه اسلایسر صنعتی
۸,۰۰۰,۰۰۰-۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه اسلایسر صنعتی جهت ورقه ورقه و یا قطعه قطعه کردن انواع میوه جات در سایز های مختلف (با امکان تعویض صفحه برش) کاربرد دارد.

دستگاه اسلایسر زیتون
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه اسلایسر زیتون ، به کار آفرینان و صاحبان مشاغل خانگی مربوط به مواد غذایی از جمله زیتون کمک فراوانی میکند . این اسلایسر زیتون به راحتی زیتون را به صورت ورقه ورقه ای حلقه ای در می آورد . دستگاه اسلایسر زیتون به صورت تمام اتوماتیک همه زیتون ها را اسلایس می کند. کلیه ی قطعات و بدنه ی دستگاه اسلایسر زیتون از جنس استیل می باشد و تیغه های دستگاه از نوع مرغوب آن تهیه می شود اسلایس کردن زیتون با دستگاه اسلایسر زیتون بهترین و سریعترین روش جهت حلقه حلقه کردن زیتون برای فرآورده های دیگر میباشد. تیغه های فلزی دستگاه اسلایسر زیتون ، زیتون ها را بصورت حلقه حلقه و با اندازه کاملا یکسان درمی آورد. میوه های هسته دار قبلا توسط دستگاه اسلایسر زیتون جدا میشوند تا آسیبی به تیغه های آن وارد نکنند. تمام اجزای طراحی شده دستگاه اسلایسر زیتون مقاوم در برابر سایش و زنگ زدگی میباشند.

دستگاه اسلایسر مدل AG-S100
۱۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان

درخط خشک کن میوه برای عمل آوری اکثر محصولات خود مانند میوه سیب, پرتقال, گلابی, موز و… میبایست از اسلایسر استفاده کرد . دستگاه اسلایسر با حلقه حلقه کردن محصولات و در اصطلاح اسلایس نمودن کمکی به زودتر خشک شدن آنها در فرایند این خط تولید خواهد نمود و مکمل خوبی برای دستگاه خشک کن میوه است. از دستگاه اسلایسر میوه نیز برای خرد کردن انواع صیفی جات و حتی کلم و کاهو و یا کرفس استفاده میشود . در آشپزخانه ها برای سهولت کار وسرعت در انجام کار از دستگاه اسلایسر استفاده میشود. اسلایسر صنعتی با داشتن تیغه هایی از جنس فولاد در داخل یک درام به صورت چرخشی قادر به برش زدن انواع میوه ها در تولیدات مختلف میباشد.        

دستگاه اسلایسر میوه
۱۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان

این ماشین برای برش انواع محصولات در صنایع غذایی استفاده وکاربرد دارد. چرا که در صنعت خشک کردن میوه دستگاه اسلایسر میوه خود به تنهایی یک ماشین کامل است. موارد استفاده از دستگاه اسلایسر میوه درخط خشک کن میوه برای عمل آوری اکثر محصولات خود میبایست مخصوصا میوه هایی که هسته های درشت مانند سیب, پرتقال, گلابی, موز و… دارند از این دستگاه استفاده کنند. با حلقه حلقه کردن محصولات و در اصطلاح اسلایس نمودن کمکی به زودتر خشک شدن آنها در فرایند این خط تولید خواهد نمود و مکمل خوبی برای دستگاه خشک کن میوه است. از دستگاه اسلایسر میوه نیز برای خورد کردن انواع صیفی جان و حتی کلم و کاهو و یا کرفس در آشپزخانه ها برای سهولت کار وسرعت در انجام کار استفاده میشود. انواع دستگاه اسلایسر میوه بازرگانی AG دستگاه اسلایسر را در چند نوع خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی در ظرفیت های مختلف ,وارد می نماید. این دستگاه دارای تیغه هایی از جنس استیل می باشد که هر کدام برای انواع برش میوه و صیفی جات استفاده می شود . برای مثال در خط تولید چیپس میوه از تیغه ی خلال کن سیب زمینی، در خط تولید سرخ کن و خشک کن پیاز از تیغه ی مخصوص ورقه ورقه کردن و در خط مربا از تیغه ی رنده استفاده می شود. نحوه عملکرد اسلایسر میوه میوه های بدون هسته را در ابعاد مختلف، در ورودی این دستگاه قرار داده و با اهرمی که در بالای آن نصب شده است به آرامی فشار داده و کار برش انجام خواهد شد. تیغه ها با یک الکترو موتور در داخل سیستم مکانیکی دستگاه اسلایسر میوه تعبیه شده و درحال چرخش میوه را اسلایس مینماید. قابلیت شستشوی بعد از اتمام کار نیز را دارا میباشد چرا که تمامی نقاطی که با محصول در تماس هستند از جنس آلومینیوم و یا استیل با گرید غذایی میباشند. ظرفیت این مدل دستگاه برش میوه از 200 کیلو گرم در ساعت تا 500 کیلوگرم متغییر میباشد.

دستگاه اسلایسر و خردکن نگینی
۱۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان

در خط خشک کن میوه برای عمل آوری میوه مخصوصا میوه هایی مثل سیب، پرتقال ،گلابی، موز و... از دستگاه اسلایسر استفاده می کنند چون با برش میوه ها به صورت ورقه ای یا حلقه ای فرایند خشک شدن میوه ها را تسریع می بخشد. در واقع دستگاه اسلایسر مکمل خوبی برای دستگاه خشک کن میوه است.     همچنین از دستگاه اسلایسر میوه برای خورد کردن انواع صیفیجات مثل کاهو و کلم و کرفس نیز استفاده می شود.    

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول