فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
البرز
تهران
آذربایجان شرقی
خراسان رضوی
اصفهان
کمالشهر
یزد
قزوین
آباده طشک
کمترین تعداد بسته بندی (بسته در دقیقه)
5 بسته در دقیقه
10 بسته در دقیقه
25 بسته در دقیقه
کمترین رنج پر کردن ظرف (میلی لیتر)
3 میلی لیتر
5 میلی لیتر
10 میلی لیتر
20 میلی لیتر
50 میلی لیتر
100 میلی لیتر
300 میلی لیتر
1200 میلی لیتر
160000 میلی لیتر
170000 میلی لیتر
1400000 میلی لیتر
بیشترین رنج پر کردن ظرف (میلی لیتر)
50 میلی لیتر
360 میلی لیتر
400 میلی لیتر
500 میلی لیتر
1000 میلی لیتر
2500 میلی لیتر
20000 میلی لیتر
180000 میلی لیتر
210000 میلی لیتر
220000 میلی لیتر
بیشترین تعداد بسته بندی (بسته در دقیقه)
15 بسته در دقیقه
35 بسته در دقیقه
40 بسته در دقیقه
50 بسته در دقیقه
60 بسته در دقیقه
80 بسته در دقیقه
ظرفیت پر کردن (کیسه در ساعت)
250 کیسه در ساعت
سرعت پر کردن مایعات (لیتر در ساعت)
39 لیتر در ساعت
120 لیتر در ساعت
180 لیتر در ساعت
210 لیتر در ساعت
600 لیتر در ساعت
بیشترین سرعت پر کن (عدد در دقیقه)
15 عدد در دقیقه
25 عدد در دقیقه
30 عدد در دقیقه
35 عدد در دقیقه
37 عدد در دقیقه
40 عدد در دقیقه
50 عدد در دقیقه
80 عدد در دقیقه
ظرفیت پر کردن ظرف (عدد در دقیقه)
10 عدد در دقیقه
20 عدد در دقیقه
25 عدد در دقیقه
40 عدد در دقیقه
45 عدد در دقیقه
60 عدد در دقیقه
250 عدد در دقیقه
1000 عدد در دقیقه
1400 عدد در دقیقه
2700 عدد در دقیقه
کمترین ظرفیت بسته بندی (گرم)
2 گرم
10 گرم
25 گرم
بیشترین ظرفیت بسته بندی (گرم)
2 گرم
100 گرم
200 گرم
999 گرم
1100 گرم
1200 گرم
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  ماشین آلات پرکن

  معرفی دستگاه های پرکن

  ماشین آلات پرکن از انواع پرکاربرد دستگاه‌های بسته بندی هستند که محصولات را از حالت حجیم و مقدار زیاد به مقدارهای کم و از قبل پیشبینی شده تقسیم و درون ظرف های مشخص پر می‌کنند. به طور مثال به صورت حجمی، یک سطح مشخص از یک ظرف, توده و یا تعداد مشخصی از یک محصول را درون ظرف مشخصی بسته بندی می‌کنند.
  دستگاه های پرکن قابلیت بسته بندی انواع محصولات در حالت های مختلف با ویژگی های مختلف را دارند. به طور مثال: مایعات ،مایعات غلیظ، محصولات به شکل گاز ، تکه هایی از محصول، محصولاتی که به صورت پودری هستند, جامداتی که قابلیت جابجایی راحت دارند (برخی از مواد معدنی) و یا مواد خمیری و چسبنده. در هر صورت این قابلیت در انواع دستگاه های پرکن برای اندازه گیری های مختلف چه وزنی و چه حجمی و یا تعدادی وجود دارد.

  در عین حال اهمیتی ندارد که شما حتما محصولاتی را که به صورت حجمی به فروش می رسانید، به صورت حجمی نیز بسته بندی کنید. به طور مثال در صنایع غذایی روغن هایی که به صورت حجمی (لیتر) فروخته می شود، ممکن است به صورت وزنی پر شوند، زیرا دانسیته یا چگالی آن در دماهای مختلف متفاوت می باشد. یا بالعکس محصولاتی مانند برنج و محصولات یخ زده که به صورت وزنی فروخته میشوند، ممکن است با دستگاه های پر کن حجمی بسته بندی شوند، چراکه سرعت بالا و هزینه پایینی دارند. همچنین ممکن است محصولاتی که به صورت عددی فروخته میشوند و یک تعداد مشخصی از آن درون بسته بندی وجود دارد ، به صورت وزنی پر و بسته بندی شده باشند.

  نحوه کار ماشین آلات پرکن

  دستگاه های پرکن همانطور که توضیح دادیم، وظیفه پر کردن محصول به هر شکلی درون ظروف مورد نظر را دارند، اما دستگاه های سیل در ادامه راه وظیفه پوشاندن ظرف مورد نظر را بر عهده دارند. همچنین ماشین آلات پر کن ممکن است که شامل یک یا چندین قسمت برای تنظیم و اندازه گیری تعداد ظروف بسته بندی شده نیز باشند.

  دستگاه های پرکن با تکنولوژی ها و اشکال و اندازه های متفاوتی طراحی و ساخته می شوند که هدف آنها فقط و فقط بسته پر کردن محصول مورد نظر در ظرف طراحی شده نمی باشد، بلکه تولیدکنندگان همیشه در رقابت هستند تا دقیق ترین دستگاه ها را برای اندازه گیری و سرعت بالا طراحی کنند. زیرا در بسته بندی محصولاتی که گران قیمت هستند، دقت بالا در اندازه گیری میتواند بسیار با اهمیت باشد و قطعا از منابع شرکت در مقابل خطای هدر رفت محصول جلوگیری خواهد کرد.

  انواع ماشین آلات پرکن

  در صنایع بسته بندی پرکن های حجمی و پرکن هایی که یک سطح مشخصی از یک ظرف را پر می کنند، به طور معمول برای محصولات به صورت مایع با گاز استفاده می شود، اما بسیاری از محصولات دیگر نیز وجود دارند که برای بسته بندی آنها از این روش نیز استفاده میشود، مانند بسته بندی محصولات پودری، انواع گرانول ها غذای حیوانات ، مایعات غلیظ، ژله ها و مواد خمیری نیز ممکن است که استفاده شود. حتی برخی از محصولات که در دمای اتاق به صورت جامد هستند، مانند .چربی ها ، لیپ استیک ، رژ لب و دیودورانت ها.

  برای بسته بندی محصولات پودری به علت تولید گرد و غبار محصول، ازدستگاه های پرکن مخصوصی که برای این منظور طراحی شده اند، استفاده می شود، مانند پرکن های وکیومی . در این نوع دستگاه ها از امکانات اصلاح وزن نیز استفاده میکنند تا به اندازه دقیقی از محصول دست یابند. زیرا که بیشتر این محصولات با واحد وزن فروخته می شود.

  برای نوشیدنی های گازدار و یا مواد شوینده که در اثر ریخته شدن ممکن است کف کنند، هنگام پر شدن توسط دستگاه پرکن امکان ایجاد مشکلاتی را دارند، اما سازندگان این دستگاه بسته بندی مواد غذایی، دستگاه هایی را طراحی کرده اند که این مشکل را برطرف میکند و از تکنیکی استفاده میکنند که نازل دستگاه پرکن وارد ظرف مورد نظر شده و به آرامی محصول (نوشیدنی یا مواد شوینده) را به درون ظرف جاری میکند، نازل همزمان با پرکردن ظرف با محصول در یک سطح قرار میگیرد و در انتها بعد از پر شدن کامل از درون ظرف خارج می شود. این عمل باعث می شود که نوشیدنی کف نکند.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟